Skocz do zawartości

Na jakie gry czekacie?


Recommended Posts

a ja se wczoraj złapałem lekkiego doła...w Diablo 3 se nie pogramy, bo nadchodzi koniec świata...

a dokładniej to się rozchodzi o to, że w 2010 prawie na pewno go nie będzie, pewnie premiera jednak właśnie w 2011, ale możliwe jest jednak 2012...a wtedy się kończy kalendarz Majów...

mam źródło, ale nie podam...bo to lobbing mógłby być :P jak ktoś chce to ewentualnie na PW

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Co do wyścigów, do Waszego opisu najlepiej pasuje Underground 2, więc Zeratul - zagraj ;)

 

Dodałbym większe miasto (miasta?) Więc American Muscle, więcej tuningu, łącznie z własnymi projektami body dla bardziej zaawansowanych graczy. Klatek bezpieczeństwa brakowało, audio mogli by przywrócić. To co w Underground 2 było super - własne ustawienia tuningu mechanicznego (regulacja komputera wtryskowego, turbosprężarki, zawieszenia, przełożenia skrzyni biegów). Tuning optyczny wnętrza - wspomniane juz klatki do samochodów super-wyścigowych, skóry, kierownice, audio-video dla fur, hmm.. lanserskich.

 

Jednym słowem marzę o NFS Dress.

 

A co do innych gier..

 

Czekam z niecierpliwością na Mafię 2.

 

Czekam na Diablo 3... hahahaha - wiem, jestem żałosny.

 

Czekam na Gothica, w którym ludzie będą rozmawiać po Polsku, umiejętności bojowe bohatera bedą zależeć od umiejętności gracza, a całość będzie wypełniona czarnym humorem.

 

GTA V ?? - na pewno będzie.. musi być, MUSI!!! :P

 

The Settlers - bardziej następca Heritage of Kings niż Rise of Empire. Chyba że mowa o nowej trójce - jestem za.

 

Wiedźmin 2 - nie gorszy niż jedynka.

 

Lord of the Rings - z tym że może to być strategia, może to być RPG, byle było ciekawe, nawiązywało do Tolkiena i trwało więcej niż 30 godzin.

 

Hard Truck 3 ?? - typowy następca HT 2, nie żadne "18 kół coś tam coś tam - ciągnięcie/holowanie", ani Euro TS, zwykłe HT, w którym jeździmy między miastami po ciekawych trasach, mamy na karku innych truckerów, mafię i Policję, a licencję na zatrudnienie kierowcy dostanie tylko pierwszy w bazie.

 

Test Drive Unlimited 2 - tym razem inna wyspa... o, mam! - Japonia może być.

 

Chyba wszystko.. W poprzednie części tych właśnie serii grałem przez większość swojego dzieciństwa (dalej gram :D).

Link to post
Share on other sites

Michael_17 - zgadzam się z tobą. Może i mnie zjecie, ale ja także bardzo, bardzo lubię NFS:U2. Chyba jedyna arcadeówka którą lubię.

 

HT 3 - YESS!! Mam gdzieś drugą część. Pomimo grafiki, dźwięku i wieku grywalnością bije wszystkie 18WoS. No i ten CTRL. :)

 

Mafia 2 - mam pierwszą część. Dostałem w 2001, czy 2002 roku na gwiazdkę. Miałem wtedy ~10lat! Chyba najbardziej miodna gra w jaką grałem. Kapitalna muzyka, grafika, KLIMAT!, i świetna fizyka jazdy. Inna sprawa to mandaty(też genialny pomysł).

 

TDU 2 - Miałem oryginał w dniu premiery o godz. 9:00 i to pomimo iż miałem za słaby komputer na tą grę. Teraz to tylko maksymalne detale i DFGT na 900st.

 

Wiedźmin 2 - oby nie popsuli niczego. Swojego (Edycja Rozszerzona) kupiłem za 80zł i myślę iż były to najlepiej wydane pieniądze na grę.

 

GTA IV - nuuda.

Link to post
Share on other sites

Zmartwię Was chłopaki, nie będzie Hard Truck 3......, będzie Rig'n'Roll :) . Też czekam na nią z niecierpliwością już od 2004 roku, kiedy pierwotnie miała wyjść. Pracowałem kilka miesięcy na zestawie i muszę powiedzieć, że seria 18WOS jest dość kiepska. Zero fizyki, zero dźwięków towarzyszących choćby zmianie biegów itp itd. Może RnR wreszcie dokładnie odwzoruje prowadzenie prawdziwego zestawu. Swoją drogą to już chyba szczyt zboczenia, kiedy stojąc na parkingu na pauzie weekendowej na laptopie śmiga się w HT2 czy którąś gierkę z serii 18WOS :) .

 

Co do innych tytułów to czekam na najnowszego Stalkera, TDU2, DIRT 2 i GRID 2 oraz wersję PCSX2, która będzie w stanie emulować Gran Turismo 4 bez żadnych problemów. Gdyby ktoś zrobił kontynuację Knights and Merchnants też z przyjemnością bym zagrał :) .

Link to post
Share on other sites

Fakt. Zapomniałem o Rig'n'Roll. Zapewne dlatego iż ta gra była zapowiedziana gdy ja jeszcze śmigałem na Athlonie XP 26000+.

Swoją drogą GT4 na PCSX chodzi całkiem przyzwoicie (80%-100% szybkości), czasem są jedynie niewielkie problemy.

Tylko nie umiem ustawić tam kierownicy. Mam martwą strefę w 50% obrotu. :)

HemaN - napisz do mnie na GG jeśli możesz - mam w profilu.

Link to post
Share on other sites

Athlonie XP 26000+

To jakiś quad czy coś :)

 

A na poważnie.. Rig'n'Roll powiadacie? Zobaczymy, ale ja i tak mam swoją wizję na Hard Truck'a.

 

Co mi się nie podobało w WOSah? po za fizyką, ruchem, mechaniką jazdy i wszystkim innym nie podobało mi się to, że mogłem od razu przewieść sobie benzynę przez całe USA i zarobić w ten sposób dwu krotność swojej ciężarówki. Mogli by wprowadzić jakieś licencje na przewożenie towarów. Namiastka takiego systemu była w ETSie, ale to nie to.. W mojej wizji zaczynamy pojazdem do 3,5t. wożąc... chleb, bo ja wiem, coś takiego. Później dopiero mamy możliwość zakupu czegoś większego, ale na pewno nie zestawu. Nie wiem jak się określa ciężarówki z budą... kontener? coś na styl tych z Hard Truck 2. A dopiero jako "doświadczony driver" (z przymrużeniem oka) wsiadamy na zestaw. Tak to widzę.

Link to post
Share on other sites

Michael_17 - dokładnie tak samo to widzę. Do tego obowiązkowo realistyczna(symulacyjna) fizyka. Nie ma to jak wdepnięcie w podłogę hamulca w 18-to kołowcu na autostradzie którego to efektem jest jedynie zwalnianie(bez jakichkolwiek odgłosów, blokady kół, czy nad rzucania naczepą).

Po prostu w tych wszystkich 18'WOS i ETS nie ma tej całej zabawy z samej jazdy. Żadnego wyzwania, jedynie gaz w podłogę i uważać na policję.

 

Co do Athlona - jedno zero za dużo. ;)

Link to post
Share on other sites

ile ja bym dał, żeby mieć kompa przynajmniej w 1/4 tak dobrego jak ten, którego Kolega Grzesiek1010 wymienił...

a tak na serio jak EA nie weźmie się za optymalizację ostro to raczej kiepsko temu Crysisowi wróżę...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A ja na coś w stylu Race09 + drogowe autka. ;)

Race ON, bo tylko to wyszło w tym roku i precz z autkami drogowymi, symulator wyścigów to symulator, nie arcadówka - jak NFS.

Broń boże zamieniać Race'a w arcade'ówkę. Mi po prostu nudzą się super szybkie, ospojlerowane wyścigówki. Chciałbym przejechać się po Nordshleife w BMW M5, czy Avensis 2.2D :sciana:

Link to post
Share on other sites

Crysis nie jest wcale tak źle zoptymalizowany... I bez przesady z tymi wymaganiami będą jedynie z 2x wyzsze od poprzednich minimalnych ;)

No właśnie, przecież w Crysisie jest co renderować(najładniejsza gra, chyba jeszcze nic go nie przebiło ;])

Ściągnij sobie demo Avatara może ta gra będzie miałą szansę go przebić :sciana:

Link to post
Share on other sites

Star Wars - The Force Unleashed też ma co renderować...i żeby nie było - też można niszczyć otoczenie

tylko nie wiem czy dobrze tytuł podałem, bo się namnożyło tych gier, że łohoho ;)

chodzi o tą na konsolę, ale w wersji PC też se jest

pozdro

Link to post
Share on other sites

Star Wars - The Force Unleashed też ma co renderować...i żeby nie było - też można niszczyć otoczenie

tylko nie wiem czy dobrze tytuł podałem, bo się namnożyło tych gier, że łohoho :cry:

chodzi o tą na konsolę, ale w wersji PC też se jest

pozdro

Pomijając 1000 błędów które napotkałem grając to gra jest całkiem spoko...ludzik gdzieś uwiśnie teksturki się nie wczytują coś tam się rozmazało innym pięknym razem wlazł mi w skałę :sciana: no i super mega rozwijający się poziom trudności im dalej w grę a co?! tym więcej przeciwników im dalej jeszcze więcej i bardziej upierdliwi i jeszcze więcej i bardziej upierdliwi... ehh marudzą na CoD:MW2 ja ST:TFU skończyłem w 4:50 a misje z tego całego DLC średnio zajmują 40 min... jedyne co mnie najbardziej wciągnęło to zmieniane kostiumów ;) i gdy już się go zmieni...poziom resetuje się od początku OMG :sciana:

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...