Skocz do zawartości

[MULTI] Grand Theft Auto - seria


GTA:V  

380 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kupił/kupuje GTA:V

    • Tak (PS3)
      31
    • Tak (X360)
      19
    • Czekam na PC
      301
    • Nie
      29


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Ten error pojawiał się wiele razy u różnych ludzi, lecz nigdzie nie znalazłem rozwiązania ;)

Nie wiem jakim wałem ale wywala mi crasha

RESC10 - out of video memory

I nie zdziwiłbym się gdybym miał starego zgrzyta, ale na pokładzie mam Radeona 5850 :hahaha:

W ustawieniach pokazuje mi że zużyte jest 840/1060 pamięci karty, odpalam benchmarka, kilka sekund i crash :o

Link to post
Share on other sites
Gość spryciarz11111

Witam kolega pożyczył mi gta IV i mi się tnie na takim sprzecie

procesor:Amd phenom II x 720 be @3,2ghz

płyta:Asus m2n68-am se2

ram:4gb/ddr2/dual channel/800mhz@900mhz

karta:Ati radeon Hd4870 512mb gddr5

zasilacz:Ocz sxs 500W

dysk:200gb+1tb /7200obr/min/sataII

Gram na rozdzielczości 1280x739

Link to post
Share on other sites

3 rdzenie i 512MB na grafie. GTA to głupia gra i ma amerykańskie podejście do prawy - im większe, tym lepsze. Przydałyby się 4-wyżej taktowane rdzenie i 1GB na grafice. Zaktualizuj grę (pewnie jakieś pacze wydali), zaktualizuj sterowniki, ogarnij system.

Link to post
Share on other sites

GTA to głupia gra i ma amerykańskie podejście do prawy - im większe, tym lepsze.

To kwestia dyskusyjna (tj. czy głupia) a to, że trzeba mocnego sprzętu to prawda jak najbardziej. Jak zainstalujesz najnowszą łatkę to powinno chodzić przyzwoicie, choć nie licz na pełen relax. Jeśli można, to kręć procesor ile się da.
Link to post
Share on other sites

Witam,wiem że to głupi post ale chcem wiedzieć jak wy to widzicie bo ja to jakos słabo to troche widze u siebie,chyba że naprawde ta gra ma ostre kaprysy co do tnięcia się jak do ustawień graficznych.Więc jak myślicie,jak ta gra powinna chodzić w miare dedali jak i dyst.

 

Proc:Phenom II 3,6 Ghz

Grafa:Gtx 460 1Gb 850@2200

Ram:DDR2 4GB

Link to post
Share on other sites

Prosilbym o pomoc czy moglby ktos Zrobic mi jakis dobry Commandline pod GTA.

Moj Sprzet:

Phenom 8650 x3 2.50

3GB Ram

Ati Radeon HD4650 1GB

 

Prosilbym bardzo, poniewaz kombinowalem szukalem w google i wraz nic, a jak staralem sie samemu cos w tym porobic to albo sie CIe bardzo albo nawet wogole nie dzialalo. Teraz mam okolo 30-35 fps ale czasami jak naprawde jest jakas zadyma duzo wybuchow to Fps 15-20. Z gory DZIEKUJE. Pzdr

 

A i jakis ENB by sie przydal bo co jakis wgram to wraz tnie nie jest az tak tragicznie ale jednak tnie.

Link to post
Share on other sites

Witam,wiem że to głupi post ale chcem wiedzieć jak wy to widzicie bo ja to jakos słabo to troche widze u siebie,chyba że naprawde ta gra ma ostre kaprysy co do tnięcia się jak do ustawień graficznych.Więc jak myślicie,jak ta gra powinna chodzić w miare dedali jak i dyst.

 

Proc:Phenom II 3,6 Ghz

Grafa:Gtx 460 1Gb 850@2200

Ram:DDR2 4GB

Zależy ilu rdzeniowy Phenom, jak 2 to może być ciężko, ram i grafa spokojnie styknie.

Link to post
Share on other sites

Witam jak w temacie, Zauwazylem ostatnio na roznych Forach zwiazanych z grami, ze duzo Ludzi pyta czy sa jakies gry bardzo podobne, z taka swoboda ruchu i mozliwosciami jak w GTA 4 ??. Sam bardzo Jestem Ciekaw i chetnie pogralbym w cos innego dla Odmiany. Duzo sie mowi o Saints row 2 to juz chyba kazdy zna xD Wiec Prosilbym o Zaproponowanie Paru innych Gier i krotki opis co do Gry. Mysle ze nie tylko mi i innym pomozecie znalezieniu odpowiedniej gry dla Siebie. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Choc nie ma co ukrywac w gta 4 nie robilo sie wszystkiego co w realnym zyciu. Ale wg mnie Gta 4 jest najbardziej upodobniajaca gra do zycia realnego. Mogli dodac jakies rozrywanie cial poprzez wybuch Granata itd. To gra byla by mistrzostwem swiata xD. Co do just cause 2 Gra jest zaje***ta no tylko gdyby nie to ze jak juz zginiesz i spadasz przykladowo z jakiejs gory to jak kloda jakos tak sztywno :wariat:. Jeszcze wg na bardzo podobna zasluguje Gta San Andreas. Pzdr

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...