Skocz do zawartości

Tatuaże - co o nich sądzicie ?


Recommended Posts

Cześć.

 

Dział "na luzie", dlatego postanowiłam założyć ten temat i poznać Wasze zdanie. Od dłuższego czasu planuję tatuaż, mam już w głowie nawet koncepcję. 

 

Jesteście za czy przeciw ? Może ktoś z Was ma jakiś tatuaż/tatuaże ?

 

Podobnego tematu nie znalazłam. 

 

Wypowiadajcie się proszę  :)

 

 

Link to post
Share on other sites

Mam jeden, ale planuję kolejne. Powiem szczerze, że jest to bardzo uzależniające, zaraz po zrobieniu miałem tysiąc pomysłów na kolejny. Moja mama tego nie polubiła, ale w wieku 22lat raczej mało ma do powiedzenia :D Spodobał jej się bardzo inny projekt, który miałem w planach, ale nie wyszło. W tym momencie na mojej ręce łasi się kotek z Alicji:

 

 

 

http://i.imgur.com/PiAPlIY.jpg

 

 

 

3h roboty, 350zł w studiu w Tychach. Fajna laska robiła, choć odezwała się do mnie jedynie raz: czy boli. A boli jak cholera, szczególnie przy bokach przedramienia. Bardzo marzy mi się rękaw, ale to dość odległa przyszłość. Kolejny jaki zrobię, to zrobię go na łydce, najprawdopodobniej też będzie to postać z jakiejś bajki Tima Burtona. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

A i zapomniałem dodać że tatuaż na kobiecym ciele wygląda bardzo sexi;)

 

http://bestdemotivationalposters.com/wp-content/uploads/2012/09/tramp-stamp-tattoo-best-demotivational-posters.jpg

 

To zależy...

Link to post
Share on other sites

A boli jak cholera, szczególnie przy bokach przedramienia. Bardzo marzy mi się rękaw, ale to dość odległa przyszłość. Kolejny jaki zrobię, to zrobię go na łydce, najprawdopodobniej też będzie to postać z jakiejś bajki Tima Burtona. 

Obawiam się bólu, ale dzielna dziewczyna jestem. Powinnam dać radę. 

Opinią rodziców się nie stresuję, jestem dorosła, z tym  problemów nie będzie.

 

Czyli będziesz się akceptował w przyszłości w wieku np. 60 lat z tatuażami ? Mój brat mi zadał dzisiaj pytanie: czy wyobrażam siebie za kilkadziesiąt lat jako babcię z tatuażami. Ale ja uważam, że jedno ma się życie, raz się żyje i ciągle przejmować się opinią innych itd. to wtedy życie nie ma sensu. Tak uważam  :)

Link to post
Share on other sites

Jak przemyslalas sprawe to wchodz w to :)

 

ja duzo podrozuje dlatego mam na plecach mape i bede zakolorowywal kraje ktore odwiedzilem

 

10346515_876595232369898_103259516801927

 

jakies 7h pracy, po kregoslupie i lopatkach boli jak cholera, facet ktroy mi to robil chcial to w ogole rozbic na 2 sesje bo skore sie meczy po porstu jak jej sie tyle bolu zadaje, ale ja nie mialem tyle czasu wiec zalatwilismy to na raz.

Koszt 1000 zł

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

No ja mam w sumie 5, i planuje następne :)

 

A jeśli chodzi o ból, to u mnie jest zawsze tak, że nie boli mnie przez pierwsze 3-4 godziny, powyżej tego ból jest irytujący i bardziej męczący psychicznie niż fizycznie.

 

A przemyśleć trzeba porządnie to raz, i dwa pójść do kogoś z renomą i zapłacić tyle ile się powinno zapłacić - nie oszczędzać bo można sobie krzywdę zrobić.

 

Jeden z ostatnich:

 

10253891_880785405280728_436184052179609

 

I wcześniejszy:

 

8078_446650278680224_1250212615_n.jpg?oh

Edytowane przez mabrothrax
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

No ja mam w sumie 5, i planuje następne :)

 

Ten tatuaż z pierwszego zdjęcia był robiony za jednym zamachem ? Czy np. na dwa razy ?

 

Aha, i cena. Mogę wiedzieć ile zapłaciłeś za jeden i drugi ? 

 

 

 

ja duzo podrozuje dlatego mam na plecach mape i bede zakolorowywal kraje ktore odwiedzilem

 

Oprócz mapy, masz jakieś inne tatuaże ?  

Link to post
Share on other sites

Za miesiąc myślę powinno już coś powstać :D muszę podjąć decyzję: gdzie. W sensie, w jakim mieście.

 

A może jest ktoś tutaj z okolic Opola lub Wrocławia i mógłby jakiś salon polecić ? Nie ukrywam, Opole byłoby lepszą opcją bo bliżej.

Link to post
Share on other sites

Cześć

Mam jeden tatuaż zrobiony w marcu tego roku :)

. Często spotykałem się ze stwierdzeniem, że tatuaże mają tylko ludzie co byli w więzieniu. Tam gdzie pracuje spotykam sporo byłych więźniów i różnice między ich "tatuażami ", a taki ze studia rozpozna nawet 3 letnie dziecko, jest to niebo a ziemia.

 

W pracy jak i na codzień dużo ludzi (zazwyczaj w wieku ok 18-30 lat) pyta o mój tatuaż co on przedstawia, gdzie robiłem, ile kosztował itp.

 

Ps. Wydziarane mam przedramie od wewnątrz w kolorze, jeśli ktoś bd ciekawy mogę pokazać :)

 

 

Link to post
Share on other sites

Żona miała robiony na boku dość sporych rozmiarów ze sporym wypełnieniem. Płakała, męczyła się, ale dotrwała do końca w sumie trwało to za pierwszym razem jakieś 3-4h, a jeszcze jedna sesja 2h była potrzebna. Swoje wycierpiała, a mi pogryzła rękę :) z efektu jest bardzo zadowolona i już przymierza się do nowego, mimo wszystko.

 

Tatuaż to Ręka Fatimy o wymiarach około 15x25cm.

Edytowane przez fexxer
Link to post
Share on other sites

Co prawda nie mam jeszcze tatuazu ale od 3-4 lat chodzi mi po glowie zrobienie jakiegos. Ponizej tatuaz, ktory mi sie marzy miec:

 

http://images69.fotosik.pl/924/ca37b1c2dd93dedcmed.jpg

 

Niestety koszt w Irlandii (tu mieszkam to ok 600 euro) a w Polsce moglbym go zrobic za 1000zl. Spora roznica i glowny powod dlaczego go jeszcze nie mam. Niestety nie moglem znalezc tyle czasu by poswiecic go na zrobienie tego tatuazu w Polsce, mam nadzieje, ze kiedys sie to zmieni. :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tatuaże sa za******e ale tylko wtedy gdy są zrobione z pomysłem i w profesjonalnym studiu. Smok na lydce w wykonaniu szwagra to jakas porażka.

 

Są planuje zrobić rękaw który sam zaprojektuję. Każdy jego element bedzie oznaczał cos ważnego dla mnie ale wszystkie obrazy będą stanowić spójną całość. Trudne zadanie ale wykonalne.

 

Co do stylistyki: http://www.buenavistatattooclub.de/tattoos/realistic_trash_polka/0/

To jest po prostu świetne.

Link to post
Share on other sites
A może jest ktoś tutaj z okolic Opola lub Wrocławia i mógłby jakiś salon polecić ? Nie ukrywam, Opole byłoby lepszą opcją bo bliżej.

W Opolu jest tylko jedno właściwe miejsce na dziaranie: Jawor Art przy ul. Ozimskiej w "Rzemieślniku". Znajomi twierdzą, że do tego chłopa ludzie przyjeżdżają się dziarać z całej Polski i że jest tego wart. Niestety kolejka jest u niego zawsze długa, ale od tego żeby mieć dziarę szybko ważniejsze jest, żeby mieć ją dobrze zrobioną. Ino od razu uprzedzam, gość nie wykonuje motywów religijnych, żadnych krzyży i innych tym podobnych.

Edytowane przez Player1
Link to post
Share on other sites

Właśnie wczoraj jak przeglądałam jakieś studia w Opolu to od razu na tego Pana trafiłam, Kurcze, ciekawe jak długo czeka się na swoje miejsce. Pewnie z miesiąc jak nie lepiej. Napiszę dzisiaj do niego i się zapytam co i jak :) dziękuje  ;)

Link to post
Share on other sites

Do najlepszych w kraju czekasz baaaaardzo długo. Sam czekałem jedynie miesiąc, ale teraz zapisując się do tej samej dziewczyny teraz muszę czekać od 2 w górę, bo taki hype jej zrobili. 

 

Jak będziesz robiła tatuaż podczas w wakacji to masz raczej pewne, że z opalania i pływania nici ;) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...