Skocz do zawartości

Retro wspomnienia, retro problemy, retro dziś.


Gość DANNY_79

Recommended Posts

Powiem tak: kupiłem coś takiego

 

https://pl.aliexpress.com/item/32894483051.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.26ce5c0fbQyeby

 

Z jednej strony, na początku wydaje się jakby w ogóle nie trzymała, ale po dociśnięciu trzyma bardzo dobrze.

 

20211208_2211322mjyo.jpg

 

Na próbę użyłem kawałka tego pada między chłodzeniem a athlonem 1000 -od razu po wejściu do biosu temperatura cepa wybijała do 80 stopni. Czy będzie ok do chłodzenia pamięci - ciężko powiedzieć

 

Poza tym, mam jeszcze takie radiatorki z już założoną folią - tam jak dobrze pamiętam była chyba 3M. Nakleiłem je na mosfety w tym biostarze pod s.A co chłodzę go wodą. Radiatorki są bardzo gorące, więc folia chyba spełnia swoje zadanie.

 

https://allegro.pl/oferta/radiator-15x14x13mm-11351409942

 

 

Link to post
Share on other sites

Cholera wie co jest przyklejone na radiatorki. Wydaje się, że taśma termo tylko jaka? Najlepiej jest zerwać to coś i przykleić radiator termoklejem do układu - schnie długo ale połączenie radiator - układ jest mocne i dobrze odprowadza ciepło. Dobrą(?) taśmę termo można kupić w angela.pl
Ciekawy film jak nie kupować taśm termoprzewodzących:


- sch

Link to post
Share on other sites
20 godzin temu, cooger napisał:

 

P.S. Debyle z allegro usunęli sortowanie po ostatnio dodanych?

Znajdź sobie link z takim wyszukiwaniem w historii przeglądarki . Ja mam coś takiego zapisanego tyle że najnowsze dodane w ciągu ostatniej godziny .  

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites

@up 

ad1. no w sumie cały czas można 

 

ad2. tego już nie mogę znaleźć 

 

- Pro drut tip gratis :menda:

Kiedyś potrzebowałem przykleić radiator do dźwiękówki nie mając kleju , ani taśmy termoprzewodzącej . Dałem na rogach chipu po kropelce superglue na środek pastę termoprzewodzącą i przykleiłem radiator .  Wad projektu nie stwierdzono :D

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, dulu1 napisał:

Nie no, normalnie jest opcja sortowania "czas dodania: najnowsze"

 

A wiedzieliście że da się przywrócić opcję "wystawiono w ciągu" ?

1. U mnie nie ma

2. Jak?

23 godziny temu, Tymianek napisał:

Cholera wie co jest przyklejone na radiatorki. Wydaje się, że taśma termo tylko jaka? Najlepiej jest zerwać to coś i przykleić radiator termoklejem do układu - schnie długo ale połączenie radiator - układ jest mocne i dobrze odprowadza ciepło. Dobrą(?) taśmę termo można kupić w angela.pl
Ciekawy film jak nie kupować taśm termoprzewodzących:

 

 

Dzięki, przyjrzę się.

W dniu 8.12.2021 o 22:20, dulu1 napisał:

Radiatorki są bardzo gorące, więc folia chyba spełnia swoje zadanie

 

 

 

Zamówiłem trochę biżutów na Ali. Chyba jedna z założenia wymienię taśmę na coś pewnego.

Link to post
Share on other sites
5 minut temu, cooger napisał:

U mnie nie ma

To masz na myśli?

 

beztytuueqjl7.jpg

 

 

A co do przywracania "wystawione w ciągu", to albo instalujesz wtyczkę do przeglądarki, albo tak jak ja, masz zakładki porobione i w linkach tych zakładek dodajesz w odpowiednim miejscu frazę. Musi być wklejona po znaku zapytania.

 

startingTime=x&

 

gdzie x to liczba oznaczająca czas

 

1 - w ciągu jednej godziny

2- dwóch godzin

3 - ...

5 - 5 godzin

6 - 12 godzin

7 - 24 godzin

 

Nie sprawdzałem jeszcze czy da się tak zrobić z zapisanymi wynikami wyszukiwania, gdzie są wpisane frazy

Link to post
Share on other sites
6 minut temu, cooger napisał:

Ale w kategoriach czy w wyszukiwaniu?

 

Ja mam tak:

 

e122730abe409102gen.jpg

 

 

Po wpisaniu czegoś w wyszukiwarce wejdź przynajmniej w dział "elektronika", wtedy zobacz czy się pojawi

 

 

edit: chociaż kurde dziwne, bo u mnie nawet bez tego można wybrać czas dodania, a też wpisałem enermax

Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, dulu1 napisał:

 

Po wpisaniu czegoś w wyszukiwarce wejdź przynajmniej w dział "elektronika", wtedy zobacz czy się pojawi

 

Jest. Śmieszne. A teraz wyobraź sobie, że schodząc dalej w dół znowu przestaje działać. Np. wyszukiwanie w kategorii podzespoły komputerowe.

Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, buszi napisał:

Widocznie w tym roku byłeś niegrzeczny i Dziadek Mróz pousuwał bajery %-)

 

 

Ta, a Tobie może to działa? Wyszukiwaliście kiedyś Elsa po całej elektronice? Nie, to teraz obejrzyjcie sobie te wszystkie księżniczki :/

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, cooger napisał:

Ta, a Tobie może to działa? Wyszukiwaliście kiedyś Elsa po całej elektronice? Nie, to teraz obejrzyjcie sobie te wszystkie księżniczki :/

 

Wielokrotnie! Wgraj inną przeglądarkę albo zrób update wreszcie tego IE6.0 :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...