Skocz do zawartości

MuderBox Inspired - The Silence


Recommended Posts

Jestem w połowie drogi. Buda odwrócona, midplate okropnie zapadniety, ale nie pękł więc jest ok :DJutro już skończę loop, wywaliłem 360. Idzie na sell razem z wentylami

Układ złożony i odpowietrzony, temperatury lepsze niż na dwóch chłodnicach z powietrzem w środku. Lightbox to najgorzej wydane pieniądze ever. 

Link to post
Share on other sites

Dam radę ;) Najważniejsze, że beta v.2 stoi i wiem już czego potrzebuje przy kolejnej (panna mi zabroniła sprzedawać LC bo jej się podoba) odsłonie inverted z nowym mobtrayem


Beta iATX prezentuje się tak. Już w sumie wiem co mogę zrobić w tej budzie, czego nie mogę i czego mi brakuje. Nie podoba mi się lekko zapadnięty midplate, ale nic nie poradzę na to

 

http://i.imgur.com/jypBaZdl.jpg

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

zolty fajny tylko kilka razy widzialem zolte co mialy slaby kolor i wygladaly troche jak siki... a jak dziala ten barwnik pastelowy? Wtedy pare kropli i nie ma 100% pastelu ale i plyn wydaje sie bardziej gesty

Link to post
Share on other sites

Właśnie to jest jedyny problem z zółtym. Ja bym chętnie u siebie posadził jakiś zielony albo fiolet, ale nie dopasuje do mobo. Ewentualnie pomarańczka od AC bez Lightboxa wygląda bardzo dobrze


Wielkie ukłony dla ProrokK'a za wykonanie dla mnie takiego drobnego elementu niezbędnego do zmian :)

 

DSC_1822.JPG

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Problem chłodnicy na froncie się rozwiązał :D Obie idą do dolnej komory a zasilacz do zatok powędruje. 


Projektowanie otworów do midplate nie znając dokładnych wymiarów boli. Nie mam narzędzi do wiercenia w alu, w pleksie jeszcze dawałem radę jakoś przy użyciu dremla,ale metal to inna para butów. 

Jeszcze tylko słowo odnośnie rezerwuaru. W niektórych rurkach płyn się oddziela. Nie ma dość przepływu żeby wymieszać płyn niestety. Chyba trzeba zmienić na dp ultra

Link to post
Share on other sites

To problem wielu rezów. U mnie w photonie też potrafi się po dłuższym czasie rozwarstwić. Próbowałeś po prostu zamieszać pompą? Zrzucam sobie obroty na 25% i podbijam do 100% kilka razy i jest cacy ;)

Link to post
Share on other sites
W niektórych rurkach płyn się oddziela

Problemu pewnie nie było, jak rez był zasilany od góry (pierwsze jego przeznaczenie). Ciecz była miksowana w górnej komorze i o rozwarstwieniu mowy być nie mogło.

...ale, przy zasilaniu reza od góry, nie można było zastosować tego (jeżeli dobrze pamiętasz):

http://i.imgur.com/EunoXE8.jpg

Przy zasilaniu od góry, ten króciec łączący spowodowałby rozwarstwianie się płynu w jednej rurce, natomiast zastosowanie go w rezie zasilanym od dołu (tam gdzie byłby ten króciec), zapobiegałby rozwarstwianiu się pastela.

 

Cała ciecz, która wpływałaby do reza, byłaby kierowana jedną rurką do górnej komory i w niej byłaby miksowana, następnie trzema pozostałymi rurkami spływałaby do dolnej komory i dalej do układu. 

 

Jak coś, to pisz na PW - gdzieś jeszcze leży on u mnie. ;)

Link to post
Share on other sites

Ja nic nie ruszam bo obecnie wszystko jest zrobione na oko. Zwłaszcza strefa rezo-pompa :D

Tyle, że zasilanie go od góry wyklucza pozbycie się powietrza z układu. Płyn i tak wymienie na dp ultra bo jednak pastel to mi się bardziej podoba w wężach

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

beda kolejne bo znajac zycie za pare lat przy zmianie sprzetu pozostaniesz ze swoim dzieckiem zamiast je sprzedax by wziac cos nowego... chyba ze elder do tego czasu zacznie produkcje masowa (500 szt/rok) w chinach..

Link to post
Share on other sites

Z obudową pewnie tak. Z lc już niekoniecznie.

Wczoraj mi poleciał płyn, Nie wiem skąd bo jak wszystko wymacałem to było suche. Teraz nic nie cieknie... Chyba komp miał jednorazowy okres

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...