Skocz do zawartości

MuderBox Inspired - The Silence


Recommended Posts

To ja chyba sam gdzieś sprawdzę :D

Sprawdzone na kompie u rodziców narzeczonej-nadal nie działa. Dzisiaj zrobię zgłoszenie rma i wyśle do uk najszybciej jak się da

Niestety zdjęcie z ocn wyciekło na fejsa. Uwielbiam internet

Link to post
Share on other sites

Wstawiłem fotę na ocn zeby spytać czy da się odpowietrzyć układ przy tym co złożyłem i już dwa fanpage wstawiły do siebie na fejsa. Nie wstawiałem nigdzie bo to jeszcze kilka elementów do poprawy jest, ale już fota jest.

 

Link to post
Share on other sites

Nie da się już. Musiałbym użyć extendera jakiegoś a nie mam. Reza nie przesunę bo mam wywierconą dziurę w midplate i raczej kiepsko wyglądałaby druga obok

Z powietrzem będzie walka jak wrócę do domu dzisiaj wieczorem

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

nad rezem przydałby się jakiś trójnik i wyprowadzenie nad obudowę może wtedy udałoby się  odpowietrzyć, chyba że masz możliwość podłączyć inny rez gdzieś w układzie połączenie na szybkozłączce lub na 2 zaworach

Edytowane przez ProrokK
Link to post
Share on other sites

Jesli będzie wyglądać ok to tak chociaż nie za bardzo sobie to wyobrażam. Już prędzej obrócę rez, ale najpierw spr odpowietrzanie przez 360

Kolejne opóznienia. Co za cudowny tydzień. Brakuje jednego covera mesh, który przywoziłem z uk. Jeśli nie będzie go w ostatniej paczce, która jedzie już do mnie to będzie trzeba zamawiać kolejny mesh...

Tak na początek :)

 

http://i.imgur.com/MjgI1PI.jpg

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ja też, ale na paczki z USA i uk trzeba będzie poczekać

Udało się znaleźć kabel fdd w uk :) Czekam na niego oraz mesh do tjki, później tylko zostanie wysłanie przedłużek do ponownego oplecenia i koniec zabawy. Jeszcze muszę się zdecydować na grille na tył budy bo dziury nie wyglądają za dobrze


Chyba będą większe zmiany niż się spodziewałem :)

Co do tego meshu... Pisałem do chilledPC, ale chyba są tak zawaleni pracą, że nie mają czasu odpisać na maila... jakbym do darmacza pisał. Niby można wybrać wysyłkę do PL,ale jak przychodzi do płacenia to już nie ma jak i chciałem to wyjaśnić. Najwidoczniej nie da się i teraz zagadka co z tym fantem zrobić


No więc...

Ostatnia paczka z UK dotarła i meshu nie ma... nie łudziłem się, że będzie nawet.

Dostałem zwrot kasy za aquaero... Szkoda,że specialtech zamiast odesłać kasę na konto z którego ją otrzymał, wysłał pieniądze na konto paypal związane z mailem z którego z nimi pisałem... Szkoda,że tego konta PP nie używam od 2lat jakoś i nie wiem czy kase odzyskam


Taki mały update dzięki uprzejmości użytkownika Mlody :)

 

http://i.imgur.com/ywVa9y3.jpg

Edytowane przez natsu
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

To nie moje zdjęcie :) Alu backplate i fronplate, jeszcze tylko psu cover i jest git. Jedyne co muszę zrobić z tymi tylnymi coverami to dorobić im otwory montażowe na śruby. Alu miało być dopiero przy iATX,ale Mlody był tak dobry, że załatwił cięcie już teraz :)

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...