Skocz do zawartości

[MULTI] Project Cars - seria


  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Tyle, że na konsoli będziesz mieć mieszane ustawienia medium/high, a dodatkowo i tak na padzie gra się beznadziejnie w tą grę, więc nie wiem czego tu zazdrościć. 

 

Co do radeonów, no to już coś tutaj AMD się nie postarało od strony sterów, które robią spory narzut na cpu. 


 

 

 

 

Edit.

 

No i tyle by było w temacie odnośnie 60 fps na konsolach  %-)

 

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

Dobrze, że jest te 30 FPS niech się cieszą konsolowcy, parzcież mogą sobie zmieniać ustawienia. Co do AMD nie chce mi się już ich komentować to jest kpina i tyle GTX 960 wydajniejszy od R9 290...albo GTX 760 gdzie tu logika...

Link to post
Share on other sites

Dopoki nie wyjda stery od AMD ktore poprawia wydajnosc, nie kupie tej gry, SERIO. 

 

P.S Dodam cos jeszcze, sprawdze gre z torrentow i zobacze co i jak, a niech mnie ktos tylko sprobuje zbesztac za to na forum...xD Pretensje w razie czego do AMD :P

 

P.S2 dosadny komentarz z YT na temat filmiku powyzej z konsol "Can't even hit 45FPS, 900p res, screen tearing, medium graphics settings, no AA..."

Edytowane przez Buryxon
Link to post
Share on other sites

Niestety o problemach z wydajnością na kartach AMD można było przeczytać na etapie beta testów. Wielka szkoda, że nie rozwiązali tego problemu przed wypuszczeniem gry, bo ja podobnie jak Buryxon nie zamierzam kupować produktu, który na moim kompie będzie chodził w niskich ustawieniach tylko dlatego, że twórcy nie potrafili/nie chcieli lepiej zoptymalizować gry pod kątem współpracy z Radeonami. Wielka szkoda, po obok GTA 5 i Wiedźmina 3 to była jedna z pozycji, na którą mocno się napalałem.

A framerate na konsolach...no cóż, nawet na XO jest lepszy niż to to osiąga 7950, którego niedawno kupiłem...

Link to post
Share on other sites
Tyle, że na konsoli będziesz mieć mieszane ustawienia medium/high, a dodatkowo i tak na padzie gra się beznadziejnie w tą grę, więc nie wiem czego tu zazdrościć.

Na klawiaturze będzie grało się najlepiej.

Link to post
Share on other sites

Ja chyba poczekam z zakupem do recenzji od Empty Box'a. Z tego co wyczytałem, to fizyka, która była we wczesnych wersjach gry była o wiele, wiele lepsza... teraz wyszła taka arcade'ówka. No ale póki nie zagram, to nie będę wiedział na pewno.

P.S. Może ktoś porównać fizykę i FFB między PCars a Assetto?

Link to post
Share on other sites

Rozpocząłem karierę w GT5 i totalnie brak wyzwania...

 

Poziom trudności 100%. Jedyne co mam włączone to ABS. Uszkodzenia pełne.

 

Zostawiam resztę mocno w tyle. Raz nawet obróciłem się na zakręcie, a i tak wygrałem... Nigga pls...  :pokey:

 

 

 

Zapomniałem dodać, że wbijam do pit-stopu, a tam jeden koleś i opony mi się same zmieniają WTF.

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

Zauwazylem ze te pit stopy to jededn wielki bug ;c auta przejezdzaja przez siebie, jezdza jak pudla kartonowe, czasem jak auto odjezdza automatycznie do wyjazdu to potrafi sie obic pare razy o sciane... 

Link to post
Share on other sites

Jestem totalnie rozczarowany tą grą, wszyscy porównywali ją do Forzy, a brak w niej tego co w Forzie najważniejsze czyli tuningu i klas pojazdów (F, E, D....) zaraz po pierwszym odpaleniu kolejną rzeczą którą zrobiłem było Shift + Delete :/ Wiec jednak nigdy nie doczekam sie dobrej konkurencji dla Forzy i nie obędzie sie bez kupna XO.

Edytowane przez bololabich
Link to post
Share on other sites

Jestem totalnie rozczarowany tą grą, wszyscy porównywali ją do Forzy, a brak w niej tego co w Forzie najważniejsze czyli tuningu i klas pojazdów (F, E, D....) zaraz po pierwszym odpaleniu kolejną rzeczą którą zrobiłem było Shift + Delete :/ Wiec jednak nigdy nie doczekam sie dobrej konkurencji dla Forzy i nie obędzie sie bez kupna XO.

 

Tutaj jeździsz wyścigi na torze tymi samymi klasami samochodów, więc chyba totalnie pomyliłeś gry. Tunnig w Project Cars totalnie nie ma sensu. Masz za to wiele opcji do konfiguracji samochodu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...