Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam 

Ostatnimi czasy dużo gram w cs go, jednak nie posiadam odpowiednich do tego słuchawek (aktualnie używam dokanałowych sony, które nieprecyzyjnie oddają pozycje dźwięków w grze, a superluxy HD681 evo, które aktualnie są na gwarancji po kilku godzinach zaczynają być bardzo niewygodne). Do tej pory skłaniałem się ku steelseries siberia RAW. Słuchawki zbierają dość dobre opinie w różnych recenzjach, ale nie wiem, czy w tej cenie nie będzie czegoś bardziej opłacalnego.

 

Opis według formularza: 

 

Budżet : ~200-300 zł

Czego potrzebujesz?: słuchawki

Przeznaczenie: gry (CSL GO)

Źródło: Komputer  (domyślna karta dźwiękowa asrocka)
Oczekiwania: Dobre pozycjonowanie dźwięków, wygoda, w miarę możliwości jak najlepszy dźwięk
Inne: jack, czy usb? zauważę różnicę?

 

PS. Wiem , że słuchawki "GAMINGOWE" to kit, ponieważ mają zwykle słabą jakość dźwięku, ale zależy mi na wygodzie użytkowania, które te słuchawki ponoć zapewniają.

 

Może ktoś z was ma te słuchawki i zechciałby podzielić się swoimi spostrzeżeniami?

 

 

Dzięki za wszelką pomoc! (rozdaję +)

Link to post
Share on other sites

Poczytaj o hyperx cloud. Dobre sluchawki, sam je kupilem i mam je od soboty. Jest promocja w morelach. Nie kupuj sluchawek na usb.

promocja była do niedzieli, dodatkowo nie wszystkie złożone zamówienia będą zrealizowane (wiem bo moje zostało odrzucone)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

aktualnie używam dokanałowych sony, które nieprecyzyjnie oddają pozycje dźwięków w grze

 

 

 

PS. Wiem , że słuchawki "GAMINGOWE" to kit, ponieważ mają zwykle słabą jakość dźwięku, ale zależy mi na wygodzie użytkowania, które te słuchawki ponoć zapewniają.

 

Widzę tu sprzeczności. Chcesz kupić gó**o - kupuj, nikt o zdrowym rozsądku tutaj Ci ich nie poleci.

Link to post
Share on other sites

Widzę tu sprzeczności. Chcesz kupić gó**o - kupuj, nikt o zdrowym rozsądku tutaj Ci ich nie poleci.

Ja sprzeczności nie widzę. Jak wspomniałem, chcę wygodnych słuchawek, które pozwolą mi na wielogodzinną komfortową grę. Niewiele słuchawek audiofilskich (w tym segmencie cenowym) daje taką możliwość. Np. superluxy hd 681 evo powodują ból uszu, które lekko uciskają oraz mocne pocenie się po czasie ok. 1,5-2,5 godziny. 

Edytowane przez RaV1298
Link to post
Share on other sites
Np. superluxy hd 681 evo powodują ból uszu, które lekko uciskają oraz mocne pocenie się po czasie ok. 1,5-2,5 godziny.

 

Zmień pady na welurowe. Albo kupujesz wygodne świecidełko, z gównianym dźwiękiem, albo dobry dźwięk i mniejsza wygoda z opcją modyfikacji.

 

Jeżeli chcesz mieć słuchawki idealne (dźwięk, wygoda) to należy zadać sobie pytanie dlaczego szukam słuchawek do 200-300zł.

Edytowane przez SKOME
Link to post
Share on other sites

Czy Kingstony nie są przereklamowane? 

 

Większość słuchawek "dla graczy" (lubię przekornie nazywać je "gejmerskimi") ma za zadanie wyciągnąć siano z ludzi nie mających pojęcia o audio. Delikwenci kupują oczami i przez to te plastikowe wytwory mające czasem dość nowatorskie kształty się im podobają. Dźwiękowo najczęściej są po prostu słabe, a ceny kosmiczne. Oczywiście nie można powiedzieć, że każde słuchawki "gejmerskie" tak słabo grają. Firmy, co krok wymyślają nowe obudowy (przetworniki najczęściej zostają te same) i sprzedają kolejne zabawki nieświadomym ludziom. Marketing ma tutaj bardzo silne oddziaływanie na klienta, który jest zazwyczaj naiwny. Wszakże, co o dobrym dźwięku mogą wiedzieć firmy produkujące myszki i klawiatury. Słuchawki przez nich sprzedawane są ich własnymi konstrukcjami, projektowane na kolanie, inżynierów dźwięku pewnie na oczy nie widziały.

 

Kingston był mądrzejszy. Wszedł w kooperację z firmą Takstar. Produkują oni dobre słuchawki, których stosunek ceny do jakości jest niebywale wysoki. Takstar Pro80 to jedne z najlepszych zamkniętych słuchawek w cenie do 300zł (spokojnie konkurują z 2x droższymi), a fakt, że Kingston Cloud można było nabyć za 250zł skusił mnie samego do zakupu :) Według mnie Kingston zasługuje na pochwałę, bo nie dość, że wykorzystał bardzo dobre słuchawki, dodał im bardzo wygodne pady, to jeszcze za zestaw zawierający masę akcesoriów i ulepszone słuchawki Takstara żądają bardzo konkurencyjnych kwot, a w czasie promocji to jest BEST BUY.

 

PS. Przereklamowane to są słuchawki:

- SteelSeries - chyba każdy ich model jest przebasowiony i bez detali

- Razer

- Asus

- itd, nie będę wymieniał dalej, bo lista jest naprawdę długa

Edytowane przez fexxer
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kupiłem słuchawki siberia RAW prism. Są one naprawdę świetne pod względem wygody i jakości dźwięku, ale mają 1 ogromną wadę. Mikrofon słyszy wszystko, co wydobywa się z słuchawek. Wie może ktoś jak na to zaradzić? :(

Link to post
Share on other sites

 

 

Są one naprawdę świetne pod względem wygody i jakości dźwięku

 
 

Wybrałeś bezkonkurencyjne słuchawki w tej cenie. Możesz być dumnym posiadaczem audio od firmy SteelSeries słynącej z produkowania genialnie brzmiących słuchawek. Ich najwyższej jakość japońskie przetworniki wytwarzają genialny dźwięk i to w przyzwoitej cenie. Serdecznie gratuluję mądrej decyzji!!!

Ha ha ha ha! Bardzo się uśmiałem.

Już na początku widać jak zaprojektowane są te słuchawki, od razu masz z nimi problemy. Pozostaje mi tylko zaklaskać, bo właśnie wydałeś piniążki na kupę w ładnym opakowaniu.  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Napisz do producenta swoich genialnych słuchawek. Zapytaj dlaczego tak się dzieje w jego badziewiu. Przestrzegano - nie posłuchałeś.

Kupiłeś - męcz się z gównem. Temat do zamknięcia - zaraz autor będzie się pytał dlaczego pękły.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Są one naprawdę świetne pod względem wygody i jakości dźwięku

Świetnego dźwięku to ty jeszcze nie słuchałeś, bo na pewno świetnie nie grają ,no ale każdy ma prawo do wypowiadania, ja tylko zwróciłem uwagę, aby ktoś w takie bajeczki nie uwierzył jeśli mu zależy jak najlepszej jakości dźwięku.

Nie rozumiem tego hate. Kupiłem słuchawki. Moja sprawa

każdy ma prawo do skomentowania twojej decyzji, w ramach regulaminu.

 

trzeba było nie zawarć głowy tu użytkownikom, których i tak nie słuchałeś, wtedy nie byłaby to nasza sprawa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...