Skocz do zawartości

Przed nadchodzącymi wyborami obejrzcie to


Recommended Posts

Ja już znam wyniki :):P

 

Prezydentem został *****sław K*****ski ;):D

A skąd wiesz że został nim akurat Komorowski?

 

liczba * odpowiada liczbie liter imienia Komorowskiego.

Jest 5 gwiazdek, a więc B r o n i sław pasuje, a J a r o sław nie. :]

Link to post
Share on other sites

20:00 i już Bruno wygrał...

 

Trochę to dziwne na jakiej niby zasr^@$@A podstawie ktoś w TV stwierdza ze niejaki Bronisław Komorowski wygrał...

 

To jest trochę żenujące a zarazem śmieszne.

 

A więc koniec suwerenności państwa polskiego... :P

Link to post
Share on other sites

A skąd wiesz że został nim akurat Komorowski?

 

liczba * odpowiada liczbie liter imienia Komorowskiego.

Jest 5 gwiazdek, a więc B r o n i sław pasuje, a J a r o sław nie. :]

A może liczba gwiazdek jest związana z nazwiskiem kandydata :ciekawy: :):P

 

Jarosław K a c z y ń ski ;):D

Link to post
Share on other sites

"profesor" Bartoszewski...

Jak osiągniesz choć połowę tego co on w życiu, Jak przeżyjesz choć 1/4 tego co on przeżył, jak będziesz choć w 1/8 tak mądry jak on i jak będziesz szanowany na świecie w 1/10 tak jak on, to obiecujemy pisać o tobie profesor bez cudzysłowów.

:]

Na szczęście to się nigdy nie stanie.

Nie on jeden przeżył to piekło, więc czemu ma być kimś wyjątkowym? Profesorem nie był i nie jest i śmieszą mnie te "wykształciuchy" z TVN które zwracają się do niego vel "profesorze".

Link to post
Share on other sites

Czekamy do północy aż pierwsze oficjalne wyniki beda a nie jakies smieszne badania.

Nie rozumiem niektórych - moj brat jest wielce zalamany bo cala wladza bedzie nalezec do PO, guwniarz ma 15 lat i juz sie za polityke bierze :):lol:

To samo tu na forum - a w niemczech jak jest ? - prezydent i kanclerz z 1 partii bo to "partia" ,"sejm" wybiera prezydenta.

Jesli chodzi o Bartoszewskiego to dla mnie bedzie profesorem po całości. Popieram jego "poglądy" raczej w całości.

Najlepiej dla polski może by bylo gdyby wygral janusz korwin NIKE ? :] (nie obrazajac go oczywiscie bo czesc jego pogladow bardzo mi sie podoba)

 

Jak sobie wyobrazacie, ze niby co pierwsza dama byłby - kot kaczynskiego ? - bez przesady.

 

Zobaczymy za 15 miesiecy jak polska zdecyduje, czy PO cos zrobilo dzieki bronkowi czy nie.

Link to post
Share on other sites

Widać że masz sprany mózg przez media... Kaczyński byłby złym prezydentem bo nie ma żony? I to jest powód żeby głosować na Komorowskiego? Albo hasło Bronka -"zgoda buduje" a co krok pluje kwasem na Jarka. Jeśli już mam kierować się sloganami to jednak bardziej podoba mi się "Polska jest najważniejsza".

Link to post
Share on other sites

no jak widze niestety mamy inne poglady ale to dobrze :] -

Zgadzam sie w 100% z kaczynskim i jego haslem ze dla niego POLSKA jest najwazniejsza. tyle ze pod pojeciem Polska jest Wladza Wladza i jeszcze raz Wladza, a nie POLACY !!!.

Kaczynski juz byl czas na zmiany !!

Link to post
Share on other sites

Jesli chodzi o Bartoszewskiego to dla mnie bedzie profesorem po całości.

no jak widze niestety mamy inne poglady ale to dobrze :] -

 

To nie kwestia poglądów. Nazywanie Bartoszewskiego profesorem to akt jawnej ignorancji i bezmyślności. Ten człowiek nie posiada żadnego tytułu naukowego, jego używanie jest jawnym nadużyciem.
Link to post
Share on other sites

To nie kwestia poglądów. Nazywanie Bartoszewskiego profesorem to akt jawnej ignorancji i bezmyślności. Ten człowiek nie posiada żadnego tytułu naukowego, jego używanie jest jawnym nadużyciem.

To samo moglbym powiedziec o "baraku" - dostal nobla ale czy to świadczy o tym że zrobil coś dla pokoju ? - watpie.

 

W życiu nie licza sie tytuly, ludzi pamieta sie za to co zrobili i za co często oddali życie.

 

EDIT:

W roku 1983 rząd Bawarii przyznał Władysławowi Bartoszewskiemu tytuł profesora, bo wykładał on na tamtejszej uczelni.

Link to post
Share on other sites

Dostał profesora za wykłady? To tak jakbym dostał maturę za to że czytałem bajki dzieciom w przedszkolu...

 

Jeszce jakby chociaż posiadał tytuł magistra, jak to bywa w liceach i technikach do nauczycieli zwracamy się profesor, chociaż często mają właśnie tytuł magistra.

 

Co do Barka to wiadomo dostał nobla za gadanie, więc praktycznie za nic....

Link to post
Share on other sites

I przez takich ludzi jak poprzednik mielibyśmy o wlos znowu IV RP.

 

Aha, żeby podsumować tego prowokatora:

nie każdy musi być profesorem po tzw. ukończeniu, on wykłada i dlatego już jest profesorem. Gdzie się taki uchował to ja nie wiem.

 

A jakbył Jarek premierem a brat prezydentem , pis trzymał władzę to nie była władza absolutna ? Po prostu nosi mnie gdy słyszę taki bzdury, no ale nie pamięta wół jak cielęciem był. :]

Link to post
Share on other sites

Aha, żeby podsumować tego śmiesznego dzieciaka :

nie każdy musi być profesorem po tzw. ukończeniu, on wykłada i dlatego już jest profesorem. Gdzie się taki uchował to ja nie wiem.

 

 

Jeśli to było do mnie to sobie wypraszam.

http://dziennik.pl/wydarzenia/article21 ... fesor.html

 

Nawiasem mowiac, zeby wykladac na uczelni wystarczy mgr;p choć głównie wykładowcy maja tytul doktora.

 

EDIT@down:

w takim razie jeśli czaszka ma rzeczywiscie 22 lata, to nazwanie jego dziedziakiem bylo troszke niestosowne, choc swoim zachowaniem on lub niektorzy na to by zaslogiwali.

No w sumie tez za stary nie jestem wiec nie moge oceniac.

Link to post
Share on other sites

 

EDIT:

W roku 1983 rząd Bawarii przyznał Władysławowi Bartoszewskiemu tytuł profesora, bo wykładał on na tamtejszej uczelni.

http://www.wykop.pl/ramka/81408/wladysl ... -profesor/

 

Z internetowej witryny niemieckiego MSZ sprzed nazwiska Władysława Bartoszewskiego zniknął tytuł profesora. /.../
tytuł profesora w Niemczech przysługuje jedynie po spełnieniu odpowiednich warunków prawno-akademickich, które w tym wypadku nie zostały spełnione.
Link to post
Share on other sites

Achh zostałem uznany prowokatorem, jaki zaszczyt :] nuka157 idź pochwal się swoją wiedzą z wikipedii na osiedlu. Dlatego że gościu wykłada to słuchacze mogą go nazwać profesorem, ale tytułu takiego nie posiada i dla mnie nigdy nie będzie profesorem, no chyba że odbierze taki tytuł od prezydenta RP.

 

Zarzucasz mi hipokryzje że niby Jarek i Lech rządzili razem, zdziwiłbyś się ale tez byłem przeciwny takiemu rozwiązaniu. A jak media huczały, ojoj, "dwa kartofle'."świat się śmieje". A teraz? Już widzę te gratulacje spływające z całego świata.

 

@kopczenko co jest takiego dziecinnego w moim zachowaniu? To że mam inne poglądy od Twoich?

 

Aha, żeby podsumować tego śmiesznego dzieciaka :

nie każdy musi być profesorem po tzw. ukończeniu, on wykłada i dlatego już jest profesorem. Gdzie się taki uchował to ja nie wiem.

 

 

Dziecko to możesz sobie do lustra mówić, jak nie masz żadnych sensownych argumentów lepiej się w ogóle nie wypowiadaj, a i serio wiedzą z wikipedii możesz zaimponować swoim kolegom, nie mi.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...