Skocz do zawartości

[MULTI] Project Cars - seria


  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Karol,jak znajdziesz trochę czasu i chęci to napisz jak to zrobić ale w naszym języku bo przy moich umiejętnościach w tłumaczeniu to tylko mogę coś spie....ć.... :) Mam G 27.

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

Pobierasz, rozpakowujesz i kopiujesz folder "FFB" (Jack Spade Tweaker Files V1.4.1 ----> Fy+SopLateral Mix) do Dokumenty ----> Project Cars . To wszystko. :)
Próbowałem tylko Fy+SopLateral Mix, standardu nie, ale sam autor mówił, że ta pierwsza jest lepsza w jego opinii. :)

Link to post
Share on other sites

Napiszę tutaj jeśli będzie kłopot założę osobny temat.

Witam panowie grę pobrałem z konta rodzinnego steam by upewnić się czy zadziała i kupić,ale jest problem.

Na moim blaszaku grę uruchamia pokazuje pierwszy screen i brak odpowiedzi w menadżerze zadań.

A na laptopie to samo ale wywala taki błąd.

 

http://images67.fotosik.pl/912/5dd319ee6325a804med.png

 

Z takim błędem spotykam się pierwszy raz,ale nie mam pojęcia co to.

 

Link to post
Share on other sites

Teraz dokładnie przeczytałem treść... Mi wywala dosyć często podobny błąd ale gdy wczytuje mapę/server multi.

 

Kolejna sprawa, że nie wiem czy ta karta da sobie w jakikolwiek sposób radę, bo ja jakoś tego nie widzę, szczególnie przy obecnych sterach amd.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Wybaczcie że odkopuję ale dopiero kupiłem Project Cars i jestem ciut rozczarowany...

 

Sprzęt i5-4460 + GTX 970 + 8gb ram. Ustawienia w grze prawie wszędzie Ultra. SSAA na high i antyaliasing x 2 i gra ciężko ma dobić do 50fps... obciąłem coś tam jeszcze + podkręciłem kartę ale nie zmieniło to fps... Cos tam czytałem, że gra była, jest kiepsko zoptymalizowana ale dotyczyło to raczej radków.

 

Czy te moje sprzęcicho nie jest jednak tak mocne jak mi się wydawało czy raczej szukać przyczyny gdzieś indziej ?

Jakie są wasze doświadczenia z grą odpaloną na tym sprzęcie ?

 

Kompa mam 3 miesiące... czyżby już nadeszła pora na upgrade sprzętu ???

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Warto kupić Project Cars? Zastanawiam się nad fajną ścigałką i mam na oku właśnie tę grę, The Crew i najnowszego nfsa. Napomknę, że gram na klawiaturze i w GRID'zie idzie mi dosyć dobrze. NFS niby jest słaby, The Crew z dodatkiem ciekawe i nie wiem jak to w końcu :/ Warto kupić, czy lepiej jakąś inną?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...