Skocz do zawartości

The Nighthawk


Recommended Posts

@Mlody

Natsu ma rację, nie potrzebujesz kolejnych ficzerów w postaci wyświetlaczy lcd czy czegoś podobnego - to wygląda tandetnie jak dla mnie i nie pasuje do dopracowanego projektu. Możesz kupić czujnik temp. wkręcany np do złączki i podłączyć go pod kontroler, to o niebo praktyczniejsze i lepiej wyglądające rozwiązanie.

 

Myślałem, że już masz kontroler. Ostatnio sprzedałem Aquaero 5 PRO za grosze...

 

Link to post
Share on other sites

Zastosowałem Phobya Touch 6 ,W miarę tani a podstawowe parametry mi ogarnia .Odczytuje prędkość obr.pompki,temp. cieczy przez dolutowany czujnik.Ma parę mankamentów chociażby brak możliwości wyłączenia wentylatorów,regulacje obr. co 100 na min.Ale ogólnie wszystko na plus.

Link to post
Share on other sites

A tak swoją drogą to wiecie że te czujniki temp. cieczy jak na obrazku wyżej to są zwykłe czujniki temperatury powietrza przyciśnięte małym kawałkiem gąbki między tą plastikową osłonką a metalem. Także narobiłeś się z lutowaniem a wystarczyło zdjąć plastik i wymienić czujnik. :P

 

Ja u siebie przycebuliłem i do wanienek chłodnic na wejściach i wyjściach po prostu przykleiłem taśmą izolacyjną czujnik. Odczyty temp. mam takie same jak na wkręcanych czujnikach phobii

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Hmm to chyba nawet tańsze rozwiązanie jak zakup kontrolera porządnego :-P dzięki! Przemyśle to :-)

Niestety dalsze postępy będą się pojawiać wolniej niż się spodziewałem, z powodu 3 delegacji z pracy pod rząd :/

Udało mi się za dobrą cenę wyrwać SSD na złączę M.2, myślicie że pomalowanie go na czarno Plasti-Dipem mu nie zaszkodzi ? Wydaje mi się, że nie ale lepiej dopytać :)

Link to post
Share on other sites

Widziałem tutaj na forum już takie akcje jak lakierowanie proszkowe całego radiatora od cepa i całego od gpu (no może oprócz podstawy :D). I chyba nie przeszkadzało to zbytnio bo całość pracowała pasywnie.

 

Po za tym plati-dipa zawsze może zerwać jak będzie za gorąco (w co wątpię).

Link to post
Share on other sites

No zobaczymy, jak pomaluje to sprawdzę temp ale się jeszcze nad tym zastanowię, bo ślepy ja zobaczyłem dopiero teraz, że pod naklejka jest cały czarny :)
http://media.bestofmicro.com/sandisk-a110-m-2-pcie-x2-ssd-review,P-F-398787-3.jpg


Także na nim postawię sobie systemik 256GB starczy w zupełności a pozostałem do zwykłem SSD`eki 256gb zepnę w RAID 0 i będzie gitara.

Link to post
Share on other sites

a.. pytałeś o dysk m.2... chyba któryś z nich malował ale głowy nie dam, z drugiej strony Lowfat malował cały dysk pci-e więc to maleństwo też można... tylko zakryj 'wtyczkę' ;)http://www.overclock.net/t/1287144/100-complete-lowfats-big-lian-li-motm-jan-2015/470#post_21249817

Link to post
Share on other sites

Dysku co prawda nie bedzie widac z obroconym gpu wiec to 'sztuka dla sztuki' na miejscu mlodego nakleil bym plexi czarna (tak jak chcialem u siebie zrobic z msata na poacztku...)

ewentualnie jakis wzor zrobil podobny jak na mobo jest chyba ze jakies logo ciekawe wymysli i naklejke walnie 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...