Skocz do zawartości

Perełki z sewisów ogłoszeniowych - najcenniejsze, rzadkie, niedrogie retro


Recommended Posts

38 minut temu, buszi napisał:

ciekawe, wnętrze jest chyba identyczne jak w pc60

 

edit: jednak nie - mobotray się nie wysuwa

 

31 minut temu, Pawel7 napisał:

Już Ci chciałem zaproponować Semprona, ale się okazało, że jest na S754.

heh, no desktopowy sempron to troche co innego niż laptopowy athlon :P zresztą ciężko pomylić te platformy - cepy na socket a nie mają ihs

 

Edytowane przez dulu1
Link to post
Share on other sites

Co to za płyta główna? https://www.olx.pl/d/oferta/retro-komputer-i-stare-gry-CID99-IDJTkeG.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=7

******

Komp w stylu "nawalę wszystkiego ile się da by podbić cenę! Może nie zauważą zasilacza z czarnej listy" https://allegrolokalnie.pl/oferta/retro-stary-komputer-big-tower-greentower

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, BlackCoffe napisał:

Co to za płyta główna?

Epox , nie znasz ? Miałem podobną  z wyświetlaczem kodów usterek razem z duronem 700 . Tyle że starszą wersję bo athlonów xp chyba nie obsługiwała (mogę się mylić dawno to było)  Potem tam wsadziłem athlona 1400 ,też  chyba rzadko spotykany .

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wiem , że zwracasz uwagę na zasilacze . Ja wtedy równo to olewałem . Pewnie z uwagi na to , że nigdy w życiu nie miałem problemu z nimi . 

Ale miałem 3szt zasilaczy i testowałem na którym będę miał najlepszy wynik w 3dmark  na tym athlonie 1400 .  Wtedy różnica dochodziła do 10% w wydajności kompa w takim teście . Że ja nic nie spaliłem :) 

Link to post
Share on other sites

Mam w pracy starszego kompa z Feel'em II 350W, komp bardzo przymula, podejrzewam, że to wina właśnie zasilacza, ale właśnie, nikt nie chce go na razie wymienić bo "działa a jak przestanie to wtedy wymienimy". Tylko, że pewnie z kompa już nic nie zostanie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...