Skocz do zawartości

Perełki z sewisów ogłoszeniowych - najcenniejsze, rzadkie, niedrogie retro


Recommended Posts

12 minut temu, buszi napisał:

Pokaż gdzie :P

 Wszystkie są już w rękach takich "buszich", którzy mają 5 kompletów xms xpert i jeszcze narzekają %-)

 

Chociaż gdzieś pisałeś że trudno u nas dostać winbondy - miałeś na myśli ddr1? Bo z tego co czytałem to osiągają niższe taktowania ale lepsze timingi, co by mi sięprzydało przy maksowaniu s462

Edytowane przez dulu1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, dulu1 napisał:

Czy 80% postów w stylu "który rok, ile to jest warte" ?

W tych grupach w większości są ludzie, którzy coś znaleźli w piwnicy i chcą z tego wycisnąć jak najwięcej pieniędzy :D

46 minut temu, cooger napisał:

NF7 to ludzie za darmo nie chcieli

Najlepsze były te wentylatorki na chipsecie, po niedługim czasie zaczynały hałasować, a w końcu się zatrzymywały. Dobrym sposobem na to była wymiana tego generatora hałasu na radiator :)

Edytowane przez Pawel7
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, dulu1 napisał:

A na marginesie - jakich ci jeszcze brakuje z ddr/ddr2?

 

Vitesty, miałem i nie wiem co mnie tknęło, że sprzedałem :( Chętnie odzyskam. Nie pamiętam co to były za modele ale chyba drógie od góry.

Sprzedałem też G.Skille PC4400 :/ Skusiła mnie dobra cena i choć jakoś za nimi nie tęsknię to jeśli się uda to nabędę.

Ale najchętniej to bym kupił Mushkiny na Winbondzie lub Teamy.

Z DDR2 w zasadzie mam wszystko co chciałem więc to już tylko kaprys.

 

Fajna buda. Niestety uparciuch nie chce wysłać :/ Może komuś wpadnie w oko i sam kupi.

https://www.olx.pl/d/oferta/obudowa-komputerowa-CID99-IDGYIKK.html#43d050cfd6

Edytowane przez buszi
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, buszi napisał:

 

Vitesty, miałem i nie wiem co mnie tknęło, że sprzedałem :( Chętnie odzyskam. Nie pamiętam co to były za modele ale chyba drógie od góry.

Sprzedałem też G.Skille PC4400 :/ Skusiła mnie dobra cena i choć jakoś za nimi nie tęsknię to jeśli się uda to nabędę.

Ale najchętniej to bym kupił Mushkiny na Winbondzie lub Teamy.

Z DDR2 w zasadzie mam wszystko co chciałem więc to już tylko kaprys.

 

Fajna buda. Niestety uparciuch nie chce wysłać :/ Może komuś wpadnie w oko i sam kupi.

https://www.olx.pl/d/oferta/obudowa-komputerowa-CID99-IDGYIKK.html#43d050cfd6

 

Za daleko, 200km nie będę cisnąć specjalnie ale jakbym jechał w Tatry to mogę po drodze wstąpić jak jeszcze będzie xD

 

PS. jak macie coś zbędnego na S370 to chętnie przygarnę.

Edytowane przez Krzysko
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Krzysko napisał:

@cooger tak na szybko patrząc to nie biznes na moją kieszeń ale jak będę w domu to popatrzę dokładniej co w trawie piszczy. 

Ta "normalna" cena dla każdego znaczy co innego, więc może faktycznie lepiej podać widełki? Skoro mówisz że sam chcesz szukać po portalach to chyba nic w tym złego :P

Link to post
Share on other sites

@cooger @dulu1 w sensie, że nie wydam ponad 200 zł na płytę + adapter. 100 za płytę to dla mnie taki maks. 

 

Jest niedaleko mnie cały komp za 250 zł: https://www.olx.pl/oferta/retro-pc-pentium-3-iii-600-mhz-geforce-2-ti-slot-1-ram-128-mb-CID99-IDIDv5s.html

 

I @buszi mi podesłał płytę na S370 w mieszczącym się budżecie z prockiem i ramem. 

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, Krzysko napisał:

@cooger @dulu1 w sensie, że nie wydam ponad 200 zł na płytę + adapter. 100 za płytę to dla mnie taki maks. 

 

Jest niedaleko mnie cały komp za 250 zł: https://www.olx.pl/oferta/retro-pc-pentium-3-iii-600-mhz-geforce-2-ti-slot-1-ram-128-mb-CID99-IDIDv5s.html

 

I @buszi mi podesłał płytę na S370 w mieszczącym się budżecie z prockiem i ramem. 

Targuj tego kompa na 200 i bierz go!

Budzi pewnie podeslal coś bez złącza ISA co? I nie daj boże jeszcze Intela  :D

Link to post
Share on other sites
11 minut temu, Krzysko napisał:

w sensie, że nie wydam ponad 200 zł na płytę + adapter. 100 za płytę to dla mnie taki maks.

eeee, to jak napisałeś "cokolwiek z agp" to myślałem że 30-40zł za samą płyte. No to bez kitu, za stówkę to już jest w czym wybierać :P

 

12 minut temu, Krzysko napisał:

Jest niedaleko mnie cały komp za 250 zł

Fajny kompik, jak niedaleko to targuj i bierz : )

1 godzinę temu, BlackCoffe napisał:

Legenda?

Czasami odnoszę wrażenie że każdy Abit pod PIII to legenda :hahaha:

fajna buda - fdd na górze robi robotę :P

https://allegro.pl/oferta/stary-komputer-peacock-10687611259

Link to post
Share on other sites

Wokół Abita narosło sporo mitów, a tak naprawdę nie wiem, czym on sobie na to zasłużył. Większość płyt była dość przeciętna, a niektóre były wręcz bardzo słabe i nie obyło się bez wpadek. Wydaje mi się, że do takiej sytuacji doprowadziło zniknięcie firmy z rynku, bo nic innego mi nie przychodzi do głowy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...