Skocz do zawartości

[MULTI] Need For Speed - seria


Recommended Posts

Co do modelu jazdy, tu się nie zgodzę. To NFS, ta seria zawsze była Arcade'owa, nie oczekiwałem, i nie oczekuje, by to się zmieniło

Oczywiście, że NFS był od zawsze arkadówką i ja również nie oczekuję wielkich zmian w tej kwestii, ale to, co prezentował U2 i prezentuje HP to śmiech na sali. Jakieś minimum przyzwoitości w kwestii realizmu obowiązuje. Uważam, że takim minimum powinien być poziom prezentowany kiedyś przez Porsche 2000, a teraz przez Shifta i Grida, którym do symulatorów brakuje sporo.
Link to post
Share on other sites

@Mix

Obawiam się, że będzie potrzebna kierownica. Ale to dobrze, jak gra ma duże możliwości konfiguracji. Jakiś czas temu grałem w Grida na klawiaturze, został tylko jeden wspomagacz, ale nie pamiętam który... Pamiętam za to, że walczyło się nie z przeciwnikami, a z własnym samochodem. :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Weź ty się stuknij w głowę, same głupoty wypisujesz. GT nigdy nie było symulatorem, jest to jedynie arcadówka z bardziej zaawansowaną fizyką. Symulatorem możesz nazwać RBR, iRacing, Race, Race 07, Race On, GTR Evolution, GTR 2, GTR, rFactor, Grand Prix Legends, Nascar Racing Season 2003, GT Legends, netKar PRO i Live for speed.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Hej.

 

Mam taki problem. Gdy wsadzam płytę need for speed pro street do napędu, wyskakuje mi błąd coś w stylu "Wyjmij płytę z napędu i włóż oryginalną płytę Need For Speed Pro Street". Problem w tym, że płyta jest oryginalna... A napęd chyba ją widzi, gdyż jak klikam na stacje dysków, wykrywa jakby grę, gdyz jest panel startowy (tam, gdzie do wyboru mam, czy odinstalować, czy przeczytać plik readme, czy grać itp.). Miesiac temu płyta działała normalnie. Przez ten miesiąc zdążyłem jednak zmienić kartę grafiki i podkręcić proca, ale wydaje mi isę, że to nie jest powodem... Płyta nie jest raczej specjalnie porysowana... Nie wiem o co chodzi? Jakieś pomysły?

Link to post
Share on other sites

Jeśli masz względnie dobre łącze to proponuje zarejestrować grę w EA Download Manager i pobrać grę z neta - będzie chodzić bez płyty.

 

A jeśli nie masz ochoty tego robić to sprawdź czy jest możliwość cofnięcia aktywacji gry (o ile była aktywowana - przypisana - na twoim komputerze), bo może o to chodzi. Jeśli tak to cofnij aktywacje i zrób ją jeszcze raz.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...