Skocz do zawartości

[MULTI] Mad Max


Recommended Posts

Sprawdź najwyższe piętro w bazie Spojówki. Mi tam brakował, a jak nie to ogarnij wszystkie bazy ;)

Rzeczywiście był tam :P Przechodziłem obok niego kilka razy i nawet nie zwróciłem na niego uwagi :wariat:  Teraz trzeba jeszcze pozostała resztę wymaksować i kończymy Maxa ;) Zastanawia mnie tylko ten ostatni nieodkryty obóz, na mapie nie ma już żadnego do zdobycia a tu jakiś widocznie się uchował. Pytanie tylko gdzie  :co:

To by się w pewnym sensie zgadzało, bo jednocześnie nie mam acziwka za zrobienie opcjonalnych celów w obozach a we wszystkich zdobytych (pokazanych na mapie) mam wszystko na 100%. 

Link to post
Share on other sites

Pany mam pytanie - czy jest tu jakieś ukryte pomieszczenie?

http://s17.postimg.org/4s7lg2wr3/Mad_Max_2015_09_29_13_17_09_973.png

http://s17.postimg.org/mwam0pufj/Mad_Max_2015_09_29_13_17_18_360.png
Trzy razy przeszukaliśmy Trzewia + gazowe kanały pod nimi i nie widać reszty złomu i strzępku historii, może glitch...

Link to post
Share on other sites

Ogólnie w misji "Gloria" radze wam odrazu się zająć wyczyszczeniem tej miejscówki:

 

http://i.imgur.com/8L2jE7D.jpg

 

Filmik dla ułatwienia:

 

https://youtu.be/JnXtfVGqzfI?t=12m58s

 

Jak sam to robiłem to spora ilość osób miała problem z tą lokacją, a nie jestem pewien czy będzie do niej dostęp po skończeniu gry ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To maksowanie acziwków w Maxie jest strasznie nużące, chyba dam sobie spokój. Zostały mi tylko same z wyścigami śmierci oraz jedno z wyzwaniami.

 

Wyścigi to jedno, ale wyzwania to masakra :/

 

 

Kupować teraz czy lepiej poczekać na jakąś promocję ? 

 

I tak ta gra jest bardzo tania, ale z czasem będzie coraz bardziej tanieć (Zwłaszcza Max, kiedy już w premiere klucz kosztował 70zł). Ja mało kiedy żałuję zakupu w premiere, więc... ;)

Link to post
Share on other sites

I tak ta gra jest bardzo tania, ale z czasem będzie coraz bardziej tanieć (Zwłaszcza Max, kiedy już w premiere klucz kosztował 70zł). Ja mało kiedy żałuję zakupu w premiere, więc... ;)

A jak wrażenia ? W sieci opinie mieszane, największy zarzut to powtarzalność, a tego w grach nie lubię, bo szybko tracę zainteresowanie.

Link to post
Share on other sites

Bo jest powtarzalna i to bardzo. Wystarczy że zrobisz jedno terytorium na 100% i zdobędziesz jeden obóz a potem masz kopiuj wklej. Ja sam się dziwię jak dałem radę wytrzymać ponad 60h xD Obecnie można wyrwać klucz za ponad 50zł więc chyba można się skusić ewentualnie czekać na jeszcze lepszą cenę. 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Skończyliśmy mimo sporadycznego wysypywania się gry do pulpitu (po ostatnim patchu), brakło czterech acziwków w Steam do pełnego kompletu osiągnięć. Będzie coś koło 70 godzin gry. Poziom Maxa 96. Grę spokojnie ocenię na 7/10. Największy minus MM chyba wszystkim tutaj jest znany więc już nie będę nawet wspominał. Wracam do nowej gry plus w Dzikim Gonie, jakoś tak przyjemniej w gęstym lesie niż na pustej gorącej pustyni.

Link to post
Share on other sites

Gęsty klimat filmowy był zachowany i za to duży plus dla twórców gry ale mogli bardziej się postarać by chociaż w północnym obszarze znacznie zmienić zadania twierdz, ich rozbudowy i misje poboczne, ot takie dwa kompletnie różne pod tym względem od siebie rejony. Jedyna taka odskocznia od monotonności tam to zadania na Lotnisku i krótka ale mroczna eksploracja zasypanej katedry, reszta masakrycznie oklepana... pomijając główny wątek, który był w miarę ok.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

U mnie obecnie Max jest na 155 poziomie, 76h przegrane i został jeden acziwek do zaliczenia. Najgorszy, najbardziej skopany i wkurzający z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. Mianowicie chodzi mi o "Na wysokości zadania" gdzie trzeba zaliczyć wszystkie pojedyncze wyzwania. Żeby to zrobić trzeba by spędzić w grze pewnie kolejne 70h. Jeździ się bez celu i szuka konkretnych pojazdów, przeciwników żeby tylko wpadło dane wyzwanie. :co:  A co gorsza zrobi się kilka wyzwań a na ich miejsce pojawiają się kolejne nowe. Mam wrażenie że to nie ma końca, dlatego ja to odpuszczam bo już nie mam sił i chęci... :>


 

 

zadania na Lotnisku i krótka ale mroczna eksploracja zasypanej katedry
 

Te dwa zadania wspominam najmilej z całej gry, ta katedra to mega klimatyczna lokacja ;) 

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Ogólnie chodzi mi o wyzwanie o nazwie "Szturch, szturch" gdzie trzeba rozwalić 5 aut taranując je bokiem. Próbowałem już na różne sposoby ale nic nie działa. Udało mi się tam kiedyś jedno tak rozwalić bo mam zaliczone 1/5 ale nie pamiętam jak i gdzie. :P Więc nie wiem czy chodzi o jakieś konkretne auta i to ma być zrobione w konkretny sposób. W grze nie ma o tym żadnej informacji...   

 

Podobnie było z wyzwaniem w którym trzeba było "Tytanem cnoty" rozwalić 15 aut, tyle że w grze nie było informacji jakich aut a ostatecznie okazało się że chodzi o auta szakali.

 

Edit

Chyba już wiem o co chodzi, muszę tylko później to sprawdzić czy zadziała :P


Jest jakaś możliwość zmiany pory dnia ewentualnie przyspieszenia czasu?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam Prosze o pomoc

Przejechalem wszystkie wyscigi co sa na mapie

Mam wszystkie pojazdy ale brakuje mi wyscigu POTEZNY SZCZYT nigdzie nie mge go znalezc bo dwa auta nie sa oznaczone ze wyscig przejechaly: OPANCERZONY ZGNIATACZ I ŁAZIK CHUMA

Brakuje takze mi jeden strzepek histori wszystko przeszukalem obozy twierdze i nic

Brakuje takze mi w Kompendium jedno Miejsce 

Prosze o pomoc zaraz wrzuce zdjecia 


Prosze o napisanie jak dodac tutaj zdjecia

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...