Skocz do zawartości

MuderBox Inspired - The Silence


Recommended Posts

To nic :) plastidip załatwi sprawę jeśli bedą wsadzane do kompa, jesli na zewnątrz to nawet bez farby. Tak czy inaczej bardzo się przyda i dzięki wielkie za nie :) przynajmniej królik nie będzie mi kabli gryzł :)

Powiem tak. Po zobaczeniu tego w całości odechciewa mi się iATX i rozwiercania nitów by wsadzić custom backplate. Całość prezentuje się przepięknie

 

http://i.imgur.com/Gd12kkT.jpg

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Lightbox pasuje,ale będzie świecić do dołu w pozycji w jakiej się teraz  :rotfl:  :rotfl:  Zostawię go na rev2 do iATX. Teraz zrobię jednak ATX. 

Z niewiadomych względów martwię się jedynie o stan mobo tzn. by nie była padnięta. Mam gwarancję 36m liczoną od zeszłego roku,ale jednak wolałbym by działała


Anulowałem zamówienie na diy kit w UK. Zamówię w PL i zacznę kombinować jak już będą rurki. Co lepsze wszystkie moje złączki są, oprócz dwóch pierwszych, są z nowej wersji :/ Znaczy to tyle, że muszę piłować zewnętrzną część rurki prawie za każdym podejściem  :[

Link to post
Share on other sites

Oj będzie. W FT02 też na początku trzymałem 360 a po kilku miesiącach rozwiercanie nitów i pakowanie 560 do środka. Tutaj bym musiał odwrócić szyny montażowe a do tego trzeba rozwiercić nity. O ile zabawa z backplatem to 3 minuty roboty, tak szyny to już odrobinkę dłuższa sprawa bo sporo bym musiał tam wyjąć przed tym. 

Do końca przyszłego tygodnia chce mieć działającą puszkę, rurki już ma ups i jutro powinny u mnie być. Nie wiem kiedy będę mógł odebrać w Poznaniu diy kit od moreli, czekam na opalarkę i zastanawiam się czym obrabiać zewnętrzną część rurki

Link to post
Share on other sites

 

 

Większość rzeczy pod wpływem ciepła się rozszerza

Tak, o to mi dokładnie chodziło.

Większość złączek jest robiona z mosiądzu, którego współczynnik linowy rozszerzalności cieplnej jest większy, niż np. stali.

Jeżeli jednak rurka blokuje się na oringu, to pomocna byłaby faza na krawędzi zewnętrznej rurki oraz

 

 

jak byś lekko zwilżył końcówkę

..rurki z pleksi rzecz jasna.  ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...