Skocz do zawartości

Przyszłość PC jako platformy do grania


Recommended Posts

Ja w Crysisa grałem skradankowo :D

Po to jest klimat ninja-komandosa w bajeranckim sprzęcie żeby ludzie nawet nie wiedzieli co ich morduje :)

Generalnie nie lubię tego w konsolach że są takie... bezmyślne. Przynajmniej te sztandarowe produkty na konsole których na PCty się nie wydaje. Szybka akcja, rozwałka, więcej rozwałki. Kojarzy mi się to od razu z niskim poziomem inteligencji odbiorców ;)

To co wydaje się i na PC i na konsole jakie jest wszyscy wiemy - to jest ta jasna strona konsol.

I takie tytuły jak God of War którym konsolowcy masują sobie sutki mnie nie porwały. Jak widzę gościa który podskakuje, wisi w powietrzu i nie może spaść na ziemię i parę innych "omfg ale zajebiaszczo" bajerów to mnie nieco odrzuca. Ogólnie taka młóca i tyle. Devil May Cry trochę lepiej, ale też są dziwne rzeczy które cieszą konsolowców, a mnie odpychają. Stąd się wzięło przeświadczenie o niskim poziomie inteligencji konsolowców :D

I szlag mnie trafia z jednym - czemu do cholery współczesne FPSy nie są brutalne? Porównajcie sobie dowolną grę z Soldier of Fortune 2. Po SoF 2 zawsze byłem odpowiednio wyżyty, jak sobie pomyślę jak to się da dzisiaj zrobić to już czuję spadek agresji ;)

Link to post
Share on other sites

Czemu RPG nie są brutalne!?

 

To nie było by wielkie wyzwanie by w Gothic 4 odpadały przeciwnikom członki, lała się krew i wylatywały bebechy :D . Ale nie... Będą chcieli uzyskać jak najniższe zalecenia wiekowe od PEGI, a prawda taka że i tak 12-latkowie będą w to cisnąć, bo chyba nikt nie zwraca na to uwagi.

 

Lecz God of War mi się podoba. W dwójkę grałem z 10 godzin i była naprawdę dobra. Ale pewnie tylko dlatego, że lubię takie mitologiczne klimaty.

Link to post
Share on other sites

To co wydaje się i na PC i na konsole jakie jest wszyscy wiemy - to jest ta jasna strona konsol.

I takie tytuły jak God of War którym konsolowcy masują sobie sutki mnie nie porwały. Jak widzę gościa który podskakuje, wisi w powietrzu i nie może spaść na ziemię i parę innych "omfg ale zajebiaszczo" bajerów to mnie nieco odrzuca. Ogólnie taka młóca i tyle. Devil May Cry trochę lepiej,

Mnie się GoW o wiele bardziej podoba niż Devil May Cry - chyba głównie za klimat. Jakoś te potworki z DMC są bezsensowne. W GoW-a chętnie bym zagrał, ale nie ma na czym (i nie będzie). :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...