Skocz do zawartości

Czy miałem do tego Prawo??


Gość

Recommended Posts

nie czytałem całości tematu, ale cały pierwszy post - tak....

1) nie wiem za co sprzedawca / sklep miałby Cię pozwać :D

2) jeśli faktycznie stwierdził, że GTS jest lepszy...omg, jacy ludzie po tym świecie...tzn jakie intieligientne wykształciuchy sprzedają w sklepach komputerowych.....

3) ode mnie też pochwała....

pozdrawiam

 

EDIT

4) @DomiHD2....wpadnij do Karczmy (link w podpisie moim :D ) - masz kolejkę od firmy

 

Wpadnę ale na razie zamknięte:PP

Link to post
Share on other sites

Nie masz się czego bać. Po pierwsze nie za bardzo rozumiem, co miało by byc przedmiotem pozwu, po drugie w razie czego ta Pani raczej będzie zeznawać na Twoją korzyść.

A tak w ogóle to mogłes mu odpowiedzieć - "ciekawe co na to biegły" (sąd pierwsze co zrobi to powoła biegłego na jego koszt). To powinno go troche ostudzić.

Może taki biegły też by nie wytrzymał na sali sądowej :D

Link to post
Share on other sites

Ta, i zostawią zdjęcie "tego pana nie obsługujemy" :]

 

hahaha :) ! pewnie teraz po mieście krąży list gończy wy tutaj "hihuhihu" a ja wybieram sie do miasta zapytać o zasilacz:) oczywiście do mojego ukochanego sprzedawcy :):P

Link to post
Share on other sites

hehe dobra robota normalnie przybił bym ci piąteczkę :)

żeby nie było takiej sytuacji zawsze jak komuś składam bebechy to mowie żeby nie dali sobie wcisnąć czegoś innego tylko żeby mówili że ma być to co na kartce :)

pamiętam jak dziś jestem w MM(u idiotów) rodzice coś tam AGD kupują no to ja ide w regały oblukać czy coś ciekawego jest, jakieś dobre ceny. Za plecami słyszę jak jakiś kolo pyta się pracownika(tego działu) o GTX280. Pada pytanie o wtyczkę zasilającą ilość pinów i czy pojedyńcza czy podwójna. Odp. Proszę pana jaka wtyczka wkłada pan w pci podpina kabelek od napędu i nic więcej nie trzeba.

Ja tam pochylony przy dolnej półce z pudełkiem w rekach robię takie oczy a po chwili powstrzymuje się jak mogę aby nie roześmiać się na cały market. Po chwili słyszę aha dziękuje za pomoc to ja sobie sam poradzę (mistrzowskie wybrnięcie z sytuacji). Jak by ten koleś nie miał pojęcia o co kaman to by wydał na daremnie 1,5k złotych monet.

Link to post
Share on other sites

Ano ja mam 30 na karku i 35 to dla mnie żadna wada, jeśli kobieta jest atrakcyjna i dobrze się trzyma. Ale z wypowiedzi DomiHD2 wynika, że urodą nie grzeszyła. Nic to, zawsze masz +1 do dobrego samarytanina.

@ DomiHD2: owszem, ludzi oceniamy i sami jesteśmy oceniani przede wszystkim po wyglądzie.

Link to post
Share on other sites

Pośmiałem się i to bardzo, sam miałem ze sprzedawcą kiedyś sprzeczkę, ja dałem mu pełną dokumentację i powiedziałem, że chce tylko te części. Pamiętam jak się burzył na mnie, że musi specjalnie dla klienta zamówić takie części :).

Link to post
Share on other sites

Sliczny Avatra Kiziea:D Ja wróciłem chwile temu z miasta, przechodziłem obok tego sklepu M-M ale owego sprzedawcy nie było wiec nie zagladałem :)

 

Player1- ludzi nie powinno sie tak oceniać.. przynajmniej ja tak nie robie :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...