Skocz do zawartości

Na jakie gry czekacie?


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

zamowilem Modern Warfare 2 :rotfl:

anulowalem zamowienie.

 

popieram :?:

 

a ja sobie oczywiscie czekam na kompa ktory poniesie mi OFP2 :D bo na sama gre juz sie doczekałem ;d

 

a z tego co jeszcze nie wyszlo to zbydnio na nic nie czekam :D

no chociaz.. bo powstaje jakas gra mmo polskiej produkcji ( nic nadzwyczajnego ) to na to czekam :D

Link to post
Share on other sites

dzisiaj się dowiedziałem o nowej....Metro 2033

pozdrawiam

Te Metro troche mi śmierdzi STALKER'em :D Tylko zamiast Zony mamy Metro, a poza tym to w zasadzie ogolnie to samo. Moze to tylko takie wrazenie po przeczytaniu jednego opisu gry. Poczekamy az bedzie wiecej info o tej grze. Jak nie bedzie miala tyle bugów co S.T.A.L.K.E.R to moze bedzie fajna :rotfl:
Link to post
Share on other sites

@kowdipapo

pomijając bugi STALKER to chyba najlepszy FPS w jakiego grałem...parę fajnych elementów fajnych miał Crysis, ale do niego ciągnął mnie kombinezon korzystnie raczej wpływający na nieliniowość gry oraz grafika....tak zwłaszcza grafika na poziomie detali na moim kompie mnie tak do niego ciągnęła, że hej :D ...

tak czy inaczej - zagram chętnie chyba we wszystkie FPS'y THQ / Deep Silver / GSC oraz we wszystko co śmierdzi STALKERem....

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Na L4D2 dalej, nic innego nie pojdzie mi na kompie :D

Z resztą, wiecej gier mi nie potrzeba. CS:S i L4D to są jak dla mnie jedne z niewielu 'nowszych' gier, ktore mi sie nie znudzily :rotfl:

Oczywiście w nic nie uderzam, ale czy jako zapalony zwolennik L4D mógłbyś mi wytłumaczyć jej fenomen?:?: Chodzi o multi, tak?:D

Link to post
Share on other sites

@kowdipapo

spokojnie Ci pójdzie, u mnie na minimalnych detalach przy rozdziałce 1280x1024 jakieś na oko 50 fps'ów miał (zdażały się framedropy w jak się za dużo działo, albo dużo ludzi było itp. ale nie uniemożliwiały one rozgrywki....)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Hookie, jako zwolennik L4D powiem Ci, co mi się w tej grze podoba:

-Fajny klimat, przyjemna oprawa muzyczna, szczególnie w nocy :D Lubie takie klimaty.

-Uwielbiam FPSy na multi! Najlepiej tryb kooperacji ;) A najlepiej z kolegami jak jeszcze na skype gadamy, wtedy to juz w ogole wypas ;)

-w ogole to mało gier (tych nowszych) mi sie podoba/nie nudzi sie szybko. Najczesciej są to właśnie gry z dopracowaną opcją multi. W sumie jedyne gry w tej chwili w jakie lubie grac to właśnie CS:S i L4D od Valve oraz STALKER ;) W sumie L4D na hardzie to jest fajna rzeź, i to mi sie podoba :)

 

 

Zeratul, zew prypeci? To on juz wyszedl?? Ale w Polsce rzecz jasna, bo gdziestam u ruskich to juz jest od pewnego czasu :)

 

Edit: Ok, teraz widze ze uz odpowiedziałeś w Karczmie :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...