Skocz do zawartości

Temat o kartach Radeon serii R9 3xx/4xx/5xx


Recommended Posts

ja jestem bez karty i siedze na integrze. Chciałbym sobie kupić np 290x ale myśle że lepiej czekać do premiery nowych kart i wtedy coś kupić. Trudno trzeba się przemęczyć :P

 

 

No wlasnie kojrze ze pisales to w temacie gdzie sam nie wiem co zrobic hehe

 

a czy r380 x bedzie mial ramu tylko 3 gb??? bo obilo mi sie to gdzies..ale to chyba fake news..

 

i to bedzie rywal 970 czy 980? bo juz sie gubie...

Edytowane przez kuba223
Link to post
Share on other sites

filmik ma swój specyficzny klimat i humor - jednym sie podoba innym nie. Żałosne jest oszukać klientów, zataic info o produkcie.
Zresztą zobaczcie...

http://videocardz.com/54826/pcperspective-mobile-g-sync-confirmed-g-sync-module-unneeded

Hahahahaha. To jest kurcze żałosne.


A nawet myslałem żeby sobie poczekać na 970 8gb by nie mieć problemów z pamiecią... ale nie.

Link to post
Share on other sites

@@toddlockwood, zupełnie nieśmieszny. Jakby podkreślali swoje zalety (wydajność/cena) to ok. Ale nabijanie sobie punktów wokół jakiejś pseudoafery, gdzie u nich dzieją się podobne rzeczy?

 

Z G-Synciem to jest trochę pracochłonne, żebym chciał to rozgrzebywać, ale to nic dziwnego, że Nvidia ma deaktywowny A-Sync w sterownikach... 

Edytowane przez szatkus
Link to post
Share on other sites

Naprawde  strach pomyslec jakby Nvidia nabija ludzi w butelke gdyby byla sama na rynku.Tak robila by w bambuko klientow ze szok,nawet nie wiedzielibysmy jak jestesmy oszukiwani.

 

z jednej strny kibicuje AMD ,bo tak tylko moza wywrzec nacisk na NV zeby robila lepsze rzeczy,z  drugiej AMD samo ma kłopoty i ciezko im walczyc na rynku.Przydal by sie ktos trzeci .....

Edytowane przez kuba223
Link to post
Share on other sites

Wąsko patrzysz na świat. Jest trzecia, czwarta i pewnie nawet piąta firma, ale w niszy graczy AAA wytrzymały tylko dwie. Każda firma musi mieć coś unikalnego do zaoferowania. Nvidia przez jakiś czas oferowała wydajność i w odpowiednim momencie zaczepiła o parę innych punktów. AMD są efeketywni. Ciężko teraz wypatrzeć kolejny punkt zaczepienia na desktopach. Dla każdego innego gracza wejście w ten rynek to byłoby samobójstwo.

Link to post
Share on other sites

Te specyfikacje nie mają sensu. Wygląda na to, że autor zebrał wszystkie ploty na temat serii 300 i dodał nieco własnej kreatywności.

 

Poza tym TDP Titana 2 też pewnie niskie nie będzie. Pomijając to, że Nvidia zaczęła trochę zaniżać TDP w serii 900.


Chińczyki znowu wykresy rysują:

 

http://www.chiphell.com/thread-1231917-1-1.html

 

Wygląda realistycznie albo po prostu zrobił to zgodnie z przeciekami.

 

P. S. koleś od pierwszego przecieku.

P. S. 2 ten obrazek to zdjęcie wyspy Fiji.

Link to post
Share on other sites

Jeśli te wykresy potwierdzą wydajność zapowiada się miodzio karta.Byle z cenami nie zaczęli szaleć.

 

Ja liczę że będzie mniej watobójcza niż r2xx.

 

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/amd_przyszle_karty_graficzne_wyraznie_zwieksza_wydajnosc_w_4k

Edytowane przez Blashix
Link to post
Share on other sites

Czysta brutalna moc. - to sie liczy. 

Czytałem gdzieś ze amd zmierza do tego by można na jednej karcie grać w 4k. Oby się tak stało. To jedna karta do full hd starczy mi na wieki wieczyste. :D

 

Z 4GB pamięci? Może być problem...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...