Skocz do zawartości

[MULTI] Grand Theft Auto - seria


GTA:V  

380 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kupił/kupuje GTA:V

    • Tak (PS3)
      31
    • Tak (X360)
      19
    • Czekam na PC
      301
    • Nie
      29


Recommended Posts

Kupiłem sobie GTA 4 no i zainstalowałem na 1 kompie i chodzi dobrze ale już na 2 kompie nie chce chodzić to znaczy nie chce się zainstalować bo wyskakuje taki komunikat http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-08/6147f4f2.jpg i nie wiem co robić. Gra jest nowiutka. A i jeszcze w Auto run jest tak http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-08/d3fe94d7.jpg a na 2 kompie jest ok (na laptopie ) co robić?

Link to post
Share on other sites

Nowa płyta i błąd danych (CRC)? :o . Jak próbowałeś instalować GTA IV kilka razy i dalej wyskakuje ten sam błąd, to wskazuje, to raczej na uszkodzony plik (w Twoim przypadku data2.cab), lub porysowaną płytę. Nic z tym nie można zrobić, jedynie pobrać całą grę z neta, bądź utworzyć obraz płyty i wtedy spróbować. Masz oryginał, więc możesz posiadać kopię zapasową.

Link to post
Share on other sites

a czy jak wezmę pobiorę z neta z torrent tylko 1 płytę a do tamtej dodam 2 płytę z oryginała to będzie działało? i czy na karcie ATI radeon HD 4350 512mb to na high pójdzie?

Pobierz obraz tylko tej płyty, która jest uszkodzona, ale ja na twoim miejscu próbował bym załatwić to jakoś inaczej skoro zapłaciłeś za oryginał.

O graniu na tej karcie przy ustawieniach wyższych niż low możesz zapomnieć.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Witam jak w temacie. Chcialbym sie dowiedziec Czy pojdzie mi GTA 4 na przyzwoitych Ustawieniach, na sprzecie:

 

AMD Phenom 8650 x3 2.30

Ram 3GB 800Mhz

Ati RAdeon HD 4600 1GB DDR3

Zasilacz 500W

HDD 500GB

Win 7 Ultimate

 

Bo slyszalem rozne Opinie a w szczegolnosci o GTA 4 ;) ze jest duzy problem poniewaz

nawet na czterech rdzeniach potrafi sie ciac. Pytam teraz Bo za tydzien mi komp przychodzi i opisalem parametry jak bedzie mial. I Czy Moglbym prosic o Ogolna Opinie czy Dobry jest ten komputer wkoncu dalem 1200zl. Bo na jego temat tez slyszalem i szukalem w googlach rozne OPINIE. Pzdr

Link to post
Share on other sites

Witam.Zakupiłem orginalną gre GTA IV.Wszystko sie zainstalowało, ale gdy sprawdzał date wydania to wystapil blad, ze nie moze jej sprawdzic.Odrazu mówie, ze nie mam polaczenia z internetem i posiadam Windows 7 Home Premium 64 bity.Bardzo prosze o pomoc.POZDRAWIAM

Link to post
Share on other sites

Proponję cracka. Piratem nie jesteś, a cracki teoretycznie są tworzone właśnie dla takich jak Ty. Producent nie pomyślał, że ktoś chce zagrać w gta, a nie ma neta. Proponuję crack Razor1911, bądź pożyczyć od kogoś jakiś internet mobilny na godzinke, aktywować gre i powinno potem już bez krzyczenia o połączenie działać.

 

P.S Nie karcić mnie za słowo "crack" :D

Link to post
Share on other sites

Ja mam

 

-Phenoma II x4 3,6 Ghz

-Gtx 460 850/4000 Mhz

-DDR2 4 Gb

 

I nadal to jest mało żeby to ładnie śmigało albo ja coś mam nawalone,niby wyskakuje w tym gta benchmarku 60fps przy hight detal,i paski po 40-30% no i nocne cienie wyłączone,i jakoś nie czuje tych 60 klatek,fraps okazuje mi 30-40 moze czasem będzie te 50 i tak to skacze,lecz patch i ultimate textures no i visualIV jakoś zrobiło że to jakoś ładnie chodzi i wygłąda,no nie do końca ładnie chodzi ale chodzi ;) Chyba że moj stary dysk jest taki zrypany i mi tak to wszystko chodzi nie tak jak powino.Myśle że na krzysia jakoś se pograsz w ten szajs :D No i życie że to ludzie na utube mają gorsze configi od mojego i im ta gra lepiej chodzi...

Link to post
Share on other sites

Wczoraj w nocy sciagnalem pewny plik ze strony Rockstara, uruchomilem go, wgral sie, poczym wlaczylem GTA.Bardzo sie ucieszylem, zmienilem wszystkie ustawienia na maksa i zaczalem grac.Gdy minął filmik wstepu, mial pojechac z jego kuzynem (albo bratem nie wazne to teraz) do pewnego miejsca.Zaczalem jechac, a gra strasznie sie przycinala (co 1 sekunde).Pobawilem sie trosze i doszedlem do wniosku:Jeżeli trzymam same W to nic sie nie przycina, ale gdy nacisne obojetnie jaki klawisz nawet na klawiaturze numerycznej to gra sie przytnie.To samo jest na najnizszych ustawieniach co na najwyzszych.Gdy wysiade z samochodu to moge Nico chodzic trzymajac W i kierujac myszka nic sie nie przytnie.Gdy nacisne zalozmy D to juz sie przycina.Nie wiem o co chodzi, ale wydaje mi sie, ze ten programik mogl cos namieszac.Niedlugo bede mial WiFi wiec takze dostep do netu.Jeszcze jedno, gre instalowalem w zgodnosci z XP.

PS:Gram w Shifta na maks. detalach i nawet PC nei zaciagnie mola, wiec raczej to od wymagan nie jest.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...