Skocz do zawartości

Mundial - Brazylia 2014


Recommended Posts

Szkoda, że Polski nie ma na Mundialu w Brazylii :P Już widzę wszystkich expertów z Polsatów, TVNów, TVP 1,2,3, itd jak kreślą taktyki, wykresy, tabele (czytaj. Gmoch i Engel) :rotfl:

 

Tak na poważnie to oglądałem wczoraj jedynie pierwszą połowę i przez chwilę miałem wrażenie, że Chorwacja mogła ten meczyk wygrać... drugiej połowy nie widziałem ;), zmęczenie wzięło górę... lecz sądząc po Waszych komentarzach i karnym z rękawa to mogło być różnie z wynikiem :) Osobiście stawiam na Hiszpanię :]

Link to post
Share on other sites

A mi się gra Brazylii podobała. Lepiej mi się ogląda ich piłkę niż Chorwatów. Grają jak bym to ujął "płynniej" "szybciej" "bardziej widowiskowo". Gdyby nie ten pechowy samobój to wynik byłby ładny 3-0 :D. Do finału dojdą Hiszpania - świetna forma i Niemcy bo walczą do końca. Może Brazylia jak dadzą z siebie wszystko dzięki presji.

Link to post
Share on other sites

A Ronaldinho gdzie jest? :D Będzie grał na Mundialu bo chętnie bym go zobaczył w akcji? Potrafi swe umiejętności piłkarskie przenieść na boisko, tj. użyć tych swoich trików w praktyce. Piszę o tym bo większość piłkarzy-celebrytów dzisiaj to aktorzy. Piłkarz dzieciństwa z paczki Laysów. ^^

Link to post
Share on other sites

Ja odbiegając nieco od tematu, jestem ciekawy jak będą się sprawdzały te kamery które mają "czuwać" nad tym czy uznać bramkę czy nie. Szkoda że w przypadku fauli (szczególnie wymuszanych karnych) też nie zastosują takich powtórek... Ale może coś jednak się w tej piłce zmienia na dobre.

Link to post
Share on other sites

Coś nie w formie ta Hiszpania, zwłaszcza dziwi mnie gra Casillas'a, chyba presja możliwości pobicia rekordu najdłużej nie puszczonej bramki.

 

e. i jeszcze Tango Robbena z Cassilasem, ale masakrują byków :D

Edytowane przez Silver Fox
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...