Skocz do zawartości

Podkręcanie procesorów! Jaki masz wynik?


Recommended Posts

Więcej może być już ciężko niestety.

 

troszkę podskoczyłem w rankingu :cry:

Panowie jeszcze 8k pkt i ... ;)

Powiedz mi o ile UltraKaze zbił Ci temperatury względem SlipStream'a (zegar w zegar)? Ja nie mam czasu (i chęci) ostatnio, żeby go włożyć do testów.
Link to post
Share on other sites

Podejrzewam, że to wyniki jeszcze nie zatwierdzone lub nie posiadające screena z wymaganymi testami stabilności.

Jeżeli jesteś na tej liście a dodałeś screena z Orthos (Blend, prio9, >10min) to musisz poczekać dzień lub dwa aż moderator zatwierdzi wynik.

Link to post
Share on other sites

Gnoje zdjęli akceptacje wyniku z mojego wpisu :/ Kiedyś wystarczał "kilkuminutowy test stabilności", a teraz mi wypisują, że 8min to za mało i że chcą Orthosa... Postaram się to załatwić w najbliższym czasie i będziemy nr 1!

Już od jakiegoś czasu wymagany jest Orthos w trybie Blend, prio9 i ponad 10 minutowy test żeby wynik uznany był za stabilny.
Link to post
Share on other sites

E4500 @ 3,55GHz 1,6V

Więcej już chyba nie pójdzie bez UltraKaze 3000.

Gratulacje :wariat: piękny wynik, masz dobrą sztuke ja takiego proca przy 1.6V miałem na max 3.3GHz.

No ładnie ładnie widzę, że chcesz wycisnąć z niego siódme poty

Już ma go dosyć a wtedy robi sie takie rzeczy bo i tak ma w planach wymiane.

To jest najlepszy okres żeby sponiewierać proca, wtedy już sie człowiek tak nie stresuje kopciem.

 

Link to post
Share on other sites

No ładnie ładnie widzę, że chcesz wycisnąć z niego siódme poty

Już ma go dosyć a wtedy robi sie takie rzeczy bo i tak ma w planach wymiane.

To jest najlepszy okres żeby sponiewierać proca, wtedy już sie człowiek tak nie stresuje kopciem.

Święte słowa, przed samą wymianą założę UltraKaze i dam jeszcze więcej papu (1,7V :wariat: ).
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...