Skocz do zawartości

Temat o kartach Radeon serii R9 3xx/4xx/5xx


Recommended Posts

HBM jest znacznie wydajniejszą pamięcią, natomiast po prostu jest jej mniej i za 2 lata okaże się, że 390tka będzie wydajniejsza w każdej jednej nowej grze dzięki tym 8 GB.


Pytanie mam do was: chciałbym kupić te Fury z caseking, czy ktoś mi pomóc z zamówieniem? Mam konto w pko, nie mam paypala... Jaki kurier?

Link to post
Share on other sites

Ja płaciłem kartą, jest te 2€ więcej ale masz później pewność że odzyskasz kasę gdyby coś poszło nie tak, choć wątpię czy w przypadku takiego sklepu coś może pójść nie tak ;) Jeśli chodzi o kuriera to brałem GLS po co przepłacać :P Furia kilka godzin temu dotarła do Polski, teraz tylko godziny dzielą ją od celu  :D Masakra to się odbywa szybciej niż z któregokolwiek z polskich sklepów  :->  

Link to post
Share on other sites

Dokładnie,

Również płaciłem kartą, caseking.de to zbyt renomowany sklep w Niemczech aby się za często potykać ;)

Jeśli chodzi o kuriera, GLS to porządny kurier, nigdy nie miałem z nimi problemów, także jak wyżej.

Jak zamówić - prosta sprawa. Masz kartę przypisaną do konta w PKO? :)

 

@up

Moją pokazuje jako w drodze ;). Mam nadzieję, że jutro przyjdzie.

Edytowane przez Crout
Link to post
Share on other sites

Nie wie, czy widzieliście ale w Quantum Break DX11 z wersji Steam karty Nv dostały ~30% boost a karty AMD stoją w miejscu.

https://www.youtube.com/watch?v=-PK55-kCviA&feature=youtu.be&

 

Podobno Dx12 podnosi wydajnośc kart AMD ale w tej sytuacji karty AMD mają identyczną wydajność zarówno w DX11 jak i DX12 co sugeruje, że cały Dx12 ma za zadanie ubić wydajność NV.

 

Grafika w DX11 i DX12 jest identyczna ;)

Edytowane przez DjXbeat
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...