Skocz do zawartości

Oceń numer którego słucha osoba przed Tobą


Recommended Posts

 

 

9/10 (z dużym naciskiem na pozycję numer 2)

Crossings Hancocka to za******a płyta, ale żeby ją docenić, trzeba być otwartym na nieco bardziej ambitną muzykę, ale bez przesady, jakaś super trudna muzyka w odbiorze to nie jest. 


Tak w ogóle, to widzę, że słuchasz sporo muzyki rockowej, ale tej prostszej, a co z rockiem progresywnym? Słuchasz, nie słuchasz, próbowałeś, ale Ci się nie spodobało?

Link to post
Share on other sites

No i mam problem, jak to ocenić. Persefona to jeden z najlepszych utworów zespołu, obok Feniksa, jak dla mnie. Handy powinno się skończyć w ósmej minucie i piętnastej sekundzie, i też byłoby w czołówce najlepszych kawałków Wishbone Ash. Z kolei The King Will Come jest niezłe, bardzo dobre partie gitar, ale, mimo wszystko, całościowo nie porywa nie wiadomo jak bardzo.

6,5/10

8,5/10

Do 8 minuty byłoby 8,5/10, a tak 7/10.


  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Tak w ogóle, to widzę, że słuchasz sporo muzyki rockowej, ale tej prostszej, a co z rockiem progresywnym? Słuchasz, nie słuchasz, próbowałeś, ale Ci się nie spodobało?

Lubię każdy typ muzyki. Citizen Cain, Genesis (zwłaszcza w początkach działalności), Spooky Tooth i Wishbone Ash to jest to ale dotykam uszami też wielu innych. Ostatnio robiąc po 12-14 godzin w jednej i drugiej robocie nie mam siły na nic innego jak prosty mocny rock, który doda mi dużo siły do funkcjonowania. Okres przedświąteczny to u mnie najgorszy czas w roku.

 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Przesłuchałem tylko drugi album, czyli Mike Oldfield, swoją drogą, było to moje pierwsze zetknięcie się z tym artystą, nie licząc Moonlight Shadow. Nie słuchałem jeszcze Tubular Bells, wstyd przyznać. Niezła płyta, ode mnie 6,5/10, coś koło tego. Focusa również nigdy nie słuchałem, nazwę zespołu oczywiście kojarzę, ale tak jakoś mi umknęli.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...