Skocz do zawartości

[MULTI] Project Cars - seria


  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Tez macie tak ze po kwalifikacjach jak ma się załadować wyścig online to czarny ekran i koniec?

3 na 5 wyścigów u mnie taka sytuacja, strasznie irytujące.

Model jazdy bardzo mi się podoba, mniej arcadowy od DC które zresztą też mi się podobało. ;-)

GRID to całkowicie inna gra od PC.

 

Edytowane przez ziobrovski
Link to post
Share on other sites

Pograłem chwilę i muszę przyznać że na padzie jest dosyć ciężko, szczególnie gdy trasa kręta. McLarena P1 w ogóle nie da się ogarnąć. Najprzyjemniej jeździło się Porsche GT3. Dźwięk aut również na zadowalającym poziomie.

Link to post
Share on other sites

Pograłem chwilę i muszę przyznać że na padzie jest dosyć ciężko, szczególnie gdy trasa kręta. McLarena P1 w ogóle nie da się ogarnąć. Najprzyjemniej jeździło się Porsche GT3. Dźwięk aut również na zadowalającym poziomie.

Na padzie dosyć ciężko się gra, mam porównanie z kierownicą i jest na prawdę duża różnica. Gra jak dla mnie na spory plus ,chociaż kilka rzeczy oczywiście można by zrobić lepiej :)

Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś jest chętny do wspólnej zabawy i nie rozbija się o każdą ścianę, to dajcie znać PW. Najlepiej jeśli macie kierownicę. Mój ulubiony tor to Nordschleife (pełen) oraz klasa GT3.

 

PS.

Ma ktoś jakieś dobre ustawienia FFB dla DFGT :P ?

Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś jest chętny do wspólnej zabawy i nie rozbija się o każdą ścianę, to dajcie znać PW. Najlepiej jeśli macie kierownicę. Mój ulubiony tor to Nordschleife (pełen) oraz klasa GT3.

 

PS.

Ma ktoś jakieś dobre ustawienia FFB dla DFGT :P ?

 

Ja zostawiłem wszystko stockowe, a siłe FF dałem na około 50-60%

 

A tak z ciekawości, wszystkie wspomagacze masz na off?

Link to post
Share on other sites

W G27 też mi ciężko wyczuć moment blokowania hamulców więc ciężko się jeździ bez ABS. Lepiej mi się jeździ na padzie (dalej nie mogę się dogadać z G27).

 

PS. Dostałem od gram.pl kod na 3 dodatkowe auta (za Pre-Order) ale składa się on z 3 segmentów po 4 znaki każdy i nie daje się go aktywować na Steamie. Jak u Was wygląda ten klucz?

Link to post
Share on other sites

Kurcze , pograłem dzisiaj jeszczę chwilę i dalej podtrzymuję to że gra się na prawdę przyjemnie lecz żeby czerpać największą frajdę polecam w miarę dobrą kierownice.

 

Ktoś chętny do pogrania online ? Zresztą widać moją nazwę profilu więc jak coś zaprosić wystarczy.

Edytowane przez viscaelbarca
Link to post
Share on other sites

Do tego i tego będzie ciężko... do PS4 nie ma problemu, ale z XBone jest niestety lipa.
Jeżeli szukasz najlepszych to popatrz na kierownice od Thrustmaster - T500RS, T300RS oraz od Fanatec. Ale ceny są dosyć spore.
Jeżeli szukasz tańszej kierownicy to na dobry początek polecam Logitech DFGT. Moim zdaniem G27 (nowa) jest nieopłacalna i lepiej dozbierać do T300RS (mimo iż ta druga nie oferuje sprzęgła).

EDIT: Kierownice Logitech mają problem z PS4 niestety, więc też odpadają.


Polecam ten artykuł: http://www.eurogamer.net/articles/2014-11-05-whats-the-deal-with-ps4-and-xbox-one-steering-wheels

Edytowane przez Karol1701
Link to post
Share on other sites

Pograłem dzisiaj chwilę i naszła mnie dziwna konkluzja na temat PC. Auta z poślizgu najłatwiej wyprowadzić puszczając gaz i dając minimalną kontrę. Próby dodania gazu kończą się u mnie w 100% bączkiem.

 

Druga sprawa, włączyłem sobie wyścig (5 okrążeń) na torze Le Mans Focusem RS. 3 próby i podczas żadnej nie udało się dojechać do 4. okrążenia ('awaria silnika').

Link to post
Share on other sites

@up - Właśnie o to chodzi,że nie wiem,w którym miejscu wbić ten numer ze strony,którą podałeś.Ze sklepu dostałem numer jak już miałem zainstalowaną grę.Wszedłem na stronę,którą podałeś i tu otrzymałem kolejny numer na podstawie trgo ze sklepu.Nie wiem niestety,gdzie na steamie mam go wprowadzić....

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...