Skocz do zawartości

Recommended Posts

Do czasu wczorajszej aktualizacji nie miałem praktycznie żadnych problemów (jeden - spowodowany zbyt wysokim OC procesora).
Podziwiam Cię, że Ty wciąż mimo nagłaśniania problemów z poprawną pisownią w języku polskim, idziesz pod prąd i nie korzystasz ze znaków interpunkcyjnych i diakrytycznych.

A jednak potrafisz... :>

pewnie jebną patcha z 3GB jak nie więcej i tak nic nie naprawią

A tak na przyszłość... to się nazywa spam.

Link to post
Share on other sites

Ostatnio odpaliłem BF4 i co się okazało, że gra choć chodzi na prawie max detalach(wyłączone tylko MSAA) to audio rwie tak strasznie(lagi), że rozgrywka jest nie możliwa. Więc zacząłem, kombinować co może być przyczyną. Poczytałem i do roboty. Najpierw sztuczki z BF3, nie pomogły. Potem sterowniki audio, grafika zainstalowane najnowsze. System aktualny instalowany nie dawno. Łatki do gry nie naprawiają problemu. Prawdopodobna przyczyna usterki za słaby procesor (tylko dwa rdzenie C2D E7200) informacja z kilku forów. Minimalne wymagania gry sprzęt Mój spełnia tym bardziej, że BF3 działa u mnie na max detalach w 1920x1080, a BF4 ma tylko podrasowany silnik. Gra powinna działać w miarę, może bez jakiś tam efektów ale w mirę płynnie. Męczyło mnie to trochę, że jednak gra nie działa tak oczekiwałem. Ale do sedna. Audio w moim przypadku to X-FI. Oprócz tego słuchawki Creative Tactic Sigma. W zasadzie mam, aż 4 różne urządzenia audio. Słuchawki(odrębna karta podłączona przez USB), Wyście głośnikowe X-FI, zintegrowany Realtek oraz wyście HDMI karty grafiki podłączone do amplitunera. Na wszystkich urządzeniach Creative audio dalej zacina, na Realteku również. I miła niespodzianka na wyjściu HDMI z karty grafiki(odrębne urządzenie audio) wszystko działa jak należy. Zero lagów, echa. Audio działa znakomicie a gra śmiga prawie na maxa. Niestety jest też małe ale. Gra potrafi się przyciąć od czasu do czasu na chwile w czasie rozgrywki, po chwili (5s) puszcza i długo nic działa dobrze. Co może być przyczyną takiego efektu?   

Link to post
Share on other sites

Trudno powiedzieć, ja miałem taki kłopot kiedy uruchamiałem wersję 64 bitową na sterownikach 14.1. Jak wyłączyłem opcje karty zintegrowanej gra już nie wywalała z opcji. Na wersji 32 bitowej nic się nie działo. Na sterownikach 13.12 też nic się nie działo. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie,

Zacząłem grac i mnie wywaliło na dole pojawił się taki komunikat.

(Błąd

Rozłączenie z grą: klient zamknął połączenie. Sprawdź swoje połączenie sieciowe i upewnij się, że masz otwarty port 3659 (UDP).).
Nie wiem o co kaman?
Gram na domowym WF.
Pozdrawiam.
 
 
 
Ps; trochę jest napisane o tym ale po Angielsku.
A ja czytać niestety nie potrafię.
Jak ktoś mógł by krótko wytłumaczyć o co chodzi będę zobowiązany.
Link to post
Share on other sites

Otóż o dziwo od tygodnia nie mogę się zalogować na swój profil Battlefield. A tak miałem ochotę sobie popykać jeszcze w multi. Cały czas mi wywala komunikat, że strona internetowa jest niedostępna (próbowałem z różnych przeglądarek, a nawet zrobiłem format systemu, szybka instalka gry i wciąż to samo), pytam więc krótko mieliście coś takiego? Jeśli tak, to co jest?!

Link to post
Share on other sites

Ktoś ma problemy po ostatniej aktualizacji z wywalaniem z serwera?

"Error, could not join server" - po dwóch minutach gry... :/

 

EDIT:

Jeszcze jeden komunikat: "Error: something went wrong..."

Świetne.

Macie jakieś rozwiązanie na ten problem bo mam to samo? Szlag mnie trafia! Przeinstalowałem przeglądarkę firefox, plugin battlelog na 4.1.1 oraz punkbustera i mnie dalej wywala!

 

 

Coś znalazłem. Używałem optymalizacji Nvidia Experience z najnowszymi ustawieniami które pobrały się automatycznie z netu. Wcześniej na starszych ustawieniach nic się nie działo. Wyłączyłem tą opcje (wracając do ustawień własnych) problem zniknął. Dziwne bo myślałem że to może być problem z łączem i zbyt wysokim pingiem.

Edytowane przez dinokajman
Link to post
Share on other sites

Cześć,

naszło mnie na jakiegoś rasowego FPSa, więc kupiłem BF4 na Origin. Ledwo co odpaliłem singla (multi jeszcze nie ruszałem) przywitały mnie freezy trwające 1-2 sekundy, które pojawiają się losowo i niezależnie od tego, czy na ekranie dzieje się jakaś jatka czy nie. Występują nawet w menu gry. Przeinstalowałem stery od grafiki na Bety 14.3, ale bez zmian. Inne gry działają normalnie.

Mój konfig:

Phenom II 965@3,9GHz

HD7850@1050MHz

4 GB RAM

Xonar DX

PSU Pentagram Silent Force 620W

Winda 7 64

Jeżeli chodzi o ustawienia graficzne, to gram na tym, co gra wykryła automatycznie, zresztą tak jak napisałem, freezy występują niezależnie od tego, co dzieje się na ekranie, więc to nie jest kwestia sprzętu. Problem występuje zarówno po odpaleniu gry w wersji x64 jak i x86 (na pulpicie mam 2 ikony). W ustawieniach Origin zaznaczona jest automatyczna aktualizacja gier, więc zakładam, że gra jest w najnowszej wersji.

Inny problem polega na tym, że nie nie wyświetla wskazań MSI Afterburnera w rogu ekranu.

Z góry dzięki za wszelkie sugestie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...