Skocz do zawartości

By Dodo


Recommended Posts

(odp do dodka post ktory zniknal) Nie bede sie rozpisywal co sie stalo z ostatnia osoba ktora kazala mi byc cieprliwym :menda:

 

(dodek nie kasuj postow) to nie fair :[)

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites

Ty @sid co 'lawyer' :>

Dodek to dorosly 'chlop' sam za siebie potrafi napisac chyba ze sie myle to mnie prosze poprawic  :->

Tak zeby dolaczc do grona popaprancow LC :menda:

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites
Nie w UK, tu z braku czasu nie będzie to przyjemność

 

A w PL z braku dostępności niektórych podzespołów, to koszmar i marnotrawstwo czasu na czekanie aż ktoś Ci coś sprowadzi lub marnowanie kasy na sprowadzanie podzespołów z zagranicy na własną rękę :wariat:

Wolałbym wszystko kupować w UK zaraz przed wyjazdem do PL i na miejscu wszystko poskładać :D

Link to post
Share on other sites

Na chwile obecna LC jest mi zbędne, pisałem o tym milion razy.

 

 

Monitor, Dell P2714H - Benq przy nim (pod względem jakości wykonania) wypada baardzo średnio.  Z uwagi na remont nie bylem w stanie go przetestować tak przetestowany być powinien.

 

13421842484_1d29a5795b_h.jpg

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 Buda jest dość dobrze wykonana, elementy plastikowe to jedynie mały procent konstrukcji, temperatura CPU wzrosła o kilka stopni przy maksymalnym obciążeniu względem EP (czego każdy z nas się spodziewał), GPU natomiast utrzymywał się w bardzo przyzwoitych temperaturach.  Ciężko mi napisać coś o głośności w kontekście EP, H440 ma fabryczne wentylatory (3x120 na froncie + 140mm wylot)

 

 

 

Mam sporo zdjęć na Canonie ale jak mówiłem, na nie trzeba będzie poczekać (remont + brak internetu w domu)


 

 

Szczerze mówiąc to w EP lepiej to wyglądało.

 

Wcześniej każdy mówił ze w EP pusto, ze nie ma LC i po co mi taka duża buda. ... Ehhh.. 


 

 

klapki Adasia

 

Druga para klapek w życiu (pierwsze Reeboka gdzieś się zapodziały, kupiłem je chyba w 2006) 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...