Skocz do zawartości

[MULTI] Grand Theft Auto - seria


GTA:V  

380 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kupił/kupuje GTA:V

    • Tak (PS3)
      31
    • Tak (X360)
      19
    • Czekam na PC
      301
    • Nie
      29


Recommended Posts

Na karcie 7600GS nie rób sobie nadziei. GTA IV przechodziłem na Athlonie x2 5000 @ 3.1 GHz i GF 8800GT i to było na styk, były spadki płynności, ale dało się przyjemnie pograć na średnich ustawieniach. Dopiero z patchem i AthlonemII x4 @ 3.3 jest przyzwoicie (również na średnich, nie mówię o pełnych fajerwerkach).

Link to post
Share on other sites

Aha. Widzialem na Youtube jak niektorzy z moim prockiem jak moj i karta 128MB nie pamietam dokladanie jaka. I Im chodzilo, Jeszcze tam defragmentacja dyskow,CacheBoost,i nowy patch do GTA IV. najlepiej ten od NZONE pod Gta IV. WIec prosze o Oficjalna i stanowcza Odpowiedz pojdzie mi na tym sprzecie czy nie ??? I Na jakich ustawieniach max pogram ??

Link to post
Share on other sites

Ja na 1 GB ram, procku C2D 1,86 GHz, GeForce'ie 7900GS odpaliłem na minimalnych. ale pół miasta nie było :D A samochody jeździły 30 cm nad ziemią. Karta nie nadążała z wczytywaniem tekstur.

Także tobie tym bardziej nie pójdzie...

Link to post
Share on other sites

Jezeli chodzi o zasilacz to nie wiem bo ma starty napis ;/

 

 

Przepraszam ze tyle pytan zadaje no ale to wkoncu Forum... Wiec mam jeszcze jedno wazne pytanie...

 

Wiec tak Komputer startuje ale ma problem z uruchomieniem. Po włączeniu uruchamiają się wszystkie wiatraczki lecz ekran na monitorze pozostaje ciemny. Wlasnie chodzi o ten ostatni komputer Co napisalem... ;/ NIe wiem co mam wymienic i co sie stalo ;/ doradzccie mi Co mam zrobic i CO SIE OGOLNIE STALO ????? Z gory Dziekuje.

Link to post
Share on other sites

Witam Ponownie. Mam Zamiar kupic Komputer o Konfiguracji :

 

AMD Athlon 64 x2 Dual Core Procesor 4000+ 2.11

Ram 2 GB DDR2

Dysk 120GB

Karta Graficzna NVIDIA Quadro NNS210S/NVIDIA GeForce 6150LE 256MB

Windows XP Prof. 64bit Service pack 3

Nagrywarka DVD Multi

Zasilacz Modecom 350W

 

I Pwiedzccie Czy na tym sprzecie pojdzie mi GTA IV ?????????

Karte graf. napewno bede wymienial...

Link to post
Share on other sites

toż to ja GTA IV na ajfonie odpalam .... :D

żeby dało się to zagrać na średnich z płynnością przyzwoita, przy rozdziałce 1280x1024 to 9600GT będzie ok. Z kartami słabszymi to nie licz na większe detale. Tym bardziej jeśli masz większe rozdzielczości, bo to też powinieneś nam podać :P

 

7600GS z tym procem, 1,5GB ram, dysk też pewnie szybki niczym zółw w oleju napędowym. Nawet bym GTA nie włączał.... Szkoda Twoich nerwów, oczu... psychiki... bo będziesz widział latające samochody, ludzi... przechodzących przez ściany :D ...

 

Czyli jeśli nawet odpalisz to nie pograsz.

Link to post
Share on other sites

Jednak Kupilem juz sobie komputer :D:D:D xD xD

 

Plyta Głowna Gigabyte GA-945GCMX-S2

Intel Celeron E1400 (Dual-Core) 2 x 2.00 GHz 800 MHz FSB 512 KB L2 Cache Socket LGA 775 (65 nm)

Karta graficzna Gigabyte GeForce 7600GT 256MB DDR3/128bit

Pamięc Ram 2GB DDR2 667 Mhz

Zasilacz Chieftec (GPS-450AA-101A) 450W

Windows XP Prof. 64bit SP3

 

I Mam Wielka nadzieje ze pojdzie mi na minimalnych Gta IV.

A Wy jak Uwazacie ?????????????

Link to post
Share on other sites

Zmieniłeś tego Athlona na Celerona DC? Jednym słowem zmieniłeś sprzęt na gorszy. Grafika powinna pociągnąć na minimalnych po wgraniu wszystkich łatek. Jednak teraz masz za słaby procesor. ;]

Link to post
Share on other sites

Jeśli podkręcisz ten procesor do ~3.2GHz to możesz spróbować pograć(masz już kupione GTA IV?).

Jednak ten sprzęt jest na tyle słaby że nie powinieneś spodziewać się cudów nawet na niskich detalach.

Link to post
Share on other sites

Widzialem jak na YouTube ludzie grali ze slabszymi procesorami i slabszymi kartami Graficznymi nawet mieli Ramu 1GB i jakos im poszlo. Gdzies wyczytalem ze "Podobno" GTA 4 odpalilo na jednym Rdzeniu tylko zebylo 4GB Ramu i Dobra karta. Zreszta jak poszukacie na YouTube napewno znajdziecie pelno takich filmikow ze slabszym komputerem. Jeszcze tylko Defragmentacja dyskow, CacheBoost,Najnowsza Latke i powinno w miare pojsc. No Coz bede musial Sprobowac. Jak Da rade to zrobie screeny i moze nagram Filmik xD

 

Chocby na takim Filmiku xD A Komputer taki jak Moj http://www.youtube.com/watch?v=s5jwj4OwzjM

Link to post
Share on other sites

Wymień kartę na 8600GT(S) i będzie dobrze. Jan grałem właśnie na 8600GTS ,2GB RAMu i Athlon x2 5000+ 2.6 GHz 1024x768 i było ok 25 klatek na niskich detalach.

 

pozdro

Słabiutki wynik. Na 8600GT miałem więcej klatek przy średnich texturach (reszta na high, suwaki na 33%) - kluczem do sukcesu w tej grze jest wysoko taktowany Intel :D

Link to post
Share on other sites

Wymień kartę na 8600GT(S) i będzie dobrze. Jan grałem właśnie na 8600GTS ,2GB RAMu i Athlon x2 5000+ 2.6 GHz 1024x768 i było ok 25 klatek na niskich detalach.

 

pozdro

Słabiutki wynik. Na 8600GT miałem więcej klatek przy średnich texturach (reszta na high, suwaki na 33%) - kluczem do sukcesu w tej grze jest wysoko taktowany Intel :wariat:

Jakośc textur: Low

Ten drugi nie pamiętam co tam było ;p : medium

Zasięg widzenia: 13

Reszta około: 25

i ok 25 klatek średnio.

Link to post
Share on other sites

Wymień kartę na 8600GT(S) i będzie dobrze. Jan grałem właśnie na 8600GTS ,2GB RAMu i Athlon x2 5000+ 2.6 GHz 1024x768 i było ok 25 klatek na niskich detalach.

 

pozdro

Słabiutki wynik. Na 8600GT miałem więcej klatek przy średnich texturach (reszta na high, suwaki na 33%) - kluczem do sukcesu w tej grze jest wysoko taktowany Intel :D

Jakośc textur: Low

Ten drugi nie pamiętam co tam było ;p : medium

Zasięg widzenia: 13

Reszta około: 25

i ok 25 klatek średnio.

A widzisz Mikis, to trochę wyjaśniło - miałeś stary patch - w nowszych jest więcej ustawień - stąd zauważyłem. No i taki patch 1.0.3.0 daje sporego kopa, a jak dotego skonfigurujemy odpowiednio pliczek commandline mamy niezłe efekty.

 

Procesorek w tedy chodził na 2x3GHz (chach 1MB) , a grafika różnie - 8600 przed podbiciem napięć chodził do 750MHz i w tedy było 27-33 klatki na XP'ku. Po zmianie biosu podbiłem zegar na 900MHz (chwilowo 980) i w tedy FPS trzymał się ponad 30 klatek. Wiem że zorałem sobie kartę, ale jaka satysfakcja była :wariat:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...