Skocz do zawartości

The Nighthawk


Recommended Posts

Już tak mam, niestety GPU też musze mieć podpięte bo 5820k nie ma zintegrowanej grafiki


Prime 95 przez 30 min - stabilnie jak skała
FruMark przez 30 min - jak skala
HD Tube - 0 błędów już głupieieje, jeszcze ram do sprawdzenia


Panowie znacie może jakiś kontroler wentylatorów taki, pod który podepnę wentylatory PWM ? Wystarczy normalnie kupić np jakiegoś lamptrona i do złącza 3pin podpiąć 4pinowy wentylator ?

Link to post
Share on other sites

Fc5v2 mam i dziala ale polecam drozszy v3 bo posiada *full start* dzieki czemu majac wentylatory ustawione na 5v odpalaja sie a nie trzeba po kazdym uruchomienia kompa krecic galkami aby sie uruchomili i znow je przykrecac do 5v... dlatego niedlugo bede zmieniac 5tke..

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Mialem na mysli v3 poprawiam sie (pisalem w przerwie zdjec :P )

 

Nigdy juz nie kupilbym kontrolera bez opcji *startboost 12v* no chyba ze ktos ma wentylatory na 9-12v ustawione na sztywno w moim przypadku fc5v2 jest dla mnie kulą u nogi..

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Ja mam wszystkie wentylatory skręcone na 44%(mniej więcej 5V), jeszcze mam nawet 2 kanały wolne, pierwszy kanał zajęty jest wentylatorami na górnej chłodnicy(6), drugi kanał zajmują wentylatory na dolnej chłodnicy(4), trzeci zajmuje 2 wentylatory na przodzie a czwarty z kolei jednym z tyłu obudowy.

Link to post
Share on other sites

Okej co do kompa to na 99% płyta ewentualnie RAM(ale wątpie), ponieważ sprawa wygląda tak, że komp startuje na ramie włożonym w slot 1 lub 3 nie zależnie od tego jaka kość a jak włożę co kolwiek w slot 5 i 7 (quad chanal) dostaje infinity loop z postcode 44, b0, 66 itd...

No cóż tyle czasu składania kompa a teraz wszystko w Ch*j rozebrać i słać na RAM super...

Co grosza to jeszcze kasa w błoto za modyfikacje, bo radiatory na płycie oklejał elder, a teraz trzeba wszystko "drzeć"


Aha i jeszcze jedna fajna sprawa, właśnie odklejam naklejki z pamięci ram i odchodzą z tymi śmiesznymi papierowymi nalepkami z ich ostaczeniami itd a tam napis bardzo fajny "Waranty void if removed" no to za********e, mam nadzieje ze to ściema...

Link to post
Share on other sites

Dokladnie.. 30w nie jest w lamptronach oszukane mozna cisnac ile sie chce. Raz widzialem 6x200mm podpiete na kanal i nie bylo problemu

 

Z mobo evga podobno przyjmuja obklejone radiatory na serwis wiec jeden problem z glowy z nimi jak ktos ma ich mobo. Z ramem to roznie z tymi naklejkami czytalem w przeszlosci dlatego nie ruszam moich tridentow...

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...