Skocz do zawartości

By Dodo


Recommended Posts

Może jak masz problemy z temperaturami i nie masz tam czasu na żadne zmiany, to poprostu nie zakładaj tej przedniej obudowy, przecież i tak nikt nie patrzy a co kilka stopni mniej to kilka stopni mniej.

 

Przeczytałem dziś cały ten worklog, i masz ogromnego plusa, naprawdę kawał dobrej roboty wszystko doszlifowane, cud miód.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie masz co dziękować w pełnie na nie zapracowałeś, sam w wakace będe składać kompa (zwlekam już od roku, i siedzę z fx 6300) i dzięki takim jak Ty i wielu innym zauważam że warto jest włożyć trochę pracy w skrzyneczkę dla samej własnej satysfakcji.

Link to post
Share on other sites

 

 

trochę pracy w skrzyneczkę

 

Jednego się nauczyłem, warto wszystko przemyśleć. Po paru miesiącach chcesz zmienić element "X" i nie możesz przez nieprzemyślany zakup elementu "Y" (np SLI i zasilacz kupiony "na styk") 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

14016778164_6d67cb1fc7_c.jpg

 

 

O myszce slow kilka

 

 

Jest bardzo wygodna, ręka się nie poci (po godzinie grania, na więcej nie miałem czasu). Ustawiona na 1000dpi dala mi lepszy K/D atio w BF (nie wiem czy to placebo czy lepszy dzień czy faktycznie myszka. Wydawało mi się ze łatwiej jest utrzymać myszkę na celu)

 

Dwa minusy, kabel w moim przypadku jest zbyt krotki, miałem również wrażenie (jedynie podczas grania) ze lewy przycisk się trochę przycina wracając po kliknięciu (jakby o coś haczył)

Link to post
Share on other sites

Ciężko porównać, wypada pamiętać ze używając G9x miałem wysokie DPI, jeśli chodzi o komfort - mam 19cm dłonie i przy nowej myszce palce nie ciągną się po podkładce. Jakość wykonania jest chyba lepsza (choć nie wiem czy nie będzie zostawiać śladów).

Link to post
Share on other sites

 

 

miałem również wrażenie (jedynie podczas grania) ze lewy przycisk się trochę przycina wracając po kliknięciu (jakby o coś haczył)

 

To "haczenie" występuje pewnie tylko jak wciskasz lewy i prawy przycisk. Dzieje się tak dlatego że te przyciski są bardzo "giętkie" i podczas wciśnięcia zahaczają o siebie bo palce je do siebie dociskają - mam tak samo w SS Rival, i po paru dniach udało mi się ją lekko "ztuningować" - zeszlifowałem oba przyciski od środka aby przerwa między nimi była większa i problem znikł póki co, ale nie zmienia to faktu że to niedopracowanie ze strony producenta. 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Hmmmm, sprzedałem Hero, H100i (została H440 i muzyczna) i wiem co będzie "next"

 

Bitfenix Prodigy w kolorze zielonym (podświetlenie klawiatury, myszki, fotel i lampa są zielone, będzie okej)  

 

http://cdn2.specialtech.co.uk/spshop/files/detail1/bitfenix/prodgreen-2.jpg

 

Płyta główna, Asus Z97I-Plus Intel Z97 - nie ma żadnych testów ale ciężko o coś sensownego za ok 500zl 

 

http://www.overclockers.co.uk/pimg/MB-617-AS_89328_600.jpg

 

A do tego wszystkiego paskudna D14.

 

 

Do obudowy nie dokupuje okna ze względu na temperatury, jedynie zastanawiam się nad kontrolerem do wentylatorów (płyta ma jedynie 3x4PIN)

 

 

Jeszcze nic nie zamówiłem (poza D14) wiec sugestie mile widziane.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Prodigy M

 

Nie podoba mi się układ (zasilacz, płyta upside down) 


 

 

Ciekawe czy Noctua tam wejdzie:

 

Wejdzie, z MSI I Gigabyte jest problem. Evga kosztuje £60 więcej, płytę będę widział raz na parę tygodni przy odkurzaniu, po co przepłacać ? 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...