Skocz do zawartości

Oceń numer którego słucha osoba przed Tobą


Recommended Posts

0/10 Właśnie, ,,muza''...  ja ,,muzy'' nie słucham 

 Ocenianie tracków na 0 z zawiści, bo ktoś dał Twojemu 0...

 

 

 

To jest muza a  nie to co wyzej idzie usnac Prosze ja was

 

Albo sugerowanie że "moja muza najlpsza a reszta to jakieś g słucha" jest dość prostackie i pokazuje ignorancję.

Proszę Was, czy jesteśmy w przedszkolu?

 

 

Ten wyżej całkiem niezły, 6,5/10

Link to post
Share on other sites

Tylko, że niektóre utwory zasługują na 0 :D I tu jest problem, bo każdy ocenia subiektywnie. Ja zawsze dam hiphopciom technocudom jakimś disco 0

Bo po prostu nie trawię czegoś takiego.

 

4/10 to była ocena do tego co wstawił Igorruss - także już nieaktualne, zaraz przesłucham to co wstawił adi

 

@

6.5/10

8/10

Edytowane przez Andrew
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
adi777, dnia 03 Cze 2018 - 20:39, napisał: 0/10 Właśnie, ,,muza''...  ja ,,muzy'' nie słucham   Ocenianie tracków na 0 z zawiści, bo ktoś dał Twojemu 0...

 

Z zawiści ?, dobry żart. Dałem ocenę 0, ponieważ dla mnie taka muzyka to dno, i tyle. 

Edytowane przez adi777
Link to post
Share on other sites
zaraz przesłucham to co wstawił adi   @ 6.5/10 8/10

 

 

Tak szybko przesłuchałeś ? Coś ściemniasz  :D

 

6/10

 

 

 

Ło matko, znowu spóźnienie  :D

 

 

6/10, coś mnie rozprasza w wokalu @Andrew
 

 

Też mam uwagi co do wokalu  :)

 

8/10

 

Edytowane przez adi777
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Z zawiści ?, dobry żart. Dałem ocenę 0, ponieważ dla mnie taka muzyka to dno, i tyle. 
 Podejrzewam, że gdyby Twoją wrzutkę ocenił lepiej, to nie byłbyś taki surowy w ocenie jego utworu.

 

 

 

Ja zawsze dam hiphopciom technocudom jakimś disco 0 Bo po prostu nie trawię czegoś takiego.
 A ja nie trawię jak ktoś nazywa coś gównem, tylko dlatego, że mu się nie podoba. 

Nie podchodzi mi się część wrzucanych tu utworów, ale jestem w stanie zrozumieć, że niektórym się one podobają i doceniam to. 

 

 

@adi777 6/10 soundtracki sporo ale nie cały czas ;)

 

Link to post
Share on other sites

 

 

Podejrzewam, że gdyby Twoją wrzutkę ocenił lepiej, to nie byłbyś taki surowy w ocenie jego utworu.
 

 

Naprawdę, nie oceniłbym lepiej, proszę mi wierzyć, aż tak stuknięty to nie jestem.

 

 

 

A ja nie trawię jak ktoś nazywa coś gównem, tylko dlatego, że mu się nie podoba.
gó**o chyba nikt nie napisał, bo po co używać takich brzydkich słów, ale badziewie , tandeta, szmira, dlaczego by nie ? Ktoś się obrazi, bo druga osoba nazwie tak muzykę, którą słucha ? Nie przesadzajmy. Chodzi o to, żeby nie obrażać się wzajemnie.

 

5,5/10

 

Link to post
Share on other sites

 

 

nie spodobalo mi sie dalem 0, nikgo nie obrazajac
 

No i o to chodzi, nikogo nie obrażając, co nie znaczy, że nie można skrytykować danego utworu, albo gatunku, to nikogo nie krzywdzi.

 

0/10

 

Link to post
Share on other sites

Jak Ci się nie podoba, to po co słuchasz? Bo mi to trochę wygląda na sytuację kiedy podczas dyskusji druga osoba coś mówi a Ty zatykasz uszy i mówisz "bla bla bla i tak nie masz racji". Jaki jest cel słuchania innej muzyki skoro z góry zakładasz, że to dno? Osobiście nie trawię discopolo ale nie przyszło mi do głowy żeby włączyć poloTV i nazywać każdy numer chłamem. 

 

 

Muppetów nie oglądałem więc nie wiem o co chodzi, 3/10 

 

Proszę, tu z dedykacją hiphopciom technocudom :D

Link to post
Share on other sites

Czy ja napisalem ze to dno?, slucham po to zeby dac ocene, wez wyluzuj troszeczke. 

 

btw - pierwszy raz dalem 0 bo to kompletnie nie moje klimaty, chociaz to zalezy od samopoczucia bo czasem slucham gatunkow ktore sa mi kompletnie obce ale no tutaj ewidentnie nie pasuje mi ten kawalek i tyle :)

Zapodaj jakis kawalek lepiej i nie szukaj guza.

Edytowane przez R4DZ1K
Link to post
Share on other sites

7/10

 

Niech no pomyślę, na jakim zespole się oni wzorują, naprawdę nie wiem  ;)

 

 

 

 

Do krzyhoxa miało być, spóźnienie.

 Masz rację :)(może dlatego podobają mi się ich utwory). Ale podobno starają się nie grać  jak Led Zeppelin.

Edytowane przez krzyhox
Link to post
Share on other sites
Jaki jest cel słuchania innej muzyki skoro z góry zakładasz, że to dno?

Jaki jest cel tematu w którym oceniamy utwory według naszych upodobań, skoro z góry wiadomo, że dostaniemy za to opieprz? Chłopie, najpierw próbujesz na siłę szukać zawiści pośród ludzi, a potem chcesz udowodnić... w sumie to co? To, że szanujemy swoje zdanie, nieważne jak skrajnie odmienne? Jeśli Cię tak bardzo interesowało dlaczego ktoś ocenił jak ocenił to go o to spytaj do jasnej cholery zamiast bawić się w zgadywankę "a może nie spodobał mu się beat, a może ma w gaciach mrówki, a może nie lubi keczupu".

 

@krzyhox PF to ja lubię :) 9/10

Edytowane przez Fanbooj
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

7/10 To było to krzyhoxa, znowu za wolny jestem   ;)

 

 

 

Ale podobno starają się nie grać  jak Led Zeppelin.

 

 

Wokaliście coś słabo to wychodzi  :), bo jeśli to nie śpiewanie pod Roberta Planta, to nie wiem co  ;).

 

 

Fanbooj  7/10 Przyjemne  :)

 

Edytowane przez adi777
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Takie 6/10

Proszę, tu z dedykacją hiphopciom technocudom

 

 

 

No i takie coś mi nie odpowiada, więc nie będę udawał, że jest inaczej. Jak chcesz elektroniczną muzykę to proszę. 

 

 

 

a tu już tak dla jaj :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=Kp86pVEPZS8

 

A nie jakiś młot udarowy w pętli while, to czego słuchasz to typowo muzyka klubowa, przy % pewnie wejdzie wszystko. :D

Edytowane przez Andrew
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...