Skocz do zawartości

[MULTI] Need For Speed - seria


Recommended Posts

Ale i tak będzie duużo lepiej niż poprzednie undercovery i inne (oczywiście Shifta pomijamy)

Jeden tryb będzie na prawdę fajny - pursuity z kumplem, ty śmigasz jakimś Porshakiem a tu kumpel cię goni :P

W singlu będzie pewnie średnio(masa wybuchów i ludzie to kupią...)

A gdzie ty chcesz realizm w NfS? W dodatku robionym przez Criterion

Link to post
Share on other sites

mnie tam uciekanie przed policją średnio się podobało we wszystkich wcześniejszych odsłonach. Szkoda, że nie robią NFS Shift2 (może kiedyś), przydałoby się coś na PC jak Forza/GranTurismo na xboxa/ps3, a shift już szedł w dobrym kierunku :P

Link to post
Share on other sites

mnie tam uciekanie przed policją średnio się podobało we wszystkich wcześniejszych odsłonach. Szkoda, że nie robią NFS Shift2 (może kiedyś), przydałoby się coś na PC jak Forza/GranTurismo na xboxa/ps3, a shift już szedł w dobrym kierunku ;)

Chyba na odwrót. Shift zdaniem ludzi, którzy grali w pierwsze NFS'y nie jest grą z tej serii. NFS jest serią gier w której największą rolę odgrywa uciekanie przed policją. Jak chcesz sobie grać w symulatory to w złym kierunku szukasz. A Most Wanted był niezwykle udaną grą ze względu właśnie ucieczek i zabawą z policją.
Link to post
Share on other sites

NFS to od początku zamysł nielegalnych wyścigów, typowo zręcznościowych. Symulatory nie idą w parze z tą grą. Shift to dziwny odstęp - jak widać jednorazowy, bo wracają do korzeni. ;-)

Nie zapominajmy również o pro street. Shfit ma trasy z PS, tylko trochę ulepszone. Mi się nawet podoba, bo bliżej mu do symulatora niż do zręcznościówka.

Link to post
Share on other sites

Tuning jako taki mechaniczny to w Porshe byl - czesc legenda, chodz jak spojrzec na grafike dzis to wielu by po 5 sekundach do kosza ja wywalilo.

Kazda czesc miala swoje zalety U1,U2 tuning Carbon super nierealistyczne drifty,ale fajnie sie jezdzilo, MW policja i wogole tryb kariery, Prostreet dragi :P:) Undercover hmm - chyba super przyczepnosc samochodow i wchodzenie ponad 300 w zakret 180* (nawiasem bardzo mi sie podobala ta czesc :D - byla taka inna :P) Shift to wogole poezja do tej pory czasem jeszcze powoze sie z kumplem na PS3.(jakies proby bicia rekordow trasy na wzajem ;))

Hot pursit - moze byc fajnie ale nie koniecznie, Burnout paradise byl dosc, a nawet bardzo fajny,ale nie wyobgrazam sobie podobnej fizyki prowadzenia w NFS, Byle by uciekanie przed policja nie bylo za latwe, Chcialbym zeby dalo sie zrobic tryb kariery policjanta ktory tuninguje swoje wozy policyjne i sciga uczestników nielegalnych wysciugów - prawie jak fabula na film :D:)

Link to post
Share on other sites

Gdyby nie Physx to bym ciupał w Shifta bo jest nawet dobry (8FPS przy 10 wozach na low i 640x480 - lepiej chodziło na GF 8500GT )

Hmmm Wprawdzie mam dwa 4850, ale nie narzekałem na płynność. Fakt, że mało grałem, chyba z 6 godzin łącznie, ale nie zauważyłem większych problemów. Może coś źle skonfigurowałeś?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...