Skocz do zawartości

[MULTI] Grand Theft Auto - seria


GTA:V  

380 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kupił/kupuje GTA:V

    • Tak (PS3)
      31
    • Tak (X360)
      19
    • Czekam na PC
      301
    • Nie
      29


Recommended Posts

I Co powiecie mi na ten Temat ???? Mowicie ze nie pojdze na mojej konfiguracji a chodza na slabszych...

Pójdzie Ci GTA IV, ale nie oczekuj płynnej rozgrywki nawet na najniższych detalach. Jeżeli już byś zdecydował się na instalację, nie zapomnij o pobraniu najnowszego patcha do gry, gdyż możesz zyskać dzięki temu kilka a nawet kilkanaście fpsów więcej.
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Chcialem Powiedziec ze Gta 4 Poszlo mi na tym Intel Celeron Dual Core E1400 x2 2.1

2GB ramu i karta grafiki GeForce 7600GT 256. Na Minimalnych Jakosc renderacji na Medium i View Distance na 11 reszta na 100 i Cienie na Max czylo 16 :):D:D Wiec na Slabszym Kompie Pojdzie. ;) Jeszcze Screeny dorzuce jak ktos nie wierzy :pajac: I szczerze mowic na poczatku gdzies z 30 sek Scinki i Koniec :co: Bez zadnych Patchow itd. :] pzdr

Link to post
Share on other sites

@kacperek94xxx

Czemu nie porównasz konfiguracji sprzętowej, z wymaganiami podanymi przez producenta?

Odp.: oczywiście, że tak.

 

Podłączając się do tematu.

Gdy ilość klatek jest większa niż 80, obserwuje na ekranie "efekt akceleracji". Tzn. chwilowego nienaturalnego przyśpieszenia animacji. Oraz podczas odtwarzania przerywników postacią brakuje twarzy, i rąk. Widać tylko oczy, i szczęki delikwentów.

 

Zna ktoś rozwiązanie tych problemów?

Link to post
Share on other sites

@kacperek94xxx

Czemu nie porównasz konfiguracji sprzętowej, z wymaganiami podanymi przez producenta?

Odp.: oczywiście, że tak.

 

Podłączając się do tematu.

Gdy ilość klatek jest większa niż 80, obserwuje na ekranie "efekt akceleracji". Tzn. chwilowego nienaturalnego przyśpieszenia animacji. Oraz podczas odtwarzania przerywników postacią brakuje twarzy, i rąk. Widać tylko oczy, i szczęki delikwentów.

 

Zna ktoś rozwiązanie tych problemów?

V-sync

Link to post
Share on other sites

Hmm... Jeżeli tobie nie pójdzie te Gta 4 to możesz jeszcze spróbować commandline i się pobawić komendami np. wyłączenie zabezpieczeń do zmieniana rodzielczości i detali graficznych czy na przykład przeniesienie Ram na ramy karty graficznej. Dzięki temu na moim 8800 GTS śmigałem z 29 FPS na High Detalach i max rodzielczości :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mam Orginalne GTA IV wszystkie patche najnowsze sterowniki itd. Moj Komp to Intel Celeron E1400 x2 2.1 2GBRam GF7600GT 256Mb Win XP SP3.

I jest taki problem ze nie moge powiekszyc sobie pamieci na karcie tzn zeby bralo mi z Ramu a nie z Vramu z karty Graf. Probowalem juz tyle tych plikow i wpisow w tym i nic nie dalo procz tego ze moge powiekszyc tylko rozdzielczosc :D Teraz jaki mam plik commandline to ( -norestrictions -nomemrestrict -noprecache -noswapdelay -novblank -availablevidmem 2.0 -percentvidmem 1.0 -reserve 0.0 -notimefix -DX9 /high -stereo) i nic jak juz mowilem jedynie rozdzielczosc moge zmienic :P A Koniecznie mi zalezy natym zeby powiekszyc wielkosc Vram zeby zarlo z ramu. PRosze O POMOC. NAJLEPIEJ JAK MOZECIE TO JAKIS DOKLADNY WPIS. Z Gory Dziekuje

Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich,mam nadzieje że ktoś tu mnie olśni bo ja tego nie rozumiem.

 

A wiec mam:

-Phenoma II 4x3Ghz

-DDR2 4Ghz

-Gtx 460 1Gb

-Ocz 550W

 

i na tym czymś gram w Gta IV na Hight i na dyst 20 i gra jakoś chodzi ładniem,a wyżej nie da rady bo będzie troche nie fajnie :D a ktoś ma chyba nie co gorszy sprzęt i gra na very hight i na 100% dysta :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=DuCNPPW2 ... re=related

 

I czy ktoś może mi powiedzieć co ja mam że tak lypowato u mnie to chodzi,a mu to chodzi hmmm lepiej ? oO

Link to post
Share on other sites

1.Zainstaluj najnowsze sterowniki 258.96

2.Zainstaluj Patch GTA IV 1.0.7.0

3.Zainstaluj CCleaner (usuń śmieci i napraw błędy w rejestrze)

4.Zrób defragmentację Defflaglerem

 

Widzę, że chyba masz chyba odblokowanego X2 545 więc może cache się nie odblokował albo coś..

Link to post
Share on other sites

Żaden kicz :) Ja GTA odpaliłem na high w 1080p mając dwa rdzenie i 9800GT z 512 MB dzięki commandlinowi. Żadne texturki się nie doczytywały, wszystko żyleta, tylko klatek mało, no i były ścinki, przez słaby dysk (RAM z MoBo zajął się teksturami, to dysk poprzez pamięć wirtualna zajmował się resztą i nie wyrabiał), może przy 4 rdzeniach już szło by normalnie pograć na full :D

Link to post
Share on other sites

Siedziałem przed chwilą na googlach i testowałem te nie które komendy (co miały dać kopa)ale ja nic nie odczówam,i nadal musze grac na tych ustawieniach co mam,a jakis koleś mający gts 260 czy nawet radzia 5770 mają lepsze ustaawienia i lepiej im to chodzi... :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...