Skocz do zawartości

[S] Nie podkręcany rarytas i5 3570k


Recommended Posts

Witam

 

Na sprzedaż mam najlepszy i5 czyli i5 3570k bez chłodzenia box.

Pracował z wysokim modelem msi i chłodzeniem corsair h100 nigdy nie podkręcany.

 

Odbiór osobisty w poznaniu lub możliwość wystawienia na allegro

mam pozytywy ponad 10 komentarzy 100% pozytyw

Wysyłam tylko za przelewem na PayU wysyłka w jeden dzień UPS tylko 20 zł

 

Cena / 780 zł

 

Poznań - Tel - 734-184-148

Pozdrawiam Daniel

 

 

DSC_0071%5B1%5D.JPG

 

DSC_0072%5B1%5D.JPG

 

DSC_0073%5B1%5D.JPG

 

DSC_0075%5B1%5D.JPG

 

DSC_0076%5B1%5D.JPG

Edytowane przez HellBoy64
Link to post
Share on other sites

To już nie pytanie do mnie, tak go kupiłem.

Używany rok w komputerze do grafiki a nie do gier, stąd pewnie nie było potrzeby.

 

Płyta Asus sabertooth którą kupiłem pod ten sprzęt okazała się uszkodzona mechanicznie " uszkodzone porty sata"

muszę ją odesłać, i kupić coś innego.

Link to post
Share on other sites

Może wam coś net szwankuje ?

 

http://images69.fotosik.pl/677/60a992eaec210fe2.jpg

 

Mimo wszystko, jak są problemy to lepiej wrzuć na inny serwer, dotrzesz do większego grona odbiorców

Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites

W cenie używanego hasswella z gwarancją to nikt Ci nie kupi niesprawdzonego ivy bez gwarancji, gdyby to jeszcze miało jakiś ciekawy potencjał OC przy niskich napięciach to można by rozważyć. W każdym bądź razie życzę powodzenie, wszakże zbliża się wiosna to i może jelenia trafisz ;)

Link to post
Share on other sites

@up Co to za bzdury! Katowany... Masz jakiekolwiek test, który pokazuje że taki 3570k wykrecony nawet na 5ghz przez ogarniętego użytkownika z dobrym coolerem po np. 2 latach pracy jest choć 1% gorszy niż 3570k, który pracował na stock zegarach z coolerkiem Intela.

Edytowane przez ashesrider
Link to post
Share on other sites

Tak wogóle, co oznacza słowo katowany? Jakiś nowy slang allegro? Że podkręcony to katowany? Nie rozśmieszajcie mnie. Kupiłem 2600k nówke 3 lata temu, do dziś śmiga na 5ghz na wodzie, i nic jej nie jest, straszny ze mnie szarlatan, bo katuje wszystkie swoje procesory. Żaden jeszcze nie padł.

Link to post
Share on other sites

O to chodzi

Stare procki intela z kompów które obsługiwały różne warsztaty pracowały czasami w totalnym syfie często temp pracy przekraczała 120-130 stopni i nic się nie działo... więc jak procek ma nawet 70 stopni to dla niego pełen luz

Poza tym taka mała sprawa jak ktoś podkręca to przeważnie dba o sprzęt i pewnie co jakiś czas sprawdza temp oraz ustawił dla procka idealne napięcie do stabilnej pracy

To tak jakby ktoś sprzedawał auto a kupiec się dopytywał - Panie ale 200 to pan nie jeździł za dużo??? 

Czemu procki mają potencjał oc? bo jakby sprzedawali max ile wyciśnie rdzeń to by mniej zarobili a tak to robią serie xxxxk xxxxs xxxxt i na tym samym rdzeniu mają sprzedaż X 3 :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...