Skocz do zawartości

Perełki z sewisów ogłoszeniowych - najcenniejsze, rzadkie, niedrogie retro


Recommended Posts

Komputer nie działa, nie wiadomo co w środku, ale stówka ma być i dane prosze zgrać... I cyk dwie stówki do przodu bo stówka do kieszeni i druga stówka którą by trzeba wydać w serwisie to już dwie stówki :D

 

https://www.olx.pl/d/oferta/komputer-monitor-klawiatura-CID99-IDHurAq.html#4103e0be37

Link to post
Share on other sites
Teraz, BlackCoffe napisał:

Jakby nie można było sprzedać bez dysku twardego :P

 

A co zrobi z dyskiem? Pójdzie do serwisu i wyda stówkę? O nie, nie, nie - filmy i zdjęcia mają być zgrane na pendrive. Ciekawe czy to nie ma być czasem pendrive kupującego.

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Nie wiedzę zdjęć wiec nie wiem czy to nastka jakaś czy stara wiedźma :P

Chodziło mi raczej o sam fakt powiadomienia jej, że jak ma nudesy swoje na kompie to można zgrać, ciekawe jaka by była reakcja xD

 

Bo już raz tak miałem, poproszono mnie o sformatowanie kompa i pytam czy mają jakieś pliki co nie powinienem oglądać, bo to różnie bywa, a szukając danych do zgrania to mogę czasem coś sprawdzić czy to jakieś zdjęcie czy jakaś tapeta. Nic nie mają... a w domu wchodzę w folder i tam wściekłe wargi część trzecia :rotfl:

Edytowane przez buszi
Link to post
Share on other sites

Raczej wygląda na świadomego sprzedającego więc wie, że jak zapoda wysoką cenę to może znajdzie się ten jeden chętny co spróbuje lekko zbić.

Co mu po licytacji jak się może skonczyć nisko? A tak dał zaporową cenę i liczy pewnie na te 2 stówki minimum.

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Krzysko napisał:

Jakby zszedł do 100

To bym linku nie wrzucił, hehe

 

A tak wgl - wiem mniej więcej co wrzucać żeby się busziemu podobało, ale jak z resztą? Jakie jest wasze spektrum zainteresowań? Bo tak z grubsza to tylko widzę że @BlackCoffe lubi raczej epokę PC/XT :P

31 minut temu, cooger napisał:

No chyba że o pudło chodzi.

dokładnie o pudło chodzi, chociaż wiem że raczej większość wolałaby za to nie dopłacać. No i to ma sens raczej w przypadku sprzętów z wyższej półki.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
21 minut temu, dulu1 napisał:

A tak wgl - wiem mniej więcej co wrzucać żeby się busziemu podobało, ale jak z resztą? Jakie jest wasze spektrum zainteresowań? Bo tak z grubsza to tylko widzę że @BlackCoffe lubi raczej epokę PC/XT :P

 

U mnie to przede wszystkim chodzi o czas, czas którego mi zawsze brakuje... 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...