Skocz do zawartości

Potrzebne nowe chlodzenie


Recommended Posts

performa ma brzydko zeszlifowaną podstawkę i jest jakas taka "zbyt aluminiowa w dotyku", nikt jej nie poniklował. Daje radę z i5 na 4.0 ale dodany wentyl jest za głośny, gdyby mi się wróciło brał bym prolimatecha i ten wentyl

 

http://www.cooling.pl/noise-blocker-bla ... 52590.html

 

zobaczcie jaki przepływ powietrza przy 1500obr/min!

 

no ale ja zawsze tak mam,że kupuję coś tańszego i potez załuje, pewnie jak bym kupił megahalemsa to bym żałowal że nie kupiłem H70

Link to post
Share on other sites

Fortis jest jeszcze wydajniejszy o kilka stopni ok 3-4 jednak 10zł drożej ja wybrałem performe i dzisiaj jade

No ciekawe gdzie Ty widzisz droższego Fortisa skoro ja zamówiłem za 117zł a performe od 123zł na allegro widziałem.

Link to post
Share on other sites

Ja mam performę

Proc podkręcony do 3,5GHz z 2,8 :D

 

Jakość moim zdaniem to git

Wydajność też git jak piszę tego posta to mam 25 stopni (Core Temp daje mi info)

Cisza? No myślałem że będzie ciszej lecz jest git

Jak miałem AMD to marzyłem o ciszy jak przy intelu a teraz mam poniżej intela jednak nie pożądek moich kabli powoduje jakiś szum powietrza

 

A i te 25 stopni to z rezystorem który jest dołączony do zestawu

Link to post
Share on other sites

Mam spartana na E5200 i też 3,8Ghz z tym że mam założony 2 wentylator w taki dzień jak dzisiaj (jest chłodniej) temperatury mam 41/59°C (idle/stress) lecz powyżej 4,2Ghz jest 80°C :) ale niema się czemu dziwić i tak jest b.wydajny jak na swoją cenę.Ogólnie jakbym miał jeszcze raz kupić chłodzonko to brałbym coś lepszego.

Link to post
Share on other sites

Napiecie rdzenia procka mam 1.34 V ,paste to mam taka jaka dostalem do zestawu spartana. Nie kupowalem innej pasty ,kwestia 3-5 stopni to dla mnie nic znaczacego. A wentyle w budzie to juz ci pisze jakie mam . Od graficznej od proca i od zasilacza czyli zadnego ;].

Link to post
Share on other sites

eee ty masz spartano-fortiso-mugena :D a tak na poważnie,mam założony drugi weltyl na spartanie,lepszą pastę,mniejsze vcore,więcej wetyli w budzie i dziś do tego robiłem lapping cepa, chłodzonka i mam większe temperatury od ciebie,czy możliwe jest żeby była taka różnica między spartanami bo ja już głupieje?

Link to post
Share on other sites

eee ty masz spartano-fortiso-mugena :D a tak na poważnie,mam założony drugi weltyl na spartanie,lepszą pastę,mniejsze vcore,więcej wetyli w budzie i dziś do tego robiłem lapping cepa, chłodzonka i mam większe temperatury od ciebie,czy możliwe jest żeby była taka różnica między spartanami bo ja już głupieje?

Jaka masz bude od kompa? ile tej pasty nalozyles w jakiej ilosci ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...