Skocz do zawartości

[PROMOCJE] Łap okazję - granie w dobrej cenie


Recommended Posts

SpaceChem za darmo na Steam, trzeba lajkować na FB i podać maila.

http://www.pcgamer.com/2014/06/25/we-have-one-million-spacechem-steam-keys-to-give-away-with-bundle-stars/

@down

teraz doczytałem że w tym tygodniu to jest SpaceChem. Może będzie dalej coś ciekaweszego. Nie wiem nic więcej na ten temat, pewnie będą spamować na maila.

Edytowane przez dymel
Link to post
Share on other sites

@up, poprawiłem w poprzednim poście, zasugerowałem się spamem przysłanym na maila. Przepraszam za wprowadzenie w błąd, zobaczymy co będzie za tydzień.

 

A different free game from Bundle Stars will follow on each subsequent Wednesday for the next four weeks at PCGamer.com as we give away millions more keys, and readers can expect a lot of variety from the lineup. Each game is available for one week only, then the games change again.

 

Link to post
Share on other sites

Cóż może nie jest to promocja na powyższe platformy mimo to uważaam że kto jeszcze nie ma wiedźmina to ta oferta jest dość ciekawa. allegro.pl/wiedzmin-edycja-rozszerzona-pc-pl-box-sklep-i4369561779.html

Edytowane przez dzejC
Link to post
Share on other sites

Tak wiem ale w biedronce jest zwykłe plastikowe pudełko z grą,za 5zł więcej(nie licząc przesyłki) mamy ścieżkę dźwiękową,materiały dodatkowe,opowiadanie,instrukcję oraz poradnik. Według mnie jest o tyle ciekawe dlatego że ciężko jest gdziekolwiek znaleźć taką wersję do tego w cenie 20zł w stanie nowym.

Edytowane przez dzejC
Link to post
Share on other sites

Far Cry 3: BD

BD5KP-87M7-C8DW-V3AA-AXGA

 

Kupiłem CD-A i był kod do Uplay, ja już miałem wcześniej.

Kto pierwszy ten lepszy, ale byłoby miło gdyby osoba która wykorzystała kod napisała o tym tutaj :)

Link to post
Share on other sites

No bo jest problem z kluczami z CDaction ;) Żeby dostać klucz trzeba zrobić fotkę płyty z widocznym kluczem i wysłać mailem to cdaction - wtedy oni wysyłają działający klucz.

Jednym nie działał wcale innym aktywowało chyba Alana Wake'a. Podobno wina producenta płytek

Link to post
Share on other sites

Klucz poszedł do nowego użytkownika - wpadł na to iż dwie pierwsze litery klucza wyrzucić, ja nie zwróciłem na to uwagi, ale to przez to że tak nieczytelnego maila dostałem. (w treści było Far Cry 3: BD BD5KP-87M7-C8DW-V3AA-AXGA), najwidoczniej ze zmęczenia robili błędy. Nic to, jedna osoba się cieszy chociaż :)

 

Dla pocieszenia przez jakiś czas będą jeszcze dostępne darmowe gry na Steama na stronie PC Gamer

http://www.pcgamer.com/2014/07/31/free-steam-key/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...