Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ale parametry komputera masz niemalże identyczne, patrz w opisie pierwszego filmiku jakie gość ma podzespoły. 

 

Przecież tu nikt nie jest jasnowidzem żebym Ci podać gotowy przedział klatek. Jeśli wierzyć filmikom na tej 970M powinieneś mieć te 60 klatek na ULTRA. Na LOW rzecz jasna dużo więcej, w może w granicach 100 +/-.

 

Wpisz sobie w google => asus g751jt battlefield 4 i przejdź do zakładki FILMY. Tam znajdziesz kilka filmów z wydajnością tego lapka.

Edytowane przez Warren1987
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mam pewien problem z battlefield 4, a mianowicie problem z fps'ami. Na piracie w singlu śmiga na ultra w 60-70fps, więc zdecydowałem się kupić oryginał na promocji. Odpalam multi na średnio-wysokich detalach(na mantle) i co widzę? 20-30fps... czasem i mniej. Jaka jest tego przyczyna?

Dodam tylko, że bf 3 na ultra w 1080p śmiga w 70-80fps przy 64 graczach na największej mapie/metro

 

Pecet; i5 2500k, r9 280x, 8gb ramu, zasilacz ocz 550w, sterowniki mam najnowsze

Edytowane przez Yolocaust
Link to post
Share on other sites

U mnie na 2500k podkręconym na 4,3GHz i 280X gram w BF4 na multi przy ustawieniach wysokich i locku na 60 klatkach. Tylko na Szanghaju coś tam spadnie lekko poniżej 60 FPSów a tak to 60 FPSów spokojniutko. Przede wszystkim nie graj na Mantle są straszne dropy, graj na DX11. BF3 na multi grałem nawet na ULTRA i trzymało 60 klatek, BF4 jest troszkę bardziej wymagający.

Link to post
Share on other sites

Akurat te dwie rzeczy mają raczej magiczne interakcje z rozgrywką.

 

Jakoś koło 2013-2014 gdzie jeszcze grałem bezwstydnie w BF3 na sprzęcie który jako-tako dawał radę przy którejś łatce gra odmawiała wyciągnięcia więcej jak 20FPS z dropami (w innym przypadku, opóźnienie myszy wynosiło jakieś 5 sekund).

 

W pierwszym przypadku, po wywaleniu plików konfiguracyjnych i ustawieniu tego od nowa, wszystko wróciło do normy.

W drugim przypadku, całkowite wyłączenie nakładek wszelakich (czyli ostatecznie tylko Origin) sprawiło że problem całkowicie zniknął.

 

Niby mój przypadek to jednak był 2 lata temu i grę w serii wcześniej ale wciąż, to się stało.

 

Żeby nie było, dzisiaj żaden z tych problemów nie powrócił i raczej się na to nie zanosi, ale coś takiego rzeczywiście miało miejsce.

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Witam, mam pewien nietypowy problem który pojawił sie jakieś kilka dni temu. Otóż nie mam dźwięku gdy uruchamiam gre w trybie 64bit. Nie ma muzyki podczas lądowania mapy, jak równiez dźwięków podczas rozgrywki. W trybie 32 bit wszystko jest normalnie.

Wcześniej  grałem w trybie 64bit i nie było takich problemów.

Nie instalowałem żadnych sterowników do karty muzycznej. jedynie ostatnie do karty graficznej i chyba QuickTime ale nie wiem czy  przed czy po wystąpieniu problemu.

 

Jakieś sugestie ?

 

Moj sprzęt: C2Q Q9400 na GA EP-43DS3L/ 8GB / GTX960 / WIN7 64BIT

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witajcie!

 

Rozłączenie z grą: klient zamknął połączenie. Sprawdź swoje połączenie sieciowe i upewnij się, że masz otwarty port 3659 (UDP).

Z początku uporałem się z tym robiąc wszystko jak na
filmiku. Później po włączeniu i wyłączeniu komputera nie działało, więc spróbowałem wszystkich sposobów podanych
.
Kupiłem tą grę kilka dni temu i wszystko śmigało, dopiero dzisiaj się zepsuło po pobraniu darmowych dodatków (Klasyczne Operacje, Nocne Operacje, Operacje Społecznościowe)
Dodam, że przeinstalowałem grę.
Czy ktoś zna sposób aby to naprawić?
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Witam-nie wiem czy pisze w dobrym wątku ale mam problem-kupiłem za niecałe 15 zł w sklepie Origina Batllefield Hardline-nie mogę gry odpalić.Za każdym razem pojawia mi się okienko z napisem BFH został zamknięty,system szuka rozwiązań itp Mam windows 10,i5 4460 ,8 gb ram więc wymagania na pewno spełniam.No szlag mnie trafia bo kupiłem towar z którego nie mogę skorzystać.... 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
Cześć od bardzo dłuższego czasu posiadam utratę pakietów w BF4. Dodam, iż nie posiadam takowego błędu od początku premiery gry bo stało to się z pewnym "moim zdaniem" update'm. 

 

Dodam, że gram w CS:GO i nie posiadam żadnych utrat pakietów oraz w BF3 takowe nie występują. Ping troszeczkę podskoczył na niemieckich serwerach! Przed tym problemem ping był niższy, niż jest teraz [ok. 60] :(

 

Przez te utraty nie gram w BF'a już kupę czasu więc jak ktoś pomoże i jego sposób pomoże, zrobię przelew na jego konto wysokości 20 zł :)

 

 

- Gra jest w pełni oryginalna!

- Posiadam niestety internet od Orange - Neostrada do 80Mb/s!

 

Mój sprzęt:

 

- procesor - i5-4570

- karta graficzna - GTX 760

- karta dźwiękowa - Zintegrowana 

- płyta główna - b85-g43

- dysk - 1 tb seagate

- ram (ilość) - 8GB

- sterowniki - 368.39

- rodzaj systemu operacyjnego - WIN 10 PRO

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

 

Cześć od bardzo dłuższego czasu posiadam utratę pakietów w BF4. Dodam, iż nie posiadam takowego błędu od początku premiery gry bo stało to się z pewnym "moim zdaniem" update'm. 
 
Dodam, że gram w CS:GO i nie posiadam żadnych utrat pakietów oraz w BF3 takowe nie występują. Ping troszeczkę podskoczył na niemieckich serwerach! Przed tym problemem ping był niższy, niż jest teraz [ok. 60] :(
 
Przez te utraty nie gram w BF'a już kupę czasu więc jak ktoś pomoże i jego sposób pomoże, zrobię przelew na jego konto wysokości 20 zł :)
 
 
- Gra jest w pełni oryginalna!
- Posiadam niestety internet od Orange - Neostrada do 80Mb/s!
 
Mój sprzęt:
 
- procesor - i5-4570
- karta graficzna - GTX 760
- karta dźwiękowa - Zintegrowana 
- płyta główna - b85-g43
- dysk - 1 tb seagate
- ram (ilość) - 8GB
- sterowniki - 368.39
- rodzaj systemu operacyjnego - WIN 10 PRO

 

 

Zaktualizuj PunkBustera (przy pomocy programu z strony punk bustera) - mi kiedyś pomogło (BF3) / zmień dostawce internetu :)

Edytowane przez Mur7ik
Link to post
Share on other sites

Tak z ciekawości zapytam, na podstawie czego stwierdzasz, że masz utratę pakietów? Jeślii korzystasz z informacji pokazywanych po prawej stronie ekranu podczas gry w BF4 ( te ikonki które dodali w jednej z ostatnich aktualizacji), to przypominam ze od początku premiery gry ich nie było. Nie było ich także w BF3 ani w CS:GO (zupełnie inna platforma i inny silnik). Nie wiem jak teraz w BF3 bo nie mam zainstalowanej gry, ale raczej nie spodziewałem się aktualizacji wprowadzającej te usprawnienia.

1389
Edytowane przez mktiger
Link to post
Share on other sites

Od dawna w BF4 jest pełno zasyfionych hackerami, cheaterami serwerów. Ja ostatnio pykam po kilka meczyków dziennie i to co się czasem wyrabia na co poniektórych serwerach jest zbędne do komentowania. Rozgrywka jest rujnowana albo przez pojawiających się aimbociarzy albo przez klany. Z resztą wystarczy czytać komunikator podczas gry żeby zobaczyć ile osób banuje FairFight czy PB. To o czymś świadczy. Lagi to inna sprawa, ja osobiście grywam na niemieckich serwerach gdzie ping oscyluje w granicach 20 - 40 ale nie ma to przełożenia na komfort grania. Test wydajności pokazuje jedno, że płynność i połączenie super, a w trakcie rozgrywki pojawiają się ikonki o pakietach, o klatkach itp itd. Co więcej nie da się tego gówna wyłączyć. Co jest najśmieszniejsze? Podczas gry ping między 30-40, 100-120 FPSów i wydaje się że gra idzie płynnie, pojawiają się gracze z pingiem 60, 100, 175 i rozpierdalają Cię jak chcą - stajesz oko w oko, walisz do gościa jako pierwszy i dostajesz dwie, trzy kulki i jest po Tobie. Patrzysz a gościu ma ping 170. Nie mam pytań. Jeszcze większa parodia kiedy walisz w plecy typa z połowę magazynka i on powinien już nie żyć, odwraca się, wpierdala Ci dwie, trzy kulki i jest po Tobie. To jest kuriozum. Przecież takie problemy były na początku BF4 i mimo tych wszystkich patchy moim zdaniem ciągle są problemy. Jeszcze inna bajka to obrywanie kiedy jest się za osłonami. Nie mam pojęcia jak to działa ale udaje Ci się uciec za osłonę i po chwili giniesz od gościa który nie ma prawa Cię trafić. W BF4 jest fatalny system respawnu który woła o pomstę o nieba. Ilość respawnkilli w tej grze to jest totalne nieporozumienie i kompromitacja. Kiedy graczy jest więcej niż 32 na mapach Dominacji czy Deathmachów to zjawisko jest spotęgowane jeszcze bardziej. Mam dobry sprzęt, Internet na światle i nie mogę powiedzieć żeby performance był optymalny. W BF4 mimo iż już wiele zostało poprawione, wyjaśnione poprzez patche i usprawnienia wciąż można odnieść wrażenie że dzieją się tam rzeczy które trudno wyjaśnić i zrozumieć.

Edytowane przez Warren1987
Link to post
Share on other sites

Sam widzisz że nie działa to wszystko tak jak powinno. Rozumiem to kiedy osoba z pingiem 10-20 jest szybsza od Ciebie i wygrywa pojedynki, po prostu widać że jest szybsza, ale kiedy ludzie z pingiem pokroju 150 robią z Ciebie miazgę to odechciewa się grać...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...