Skocz do zawartości

PC vs. PS4 vs. Xbox One - opinie, recenzje, testy i dyskusje


Recommended Posts

Sony ma wypuścić nowy firmware 2.0 dla konsol PS4. Będzie wiele zmian, zobaczymy.

 

Dla mnie ciekawostką jest opcja Share Play z funkcją grania w sieci.

 

Zródło: http://www.ppe.pl/news-31614-znamy_wszystkie_szczegoly_firmware_2_0_do_playstation_4_.html

Edytowane przez marcinik
Link to post
Share on other sites
Jeżeli posiadacie urządzenia Sony Xperia z logiem Z3, to już wkrótce będziecie mogli na nich włączyć tytuły z PlayStation 4. Wszystko dzięki opcji Remote Play. Do listy kompatybilnych z tą usługą sprzętów mogą również dołączyć telefony i tablety z linii Z2.

Wcześniej podawano, że opcja streamowania rozgrywki z PS4 dotyczyć będzie wyłącznie Xperii Z3, teraz wszystko wskazuje na to, że załapie się na nią i Xperia Z2.

Tak wygląda prawdopodobna lista obsługiwanych przez Remote Play urządzeń mobilnych:

Xperia Z2 - telefon, tablet

Xperia Z3 - telefon, Z3 Compact, Z3 Tablet Compact

 

I całe szczęście. W końcu smartfony i tablety Z2 to wysokiej klasy urządzenia z tego roku i nie można o nich powiedzieć by były przestarzałe, czy też nie były w stanie udźwignąć czegoś takiego jak Remote Play.

Link to post
Share on other sites

widać, że nie jest nastawiony tylko na gry

masa innych opcji i ustawień

cięzko to opisać bo sam z tego nie korzystam

wiele opcji ustawin dzwiku i obrazu (głebie kolorow w bitach itp)

współpracuje z sieciami kablowymi (nie sprawdzałem - ma to wejsc na dniach w PL)

ostatni uptade sprzed kilku dni wprowadzil DLNA i inne duperele

Link to post
Share on other sites

Cały czas mam wątpliwości ps4 czy xone kompa mam zrobionego że na full jak narazie wszystko leci ale jak wiadomo chwila i będzie złom.. A kasy sporo trzeba włożyć. Kompa mam do gier fps battlefield cod itp na konsoli lepiej mi się gra u kumpla w assasina czy też wyscigowki właśnie dlatego chcę konsole. Tylko nie wiem która lepsza ;d

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...