Skocz do zawartości

Perełki z sewisów ogłoszeniowych - najcenniejsze, rzadkie, niedrogie retro


Recommended Posts

3 minuty temu, cooger napisał:

 

Zapewne chodzi o OC. Standardowe miały 1.65v więc na tyle możesz z luzem ustawić i kręcić.

Jak go dorwę to leci od razu 1,8. Dałbym więcej, ale przekraczam maksymalny prąd podany na tabliczce znamionowej zasilacza %-)

 

 

20210227_180308.jpg

20210227_171028(1).jpg

Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, dulu1 napisał:

Jak go dorwę to leci od razu 1,8. Dałbym więcej, ale przekraczam maksymalny prąd podany na tabliczce znamionowej zasilacza %-)

 

No teraz to się zacząłem zastanawiać, zabijesz larytasa!

4 minuty temu, BlackCoffe napisał:

 

Generalnie dobra baza jeśli to płyta na 694x - nie znam się na Sołtkach. 

Link to post
Share on other sites
7 minut temu, cooger napisał:

No teraz to się zacząłem zastanawiać, zabijesz larytasa!

Na wodzie to i 1,9V było normą, 1,8 to zupełnie bezpieczna wartość. Tutaj martwię się bardziej o sekcję, bo przy testach na 1,825V to jeden mosfet mnie sparzył. I to tak na poważnie, że leciałem z palcem pod kran. Będę zakładał radiatory, ale powyżej 1,8 raczej nie będę wychodził bo nie ma z tego wymiernych korzyści.

Link to post
Share on other sites
44 minuty temu, buszi napisał:

To ja rezerwuję proca :P

Ale z ceną trochę przesadził więc trzeba czekać na black friday albo cyber monday :rotfl:

Ta oferta wisi od pół roku.

28 minut temu, BlackCoffe napisał:

Ale spryciara, te obudowy z trójkątnym przodem można kupić nowe w Proline i to dużo taniej https://proline.pl/obudowa-xpower-pcatx-4377c-green-retro-p6714583 

W tej cenie to można by było kupić dla samej maskownicy portów jakby się komuś spieszyło

 

A ta na drugim zdjęciu to nie jest Thermaltake Xasor? Podobno cały ten front jest z metalu

Link to post
Share on other sites

Idealna żeby złożyć jakiegos kicz-kompa. Najbardziej syfiasta konfiguracja z Celeronem 1.7 i SDR, koniecznie na ECS-ie (najlepiej fioletowym). Do tego jakaś durna grafa z obciętą szyną pamięci (tylko żeby kolor nie pasował!) i koniecznie zimna katoda w okno. Całość zasilana zasilaczem 250W label 400W. I jakieś obleśne świecące głośniki z wielkim subwooferem. 

O taka płyta: http://www.motherboard.cz/mb/ecs/P4IBASD.htm - tylko koniecznie obsadzić SDR a nie DDR.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...