Skocz do zawartości

Przed nadchodzącymi wyborami obejrzcie to


Recommended Posts

Co do Lewicy to trochę nie trafnie bo "nie będę używał tego słowa co sam używałem" - materiał nowszy.

Jak by to było pierwsze, a to o tych komunistach i innych lewakach to później to rozumiem.

 

No ale tak to jest przed wyborami - na szczęście nie idę nigdzie głosować.

 

Najlepsze o konopiach ;)

Link to post
Share on other sites

Nie wyśmiejcie mnie, lecz mi się zdaje, że to robota Rosjan. Słyszał ktoś może o samolocie RPA który został strącony na ziemię? Podobno to był wypadek, ale... kilkanaście lat potem jeden z KGB czy coś w tym stylu, przyznał się, że samolot został strącony za pomocą impulsu elektrycznego. Jeśli to by się nie powiodło, to w pobliżu latały 2 myśliwce...Czy ktoś z Was widzi w tej całej sprawie wiele niewyjaśnionych spraw? Jest podobnie jak z WTC, lecz kilka lat później było już wiadomo o co biega.

EDIT:

Sorki, trochę źle napisałem. Tu jest link:

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=95760&t=95760

Link to post
Share on other sites

pewnie był to news o czym innym przygotowany i potem go tylko edytowali

 

 

to jest dobre

O maskara ale dobre! olaboga! taaa a wam nie zmieniają się może poglądy? Fajnie jest powyrywać po dwa słowa z kontekstu i powklejać wedle uznania, tylko o czym ma to świadczyć?

 

No ale tak to jest przed wyborami - na szczęście nie idę nigdzie głosować.

 

 

Nie idź, ale potem nie narzekaj. :D
Link to post
Share on other sites

Emocjonowanie się pierdołami i tyle. Jeden i drugi siebie warci. Robią z ludzi idiotów, a ci się nie potrzebnie emocjonują. Kaczor stał się hipisem i zwolennikiem lewej strony, natomiast bronek obiecuje, że będzie debatował na poziomie, a miota oskarżenia i na tym polega debatowanie w jego mniemaniu. A dajcież spokój.

Link to post
Share on other sites

"profesor" Bartoszewski...

Jak osiągniesz choć połowę tego co on w życiu, Jak przeżyjesz choć 1/4 tego co on przeżył, jak będziesz choć w 1/8 tak mądry jak on i jak będziesz szanowany na świecie w 1/10 tak jak on, to obiecujemy pisać o tobie profesor bez cudzysłowów.

:D

Na szczęście to się nigdy nie stanie.

Link to post
Share on other sites

"profesor" Bartoszewski...

Jak osiągniesz choć połowę tego co on w życiu, Jak przeżyjesz choć 1/4 tego co on przeżył, jak będziesz choć w 1/8 tak mądry jak on i jak będziesz szanowany na świecie w 1/10 tak jak on, to obiecujemy pisać o tobie profesor bez cudzysłowów.

:D

Na szczęście to się nigdy nie stanie.

 

Zapominałeś dodać jeszcze o przeżyciu piekła jakim jest obóz koncentracyjny, ale mam nadzieje że nigdy się to już nie zdarzy

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

"profesor" Bartoszewski...

Jak osiągniesz choć połowę tego co on w życiu, Jak przeżyjesz choć 1/4 tego co on przeżył, jak będziesz choć w 1/8 tak mądry jak on i jak będziesz szanowany na świecie w 1/10 tak jak on, to obiecujemy pisać o tobie profesor bez cudzysłowów.

:D

Na szczęście to się nigdy nie stanie.

Dla mnie to bardzo szlachetny człowiek. Niewielu dziś takich jak ON.

Link to post
Share on other sites

http://www.wykop.pl/ramka/385810/pytani ... wyborczej/

 

Warto poczytać.

Udział w powstaniu, czy pobyt w obozie nie klasyfikują człowieka jako osobę, której należy się jakiś szczególny szacunek. Dla mnie wraz z przemówieniem w komitecie poparcia Komorowskiego oraz wypowiedzią o nekrofilii całkowicie się skompromitował.

Do obrońców Bartoszewskiego na poprzedniej stronie -> Bartoszewski nie jest żadnym profesorem, oficjalnie skończył edukację na poziomie matury, żadnej wyższej szkoły nie ukończył.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...