Skocz do zawartości

Temat o kartach Radeon serii R9 3xx/4xx/5xx


Recommended Posts

Zobaczymy czy ciebie wyprzedzę :D Mam tylko nadzieję że 4gb mi nie da się we znaki bo chyba padnę :P

 

Ty nie miałeś brać 1070 lub nawet 1080? Przecież przesiadka z 390 8GB na 480 4GB to głupi pomysł, wzrostu wydajności nie dostaniesz. 1070 miałbyś efekt wow bo karta dużo wydajniejsza od 480, owszem droższa ale za 1800 zł już są nowe a dostałbyś wyraźnego kopa w grach, po zmianie z 390.

Link to post
Share on other sites
Ty nie miałeś brać 1070 lub nawet 1080?

Miałem brać, ale zrezygnowałem bo szykuję się na większy zakup.

 

wzrostu wydajności nie dostaniesz.

Już dostałem przy 1460mhz gry chodzą lepiej niż na 390X (po oc) a bierze znacznie mniej papu, niby 4gb ramu ale wątpię by w FHD było to wąskim gardłem.

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

Testy 480 oc vs 390x oc pokazują, żę w większości tytułów 480 gorzej wypada. Zmiana totalnie bez sensu, tym bardziej, że 480 oc też jest bardzo prądożerna, więcej wtedy bierze nawet od 1080 stock a to nawet nie połowa jej wydajności. 4GB Vram to już na styk dzisiaj bo wymagania pod tym względem bardzo szybko rosną.

Edytowane przez delfinn
Link to post
Share on other sites

Wchodzę dzisiaj na esc.pl żeby zobaczyć jak tam ceny i widzę że pojawił się Sapphire Radeon RX 480 Nitro+ OC 4GB za 1100zł, dobra cena? myślałem o msi a tu jest 100 tanie, będzie na SSD :D tylko czy sapphire dobre chłodzenie?

 
Link to post
Share on other sites

http://www.guru3d.com/articles_pages/deus_ex_mankind_divided_pc_graphics_performance_benchmark_review,9.html


http://wccftech.com/nvidia-amd-deus-mankind-divided-dx12-benchmarks-performs-poorly-geforce/


Czyli ci co wybrali RX 480 wygrali w ten sposób :P, ale to było do przewidzenia NV nie ma pełnego wsparcia dla DX 12, więc nie wiem skąd zaskoczenie redaktorów :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...