Skocz do zawartości

Perełki z sewisów ogłoszeniowych - najcenniejsze, rzadkie, niedrogie retro


Recommended Posts

Nie rozumiem reakcji. To, że w śmieciach czy to, że w worku?

W zasadzie odkąd weszła u nas ta ustawa śmieciowa to widze, że ludzie sporej ilości pozbywają się tego w paczkach co wysyłają. Ja niedawno dostałem nawet paczkę z wierszykami i rysunkami jakiegoś dzieciaka. Widocznie rodzic nie miał co z tym zrobić i wpakował jako uzupełnienie do paczki :rotfl:

Edytowane przez buszi
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Kumam. Nie widać, że ten radiator jest golusienki. To też plaga. W*ebać do kartonu, wysłać, zapomnieć :/ Tak jak ten mój Pentium Pro, nie wyprostowałem do dzisiaj tych nóżek, bo nie mam czym. Chyba jedyna sensowna opcja zanieść to do zegarmistrza i może jakoś ogarnie.

 

Mega cudak jakiś :P Klawa z głośnikami xD

https://allegrolokalnie.pl/oferta/klawiatura-fujitsu-glosnikami-5r2

Edytowane przez buszi
Link to post
Share on other sites

Piękny Brandon chipu. Dobrze że siedziałem. Mogę wziąć za dyche.

 

Wczoraj dostałem kompa za paczkę ptasiego mleczka. Taki na zasadzie, nie wiem co w środku, nie znam się. W komplecie Samtron CRT :/. No i dzisiaj punkt zbioru odpadów muszę odwiedzić  :D

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Ogólnie kiedyś w pudełkach ze sprzętem było trochę gadżetów. Do dzisiaj mam plecak MSI, który był dodany do płyty chyba 18 lat temu :)

Dzisiaj już nawet nie ma mowy o darmowych grach do kart graficznych.

Edytowane przez Pawel7
Link to post
Share on other sites
23 minuty temu, BlackCoffe napisał:

Ale dziwak z zasilaczem z czarnej listy

Najwięcej z tego jest chyba warta ta naklejka "Polski komputer" :D

Specyfikacja iście po polsku:

  • Celeron D330, który był wtedy jednym z tańszych procesorów, kompletny niewypał o słabej wydajności, ale można napisać, że jest Intel
  • Płyta główna na chipsecie Uli, który był bardzo słaby pod względem wydajności i powodował trochę problemów, ale producentem jest Asus
  • Grafika Radeon 9200, ale oczywiście nie jest to normalna wersja, tylko obcięte 9200SE, które poza DX 8 w grach sprawdzało się często gorzej od GF2MX400.

Reklama tego sprzętu pewnie była w stylu: mocny procesor Intel 2,6GHz, płyta główna Asus i karta graficzna ATI 9200SE, prawdziwa maszyna do gier :)

Na tle reszty podzespołów, to ten Codegen nie jest wcale taki straszny ;)

Edytowane przez Pawel7
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

To nie jest "Polski Komputer" tylko przez R "Rolski Komputer" Tak nazywa się ten sklep . Powstał na 99%w Otwocku . Kiedyś kolega u nich kupił zestaw na p133 , a ja s3 virga i kartę muzyczną ess 1xxx (nie pamiętam oznaczeń) . Komp z ogłoszenia jest z Mińska Mazowieckiego , tam później otworzyli filię (Chyba ,że było na odwrót :P ) .

Jeden z nielicznych małych sklepów z tamtych lat z mojej okolicy  który działa do dziś (jak nie jedyny) 

 

Link to post
Share on other sites

Faktycznie jak się człowiek przyjrzy, to tam jest R, ale śmieszki :)

5 godzin temu, BlackCoffe napisał:

Mówisz, że dobrze na nią zwrócić uwagę? 

Swego czasu to chyba była najtańsza płyta pod Intela S478. Nawet płyty na Via były droższe, ale też mniej problematyczne.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...