Skocz do zawartości

The Nighthawk


Recommended Posts

No to GTX 980 Ti powinien być dzisiaj, referent od EVGA, do tego blok + backplate jakoś w przyszłym tygodniu powinny być.
Co do bloku i backplate to padło na:

FC-Titan-X_NP_fit1_800webshop.jpg

 

ek-fc-titan-x-backplate_nickel_front_800
 


Blok i backplate miały być w tym tygodniu dokładnie czwartek-piątek u mnie ale dostałem telefon z angeli, że EK "zapomniało" im wysłać bloków z plexi i muszę czekać do przyszłego tygodnia prawdopodobnie do środy-czwartku... :[  :cenzura:  :sciana:

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Gdyby tak jeszcze backplate miał napis GTX 980Ti, a nie TITAN :/ ,napis na bloczku i tak będzie niewidoczny

W zamyśle go nie będzie widać ;)

Nosz kur.. napisałem do angela co z moim blokiem bo czekam już ponad półtora tygodnia...

"Blok i backplate jest zamówiony w EK.

To EK nie odpowiada i nie wysłała nam tego towaru. Bez nich możemy tylko czekać.

Jeżeli producent nie wysyła towaru to proszę nie oczekiwać od sklepu, że go "wyczaruje"."

Mam ochotę wychować zamówienie :/ Może gdzieś indziej jeszcze to zamówić ?

 

Ps czym najlepiej wywiercić otwory w aluminium pod fillporty w midplate ?

Link to post
Share on other sites

Faktycznie Twój bloczek (EK-FC Titan X - Nickel) jest obecnie niedostępny w e-shopie EK, chociaż na stronie Caseking ma status dostępny...poproś Pana Artura z Angeli o sprowadzenie go z Casekinga.

 

Co do wiercenia w aluminium polecam wiertło, którego używałem do wiercenia otworów w Cosmos 2 - wiertło stożkowe:

http://e-handel.home.pl/zdjecia/WIERTLO_STOZKOWE_2%20(3).jpg

Wchodzi w aluminium jak w masło  :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Mam ochotę wychować zamówienie Może gdzieś indziej jeszcze to zamówić ?

Wstrzymaj się. Też miałem problem jak zamawiałem Thermosphere. Angela nic nie zrobi jeżeli EK da ciała... Do mnie koleś z angeli zadzwonił i wyjaśnił. Nic się nie zrobi. Wycofasz zamówienie i będziesz jeszcze dłużej czekał na swój produkt. Bezsensu.

 

 

Ps czym najlepiej wywiercić otwory w aluminium pod fillporty w midplate ?
 

Ostre wiertło do metalu. :)

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź, co do bloku to nie bardzo mam wyjście muszę czekać :) Ps Pan z angeli dzwonił do mnie miły człowiek :)

 

Pan Artur jest świetny, dzisiaj zamówił mi złączki z Casekinga, będą w czwartek bo były dostępne "od ręki".

Nie ma szansy żeby jeszcze dzisiaj zamówić ten bloczek dla Ciebie?

Link to post
Share on other sites

Mlody blok 'zajefajny' backplata bym komus  zlecil do wykonania z jakims ciekawym logo :P koszta podobne (chyba  %-)) i masz ta satysfacje ze masz inny od wszystkich  :] 

tutaj na bmk jest lepek co robi zagadaj do niego

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites

Ten aktywny backplate jest świetny. Zajrzyj na testy bloków GPU Stren'a, takie połączenie blok + backplate wypada rewelacyjnie, a do tego nie ukrywam, że prezentuje się zacnie. Sam miałem taki backplate tyle, że pasywny do mojego Radka 290X - kawał ciężkiej, porządnej "blachy"

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...