Skocz do zawartości

Windows 7 Starter


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez jarrino,

Recommended Posts

Witam,

 

Poszukuje czystego obrazu Windows 7 Starter w wersji 32 bitowej do mojego notebooka. Notebook posiada licencję na ten system. Musi to być angielska wersja systemu - taka jest w tej chwili zainstalowana. Ważne by dało się uruchomić instalację z pendrive - nie posiada napędu optycznego. 

Link to post
Share on other sites

Właśnie nie mam żadnego kolegi który by miał ten system. Dlatego poszukuję.  Nie wiem czy mogę pobrać z torrentów i zainstalować na kluczu z licencji. 

Edytowane przez karai
Link to post
Share on other sites

The product key you entered appears to be for software that was pre-installed on a device.  Please contact the device manufacturer for software recovery options.

 

Komunikat ze strony po wpisaniu klucza z nalepki licencyjnej

 

 

Co sądzicie o tym : http://winclub.pl/topic/1381-win-7-mini-starter-notebook-2014/

Edytowane przez karai
Link to post
Share on other sites

Pobrać możesz skąd tylko chcesz ponieważ jesteś właścicielem klucza...

 

Nie do końca, z resztą jak napisano na stronie microsoftu.

 

Sposób legalny: zadzwonić do producenta lapka, może być oddział w Polsce i poprosić o wysłanie płyty instalacyjnej, zwykle za jakąś opłatą.

 

Sposób półlegalny: poprosić kogoś z takim samym lapkiem o udostępnienie płyt recovery, oczywiście jeśli takowe zrobił, mogę być z innym językiem, można to zmienić.

 

sposób wątpliwy: pobrać instalację z neta, ale nigdy nie ma się pewności co ktoś dorzucił do niej od siebie i przeważnie są problemy z jej aktywacją.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Dokładnie tak z jednym tylko.Dzwoniłem do Microsoft Polska i pytałem ponieważ mam problem z systemem win 7 pl na laptopie i tam miła pani powiedziała mi,że firma nie posiada tej wersji siódemki pl. i poinformowała mnie,że nieważne skąd wezmę bo przecież mam legalny klucz...Jeśli chodzi o sposób wątpliwy ,zgadzam się w zupełności...

http://getintopc.com/softwares/operating-systems/windows-7-starter-free-download-iso-32-bit/

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

Nie do końca, z resztą jak napisano na stronie microsoftu.

 

Sposób legalny: zadzwonić do producenta lapka, może być oddział w Polsce i poprosić o wysłanie płyty instalacyjnej, zwykle za jakąś opłatą.

 

 

płyta z instalką nic mi nie da - gdyż jak napisałem w 1 poście - brak napędu optycznego i tylko obraz na pendrive. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Więc pobrałem http://getintopc.com...oad-iso-32-bit/ z tej strony, wpisałem klucz który był na naklejce licencyjnej i aktywacja powiodła się. Nie udało mi się poprawnie zrobić bootowalnego pendrive więc uruchomiłem setup pod windows i działa dobrze i nawet znaki dobrze się pokazują - mam klawiaturę uk - z funtem itp , dlatego potrzebowałem angielskiej wersji.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

ja go kupowałem to był Windows po Angielsku, i Angielskie ustawienia. A zależy mi na tym, gdyż chcę móc w pełni wykorzystywać sprzęt - a nie chce kombinować z układem klawiszy. Angielki układ klawiszy jest inny i niech będzie tak jak ma być - jak było w oryginale i nie chcę tego zmieniać. 

Link to post
Share on other sites

Ale układ klawiatury można dowolnie zmieniać. Ja mam na laptopie zainstalwoanego Windows'a 7 po polsku a układ klawaitury jest ustawiony na US.

Nie stoi nic na przeszkodzie, żeby mieć zainstalowane więcej niż jeden układ klawiatury. Można dodwolnie się pomiędzy nimi przełączać - domyślnie Lewy Alt+ Shift.

Link to post
Share on other sites
  • worm zamknął ten temat
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...