Skocz do zawartości

Oficjalne podziękowania dla użytkowników forum


Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Tak, w prawym dolnym rogu masz  zieloną strzałkę do góry. Możesz oddać głos na post uzytkownika, i w ten sposób dostaje się lepszą reputację. Jest limit - dzienny- na przyznanie tejże reputacji - ale nie wiem ile dokładnie głosów można oddać w ciągu jednego dnia. 76bf699a4904f7bf5cfa529b347e844b.png

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Tym bardziej się liczy ;)

 

Mnie osobiście bardzo cieszy to, o czym powtarzałem od zawsze - nasze forum jest miejscem, w którym można pogadać o wszystkim i o niczym, zadać pytanie o najgłupszą rzecz i poza dużą szansą na durne odpowiedzi, których ani sam nie unikam, ani nie piętnuję, uzyskać na nie w miarę sensowną odpowiedź.

 

Na przestrzeni lat wiele osób zarzucało bmk, że jak na forum "komputerowe" jest tu za dużo offtopowego contentu. Dla mnie była to i jest ogromna zaleta.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Swojego czasu udzielałem się w całkiem sporej liczbie wirtualnych społeczności, ale odkąd zagościłem tu na stałe, powoli rezygnowałem z kolejnych miejsc. Obecnie, po części z braku czasu, ale głównie z braku takiej potrzeby, ograniczam się w zasadzie do bmk, bo mam tu wszystko, co cenię w internetach - pasjonatów, podobne do mnie dorosłe dzieci :D, fanów literatury, filmu (z wirtualnie znanych mi osób, jedyne, z których zdaniem w tej materii się liczę, są tutaj) i muzyki. Motoryzację pomijam, bo akurat ten dział dostarcza mi głównie beki i to jedynie, jak ktoś w Admince zawoła do tematu - śledzenie go przez dwa dni przepłaciłem przerzutami.

 

 

 

Dla mnie też.

 

Łezka mi się kręci w oku za każdym razem, jak wklejasz modele - pasja mojego dzieciństwa, z której chyba się nigdy nie wyleczyłem, a obecnie stać by mnie było na wszystkie zestawy, o jakich kiedyś marzyłem. Jak w końcu skończy mi się sprawa spadkowa i będę miał większą chatę, planuję zmontować Yamato i Akagi w 1/350 - zajmą mi pewnie z dekadę, ale pragnę ich od ponad 20 lat. Miałem swojego czasu 4 z 6 lotniskowców atakujących Pearl Harbor w 1/700, ale nie przeżyły dwóch przeprowadzek.

 

BTW - kończąc OT - tematu o modelarstwie chyba nie ma?

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Chciałem podziękować fexxxxerowi za życiową pomoc w trudnych chwilach.

 

Kubusiowi za PS4 z cebulki.

 

Mejorowi za dostarczanie rozrywki i za to, że jestem moim przyjacielem.

 

Ramzesowi za netfliks und chill.

 

Za 2500 plusikow każdemu z osobna na forum.

 

DZIEKUJE :*:*:*

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...