Skocz do zawartości

[MULTI] Mad Max


Recommended Posts

 

 

Q: I’ve got The Ripper downloaded. How do I use it?

A: In order to use The Ripper, you must unlock the Garage through story progression. This means that you’ll have to get to the second objective in the “Into Madness” mission, which instructs you to “Drive to Jeet’s Stronghold.” This happens after Stank Gum’s Legion has destroyed Chumbucket’s Tabernackle very early in the game.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Panowie pytanie - jak wyczyścić dany obszar z min? łaziłem, jeździłem i nic nie widać w piachu, na żadną też nie udało mi się wejść nogą czy oponą, brak też jakiegoś podświetlenia by złapać coś harpunem :wariat:

 

Odkryłem też pierwszy irytujący bug, dodatkowe zderzaki - tarany muszę za każdym razem montować od nowa bo po wczytaniu gry jest zawsze podstawowy przód fury.

Link to post
Share on other sites

By oczyścić pole minowe musisz zmienić samochód na Buggy Chumbucketa. Pies "na pace" wskaże Ci dokładne miejsce min. 

 

Mnie irytuje inny bug. Mając lepsze ulepszenia niż wymaga misja, muszę je zdemontować by móc kontynuować grę... Natomiast mi nie resetuje zderzaków. 

Edytowane przez Gr4ndy
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Harpunem bądź bronią ale nie sprawdzałem czy strzelą od tego drugiego, trzeba rozwalić zaczepy od lin na dole przy ziemi.

 

Z tymi specjalnymi samochodami trochę dziwnie to wykombinowali i średnio mi się podoba, co innego jakby można modzić tak pojazd z innymi modyfikacjami łącznie a nie tylko wybranymi przez twórców gry i jeszcze pod daną misję jak wspomniał już Gr4ndy.

Link to post
Share on other sites

Ripper to tylko dodatkowa karoseria

-----

:rotfl:  :rotfl: 

-----

Troszkę się zawiodłem nad wątkiem głównym, jest jak dla mnie strasznie słaby. Trzeba dodać, że mamy dostępne jedynie 15 misji fabularnych :cry:.

Grę ukończyłem w 30h (Poziom zagrożenia wszystkich terenów na 0, Ulepszona postać Max'a jak tylko się da oraz w pełni ulepszony Interceptor).

Ogólnie gierka przyjemna, ale jak pisałem wcześniej wątek główny bardzo krótki, więcej czasu zajęło mi zmniejszanie poziomu zagrożenia. Czekam na DLC 8-)

Edytowane przez Wallpy
Link to post
Share on other sites

Wallpy Ty ultra graczu :). Ja dopiero zrobiłem 4 misje i kilka regionów. 12 godzin gry za mną. V8 śmiga jak zły? :evil:

Śmiga pięknie, szkoda tylko że dostaje się go praktycznie pod koniec gry  :cry:

Wiedzieliście :D?

------

8-)

http://i.cubeupload.com/PvcxST.jpg

Edytowane przez Wallpy
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=513462342

 

E// 40 godzin gry za mną i młodym, wyczyszczone praktycznie wszystko od dołu do bramy na północy,

http://s13.postimg.org/sh2plx0tz/Mad_Max_2015_09_14_12_09_02_912.png

http://s13.postimg.org/jakeymvlj/Mad_Max_2015_09_14_12_09_13_422.png
Jeszcze sporo przed nami. Gra jest niezła, nie nudzi nas. Misje są ciekawe, każdy obóz inny, znajdzki też, wyścigi i pojazdy ok no i ten klimat!

Link to post
Share on other sites

Ostatnio mam dziwne akcje w Mad Maxie, tak czasami ni z tego ni z owego przestaje mi pokazywać aktualny postęp np. przy zdobywaniu obozu nie aktualizuje się na bieżąco ilość zniszczonych insygnia, zebranego złomu czy nawet nie pokazuje bonusów od broni którą aktualnie trzymam w ręku. Dopiero po restarcie gry wszystko wraca do normy aż do kolejnego razu. Spotkał się ktoś z czymś takim? 

Link to post
Share on other sites

Ta gra na dłuższą metę potrafi być nużąca  :rudolph: Walki fajne itd. ale wszystko jest takie strasznie schematyczne. Skaczemy od jednej twierdzy do drugiej i wykonujemy praktycznie te same czynności: wyczyścić teren, zebrać nieprawdopodobne ilości złomu, rozbudować twierdzę, po drodze zrobić kilka zadań i hop dalej. 39h za mną i jestem dopiero u Spojówki a tu powyżej czeka praktycznie takiej samej wielkości teren jaki już wyczyściłem xD

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...