Skocz do zawartości

[MULTI] Need For Speed - seria


Recommended Posts

niestety musze sie zgodzic, ale kazda czesc miala cos fajnego w sobie, carbon mial fajne drifty(nierealistyczne do kwadratu ale mi sie takie cos podobalo) i kanion ogolnie,

a najgorszym to chyba undercover, choc tam ogolnie przyczepnosc i postawienie na predkosc mi sei podobalo.

Link to post
Share on other sites

300w zakret to nawet SC-FI by nie wymyslilo :]

EA przeplata dobre czesci kitami, no wyjatkiem jest porshe i u1, potem dla mnie slaby u2 z Wieś tuning, MW genialne, carbon przecietny,pro street dal cos nowego czyli tory, co mi sie bardzo podobalo no i w sumie dośc grywalny, under.. nie komentuje, pro street niczego sobe, nawet powiem ze fajny, teraz przyszla kolej na slaba gre :P, i na dzis dzien po trailerach jest slaby(dla mnie, i nie mowie tu ze gra jest casualowa bo wszystkie nfs takie sa w pewnym sensie, oczywiscie porhse,prostreet,i shift troche staraly sie to zmienic,) ale dla moze sie okazac za bardzo burnoutowy a wydaje mi sie ze to calkiem inna forma "wyscigow"

No nic trzeba czekac jeszcze tydzien..

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj zainstalowałem nowy produkt dość mocno podupadłego EA. Pierwsze co rzuca się w oczy że to gra jest skierowana na rynek amerykański. Pierwszy raz spotkałem się jak lektor opisuje menu i pokazuje jak zmieniać ustawienia :) . Samochodów jest dość sporo choć grałem przez 15min i wywaliłem. Silnik graficzny najwyraźniej nie miał nigdy kontaktu z AA czy nawet MSAA(mimo iż w CCC miałem wszystko na maxa). Graficznie jest naprawdę przeciętnie. Model jazdy typowo arcadowy czyli przy zderzeniu z tirem z prędkością 250km/h zderzak lekko się wygina i szybka trochę pęka. Przeciwnicy dość tępi(ostani zawodnik jest chyba najcięższy do wyprzedzenia bo reszta już Cię przepuszcza). Ogólnie jest to gra na ciepły wieczór i to jeszcze jak ma ktoś ochotę. Ode mnie 6,5/10 :)

Link to post
Share on other sites

 

 

przy zderzeniu z tirem z prędkością 250km/h zderzak lekko się wygina

czyli tak muszę zmienić zdanie jeszcze trochę . grywalnosc underground , grafika under cover a nie shift ... no i co tam dalej raczej ta gra to takie wielkie gó....rskie wyzwanie czy nie ??

Ogólnie fajnie się gra, ale LUDZIE no bez przesady z tym casualowstwem. Zdecydowanie za dużo jest tego w tej grze. Są pewne granice, których nie można przekraczać. No i wszech obecne bugi z czego ostatnio EA słynie :/
Link to post
Share on other sites

nowy Hot Pursuit...ja pier... ta gra to jakies pojeb... gó**o wpienila mnie na samym poczatku,masa debilnych filmikow i objasnien,poszedlem sobie walnac kloca.wracam i patrze na marki pojazdow.brak ferrari dali jakies osrane bmw.co to wogole jest auto sportowe i wyscigowe?? czym to sie rozni w tej grze,chyba tym ze na slepo je pododawali.brak AA w grze heh to juz jest porazka az mnie oczy zabolaly za pierwszym razem od tych trojkatow na masce.totalny brak fizyki,debilna policja,debilna gra. kolczatka,turbo,jakies lasery ja pie... mogli tam dzialko M61 Vulcan zamontowac przynajmniej ciekawie by bylo,a na domiar zeby jeszcze bardziej spier... wyscigi ktorych w tej grze nie ma,to mogli dodac kostki miedzy skrotami + 10 do nitro + 100 do predkosci,o kurna to by bylo super,czysta gra na playstation.wogole kto widzial wyscigi w ktorych glownym celem jest zapier... przez skroty.muzyka w tej grze to syf najwiekszy jaki mozna bylo wstawic.takie cos nawet do mario sie nie nadaje.gdybym mial przy tym jechac w nocy po piwo to na 100% zansal bym za kiera i sie rozjeb.. na pierwszym zakrecie jak nie na prostej.odglosy silnika to chyba z hot pursuita starego wzieli co ja pisze cala gra to jeden wielki hot pursuit,tylko ze ta gra byla dobra pare zajeb... lat temu,teraz to debilna gra bez sensu,bez polotu,bez niczego jedziesz bo jedziesz,fajnie sie jedzie bo sie jedzie ale po co sie jedzie??nei ma rożnicy miedzy osranym BMW a Veyronem.gra jest uposledzona fizycznie jak i graficznie.audio to audio mi sie nie podoba,nigdy nie widzialem kogoś kto by z takim gownem w aucie jezdzil nawet w radiu takich syfow nei puszczaja,no ale to juz kwestia gustu,moze tylko ja mam takie odczucia,kwestia środowiska ale tak beznadziejnej gry w tych czasach na PC sie nie wypuszcza.klon starego NFS ktory w tych czasach jest Grą na telefony... ehhh mogli tam dac jeszcze batmobila.hehe poziomy tez sa fajne -przekroczenie predkosci....drastyczne przekroczenie predkosci.... spoko tylko ze od poczatku gry masz zamkniety licznik.ide sobie kiepskich poogladac jak zagram w te "WYŚCIGI" raz jeszcze to pewnie znowu cos napisze

Link to post
Share on other sites

Bez kitu,chłopak marudzi i marudzi i nic z tego nie zrozumiałem xd

 

E:

A czego drogi Krystośiu się spodziewałeś po tym tytule ? Chyba oglądałes filmiki na utube z tego ? czytałeś chyba co to będzie ? czyż nie prawda ?

 

A tak btw to ja to czytam i moge powiedzieć tylko jedno...masz za******e wymogi ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...