Skocz do zawartości

By Dodo


Recommended Posts

 

 

Sound Blaster ZX czy Asus ROG Xonar Phoebus SOLO ..

Nie wiem czy mam tutaj jakieś zdanie z powodu braku stosownego odznaczenia pod nickiem, ale szczerze mówiąc polecam Xonara U7. Do tych głośników będzie aż nadto, ma wygodne pokrętło do regulacji głośności i nie trzeba grzebać przy obudowie, aby cokolwiek podłączyć. Chyba, że do jakichś specjalnych słuchawek?

Link to post
Share on other sites

 

 

specjalnych słuchawek?

 

Nie są specjalne - Sennheiser 558, bardziej chodzi mi o dźwięk w grach (głośniki będą używane baardzo sporadycznie)

 

 

 

Nie wiem czy mam tutaj jakieś zdanie

 

Masz, jak każdy, nie zależnie od koloru. Każdy sensowny post jest pomocny i cenny, nie ważne kto go napisze.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Sennheiser 558

Z tego, co kojarzę są to stosunkowo ciemne słuchawki, więc:

- Xonar U7 (fajny kombajn multimedialny)

- taki wynalazek (jakościowo dużo lepsze od U7; do tego dobry zasilacz Abasco)

- Xonar STX (i wymiana opków na 2x LME49720 oraz NE5532D w roli bufora, a to już naprawdę porządny zestaw)

Link to post
Share on other sites

 

 

Xonar STX (i wymiana opków na 2x LME49720 oraz NE5532D

 

Trochę za duży koszt, nie planuje wydać więcej niż 500zl i jak mówiłem zależy mi na dobrym dźwięku w grach, nie wiem czy DAC będzie dobrym rozwiązaniem   

Link to post
Share on other sites

Powiem tak: Ja wybrałbym U7, gdyż jest po prostu wygodniejszy (słuchawki podepniesz do przedniego panelu i więcej stracisz, niż zyskasz, a takiego U7 postawisz obok monitora i gitara), a różnic dźwiękowych zapewne nie ma dużych, bo to seria ROG. Sound Blastera nie znam, ale z tego, co pamietam sa to raczej ciemne karty.

Edytowane przez iDaft
Link to post
Share on other sites

Własnie zamówiłem JBL Duet 2 (ładne i cena dość atrakcyjna - 150zl)

Na ładne kończą się ich zalety.

Żal do takich wynalazków kupować wypasioną dźwiękówkę bo różnicy pomiędzy integrą a dodatkową kartą na nich nie poczujesz.

Na słuchawkach pewnie będzie trochę lepiej.

Edytowane przez omar2033
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Nie są specjalne - Sennheiser 558, bardziej chodzi mi o dźwięk w grach (głośniki będą używane baardzo sporadycznie)

 

Nie czytałem tematu to się wypowiem :facepalm:  

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
A myślałeś nad DAC?

 

 

 

 

i jak mówiłem zależy mi na dobrym dźwięku w grach, nie wiem czy DAC będzie dobrym rozwiązaniem   

 

 

 

 

 

Nie czytałem tematu
 

 

Spoko, zrobię wyliczankę i kupie któraś z kart.

Link to post
Share on other sites

 

 

Wrzuć tu

 

Done.

 

 

Dziś (po miesiącu) podłączam PC, biurko, szafa i polki powinny być zrobione do wieczora. Postaram się wiec dodać zdjęcia, jest masa zaległych rzeczy które muszę zrobić (rachunki itp)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...